telegram

Про нас

Онлайн Школа 977 – дистанційна школа з освітньою ліцензією в Україні, яка з 2013 року навчає учнів 1–11 класів онлайн.

Зателефонувати вам?

Інформація про нас


Наша назва з’явилася в США, там є національний номер служби порятунку 911, а службою порятунку в навчанні стало онлайн навчання 977.

Нормативні документи Онлайн Школи 977

Все що робимо в Школі 977 – перевірено на власному досвіді. І навіть більше – на власних дітях. Ми підготуємо до реальності вашу дитину. Досвід навчання в нашій школі дає можливість вміло користуватися інформацією, розвинути самоорганізацію і дисципліну, застосовувати отримані знання на практиці.

Унікально

Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Офіційно

Віддаючи дітей на навчання, ви можете:

Дистанційне навчання в загальноосвітніх школах в Україні має на увазі, що учень після закінчення отримує табель і атестат. Онлайн Школа 977 видає всі документи по освіту державного зразка України.

Стандартно

Наші учні навчаються в онлайн-класах разом із вчителем  та однокласниками. Заняття проходять за програмою МОН. Всі  записи уроків  викладаємо в індивідуальних кабінетах. Також, в кабінетах викладені додаткові відео, текстові та аудіо-матеріали, там же учні отримують та здають завдання. У нас є учні, які не можуть відвідувати на онлайн-заняття. Вони займаються за пакетом “Учень”: в індивідуальних кабінетах дивляться записи онлайн-уроків, усі матеріали, працюють з учителями. Учні закінчують 11 класів, отримують державні табелі й атестати, встигають займатися саморозвитком: спортом, балетом, музикою або вже заробляють гроші; подорожують з батьками.

Відповідально

У нашій школі працюють виключно професіонали-вчителі, яких ми відбираємо, проводимо з ними пробні уроки і постійно розвиваємо. Наші викладачі проводить вебінари, онлайн-уроки щодня, навчають молодь, люблять дітей і з радістю допомагають під час навчання. Зараз наші учні можуть отримати кваліфіковану допомогу в дистанційному навчанні, незалежно від того, чи це зовсім малюки, чи підготовка уроків для середньої школи або ЗНО. З нами можна розвивати потрібні для дитини навички й не витрачати час на класні години або неважливі уроки; зайві кошти на збір грошей на штори чи фарбу. Читайте в нашому блозі, чому Онлайн Школа 977 більше, ніж просто уроки. Ми вважаємо, що відстань для навчання не має значення.