telegram

Переваги домашнього навчання

Підготувати дітей до онлайн-навчання не так уже й складно. Батьки завжди прагнуть найкращого для власних чад, хочуть забезпечити їм радісне дитинство та світле майбутнє. У дистанційного навчання є переваги.

Що потрібно для дистанційного навчання?

Насамперед, дитина повинна розуміти, що дистанційне навчання значно полегшує її життя, але не означає, що вона може не навчатися взагалі. В Онлайн Школі 977 учні проходять матеріал за програмою МОН, отримують офіційні документи державного зразка.

Дистанційна освіта дозволяє раціонально розподіляти час, дає можливість зосередитися на тому, що справді важливо особисто для вашої дитини. дитини.

Щоб навчатися за будь-яким пакетом в дистанційній Онлайн Школі 977 можна навіть не виходити за межі дому. Не потрібно приїжджати до школи. Дитина працює на уроках, спілкуючись із вчителями та однолітками, у звичних умовах. Вона використовує комп’ютер, ноутбук. Не так зручно, але в певних випадках можна використати планшет чи смартфон. Налаштування необхідних програм не займає багато часу.

Чому варто переходити на дистанційне навчання?

 • Упевнені, з вашою дитиною траплялося таке, що вона не встигала, або фізично не могла виконати надмір домашніх завдань, засиджувалася допізна, бажаючи опрацювати всі необхідні параграфи, твори або вправи.
 • А можливо, їй приділяли мало уваги в класі, тому вона гірше засвоювала матеріал.
 • Часто буває й таке, що учні не мотивовані, їм не цікаво на одноманітних уроках.
 • Деколи діти не мають можливості відвідувати школу щодня.
 • Іноді конфлікти стають на заваді продуктивній роботі. Часом діти не мають можливості відвідувати школу щодня.
 • Часом батькам важко допомогти розібратися в певних темах.

Уникнути цього можна перейшовши на навчання в дистанційну школу.

 • Якщо дитина визначилася, ким хоче бути у майбутньому, то знає, яким предметам приділяти більше часу, то також немає сенсу марнувати сили й час даремно.

Переходьте на домашнє навчання і відчуйте всі його переваги!

Ввімкнувши мікрофони та камери, учні та учениці, чують і бачать Учителів, учительк, одне одного, також вони можуть спілкуватися в чаті, що дозволяє наблизити дистанційне навчання до традиційного.

У чому ж тоді переваги онлайн-навчання?

У чому ж тоді переваги онлайн-навчання?

 • Не потрібно витрачати час на дорогу до школи й назад.
 • Можна переглядати записи уроків, якщо не вдалося на них побувати.
 • Маєте доступ до презентаційних матеріалів, що полегшують сприймання й запам’ятовування.
 • Невеликі відеоролики, підібрані вчителями, дозволяю переконатися, що не пропустите нічого важливого й цікавого.
 • Можете самі обирати, які завдання практики виконати.
 • Щоразу необхідно проходити тестування за темами, що дозволяє проаналізувати відповідь, побачити рівень знань, зрозуміти, чи влаштовує результат.

Як контролювати успішність?

Вчителі виставляють оцінки в онлайн-журнал за роботу на уроці, виконання письмових завдань, обов’язкових Біг тестів, проєктів. Кожної чверті учні пишуть одну контрольну роботу онлайн, без зайвого хвилювання, тиску, стресу. Це показник того, наскільки добре вони засвоїли навчальний матеріал за програмою.

Не забывайте, что ребенок должен быть заинтересована в собственных результатах. У дистанційній школі вона відчуває цю відповідальність. Чітка система оцінювання, встановлені терміни виконання конкретних завдань дозволяють навчатися швидко й ефективно, зосередитися на тому, що дійсно важливо.

В Онлайн Школі 977 батьки можуть перевіряти та контролювати успішність дітей, отримують звіти.

Домашнє навчання Школа 977

Чим цікавий навчальний процес?

Використання сучасних методик та інноваційних засобів дозволяє зробити навчальний процес цікавим і продуктивним. Наочність полегшує запам’ятовування. Незвичайні досліди не залишать нікого байдужим. Новітні техніки викладання, використання лише якісних сучасних матеріалів забезпечують ефективність.

Індивідуальний підхід дозволить проявити себе в тому, що вдається найкраще, розвинути нові навички.

Читайте про нові навички в статті натупного тижня (“Як вплине на оцінки дистанційна освіта”). Усе доступно й легко – у телефоні чи комп’ютері. Темп навчання обирайте самі! Додаткові предмети – на ваш смак! Можливість брати участь у конкурсах, проєктах – це ще одна перевага. Онлайн Школа 977 проводить дистанційне навчання в школах США та Канади без потреби виїжджати за кордон.

Онлайн-навчання, діти, Онлайн Школа 977

Оберіть клас, вкажіть пакет навчання. Адміністрація вам неодмінно допоможе!

Учні й учениці матимуть час відвідувати гуртки, займатися танцями, музикою, малюванням, спортом, чи сімейним бізнесом. Вони не лише дізнаються про навчальні можливості інтернету, а й будуть готові застосовувати знання в реальному житті за межами школи.

Дітям постійно допомагають в організації навчального процесу. Репетиторські заняття,підготовка до ДПА та ЗНО підвищать рівень знань. Онлайн Школа 977 дозволяє здобути освіту на рівні ліцею.

Допомагає вашій дитині отримувати життєвий досвід, необхідний для її гармонійного розвитку. Процес підготовки / навчання повинен приносити задоволення. Отримання сучасної онлайн-освіти відповідає цим вимогам.

Подбайте про майбутнє вашої дитини, дайте їй можливість навчатися дистанційно в домашніх умовах.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також