telegram

Репетитор з історії України онлайн

Заняття з репетитором з історії України в онлайн-школі 977 – це розвиток критичного мислення та гарні оцінки!

Отримати консультацію

Цікавитеся дистанційним навчанням? Ознайомтеся з нашими пропозиціями:

Переваги репетиторських занять з історії України у 977

 • Легке запам'ятовування матеріалу

  Завдяки активному обговоренню подій, а не простому фактажу, наші учні засвоюють матеріал швидко і надовго. Репетитори онлайн-школи 977 використовують додатки, презентації та ігри, щоб зробити уроки цікавими.

 • Орієнтація на результат

  Репетитор підбирає програму під потреби та цілі учня, розробляє програму, виходячи з його рівня знань, та орієнтується на успішне вирішення типових і нетипових завдань.

 • Досвідчені репетитори

  Наші репетитори проходять 4-етапний відбір, кожен має суттєвий досвід онлайн-уроків та використовує ігрові механіки і додатки, щоб зацікавити дітей навчанням.

 • Всі заняття онлайн

  Всі заняття з репетитором проводяться онлайн у LIVE-форматі. Матеріали, необхідні для навчання, а також відеозаписи уроків зберігаються в особистому кабінеті.

Спробуйте заняття з репетитором онлайн:

 • Пробний урок історії України з репетитором

  Історія України (пробний урок)

  Бажаєте інтенсив з підвищення рівня знань історії? Наші репетитори зможуть це організувати! Індивідуально розроблена програма, виходячи з мети та рівня знань. Візьміть пробний урок та переконайтеся!

 • Пакет з 4 занять з історії України

  4 заняття з історії України з репетитором (індивідуальні)

  Індивідуальная програма з історії України, яка враховує пробіли в знаннях конкрентно вашої дитини, а також її інтереси та мету навчання. Спробуйте пакет з 4-х онлайн-занять з репетитором та переконайтеся.

 • Пакет з 4 занять з історії України (групові)

  4 заняття з історії України з репетитором (групові)

  Не просто фактаж, а осмислені обгрунтування та активні обговорення уроків, яких вчить нас історія. Спробуйте пакет з чотирьох групових онлайн-занять з репетитором від школи 977!

 • Пакет з 8 занять з історії України

  8 занять з історії України з репетитором (індивідуальні)

  8 індивідуальних онлайн-занять з історії України з нашими репетиторами – це чудова можливість наздогнати, а – при бажанні – і перегнати шкільну програму!

 • Пакет з 8 занять з історії України (групові)

  8 занять з історії України з репетитором (групові)

  На групах з історії України учні активно спілкуються, діляться думками, і завдяки цьому гарно запам’ятовують матеріал. Візьміть 8 онлайн-занять та спробуйте самі.

 • Пробний урок з англійської мови з репетитором

  Англійська мова (пробний урок)

  Репетитор скласть індивідуальну програму навчання, орієнтовану на вашу мету. Скласти тест TOEFL? Освоїти Upper Intermediate? Підготуватися до ЗНО? Немає проблем! Приходьте на пробний урок і переконайтеся самі.

 • Пакет з 4 занять з іноземної мови

  4 заняття з іноземної мови з репетитором (індивідуальні)

  Пакет індивідуальних занять – чудова можливість підтягнути бажану тему з іноземної мови. З нашим репетитором це буде легко та невимушено. Оплатити навчання можна просто зараз!

 • Пакет з 4 занять з іноземної мови (групові)

  4 заняття з іноземної мови з репетитором (групові)

  Вивчайте іноземну мову в групах! Оптимальне розподілення уваги репетитора та програма, підібрана під потреби всіх учнів. Оплатіть пакет, оберіть зручний час та вчіться весело і з користю!

 • Пакет з 8 занять з іноземної мови

  8 занять з іноземної мови з репетитором (індивідуальні)

  8 занять з іноземної мови – це, як правило, до місяця уроків з репетитором. Педагог підбирає оптимальну програму навчання, орієнтовану на цілі учня.

 • Пакет з 8 занять з іноземної мови (групові)

  8 занять з іноземної мови з репетитором (групові)

  Гуртом займатися вдвічі цікавіше! Та вигідніше. При цьому увага репетитора буде приділятися рівноцінно всім учням групи, тому що в групах до 4 учнів. Замовте пакет з 8 онлайн-уроків та спробуйте.

 • Пробний урок з математики з репетитором

  Математика (пробний урок)

  Наші репетитори з математики закохані у свій предмет, тож вміють викладати цікаво та ефективно. Знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня і пояснять все на зрозумілих прикладах. Переконайтеся на пробному занятті!

 • Пакет з 4 занять з математики

  4 заняття з математики з репетитором (індивідуальні)

  Репетитор онлайн-школи 977 допоможе розібратися та підтягнути “хвости” – від базових прикладів до складних задач та рівнянь. Чотири індивідуальні заняття можна оплатити вже зараз та почати ефективне навчання!

 • Пакет з 4 занять з математики (групові)

  4 заняття з математики з репетитором (групові)

  Все складне стає простішим з репетиторами з математики в онлайн-школі 977! А якщо займатися з групою, то ще й веселішим. Спробуйте пакет на 4 заняття – і ви побачите, що математика може бути захоплюючою!

 • Пакет з 8 занять з математики

  8 занять з математики з репетитором (індивідуальні)

  Пакет з 8 уроків з репетитором з математики допоможе засвоїти пропущену тему, підготуватися до контрольної або іспиту. Всі заняття проходять онлайн – не витрачайте час на дорогу.

 • Пакет з 8 занять з математики (групові)

  8 занять з математики з репетитором (групові)

  В групі вчитися веселіше та вигідніше! Обирайте дні занять та займатеся математикою онлайн з репетиторами нашої школи. Наздогнати пропущене та закріпити тему – з нами легко! Оплатити можно просто зараз.

 • Пробний урок української мови з репетитором

  Українська мова (пробний урок)

  Більше вас не лякатимуть диктанти та твори – дитина вивчить рідну мову в теорії та на практиці. Спробуйте онлайн-заняття з української мови з репетитором нашої школи!

 • Пакет з 4 занять з української мови

  4 заняття з української мови з репетитором (індивідуальні)

  Репетитор з української мови допоможе підтягнути всі необхідні теми та підготуватися до контрольних робіт та іспитів. Візьміть пакет з 4 онлайн-занять та спробуйте!

 • Пакет з 4 занять з історії України (групові)

  4 заняття з української мови з репетитором (групові)

  За 4 групових онлайн-заняття з української мови можна наздогнати декілька тем шкільної програми. А робити це з товаришами – ще й весело! Спробуйте та переконайтеся.

 • Пакет з 8 занять з української мови

  8 занять з української мови з репетитором (індивідуальні)

  Від вивчення абетки до успішного написання творів – наші репетитори зможуть підтягнути вашу дитину до будь-якого бажаного рівня знань. Беріть пакет з 8 онлайн-занять та пробуйте.

 • Пакет з 8 занять з української мови (групові)

  8 занять з української мови з репетитором (групові)

  Оптимальне розподілення уваги вчителя та використання ігрових механік і додатків – так працюють наші репетитори на онлайн-заняттях, завдяки чому уроки проходять цікаво та ефективно. Спробуйте!

 • Пробний урок біології з репетитором

  Біологія (пробний урок)

  Наші репетитори з біології мають достатньо досвіду дистанційної роботи, щоб скласти цікаву та інформативну програму. Беріть пробний урок та приходьте до нас на онлайн-заняття – призначимо час і вперед, до знань!

 • Пакет з 4 занять з біології

  4 заняття з біології з репетитором (індивідуальні)

  Наш репетитор з біології складе міні-курс, орієнтуючись на знання дитини та її цілі по навчанню. За 4 онлайн-заняття ви наздоженете необхідні знання по програмі та підготуєтеся до іспитів та контрольних.

 • Пакет з 4 занять з біології (групові)

  4 заняття з біології з репетитором (групові)

  Запишіться на групові онлайн-заняття біології з репетитором, щоб наздогнати програму та вчитися цікаво. Хай навчання перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ науки!

 • Пакет з 8 занять з біології

  8 занять з біології з репетитором (індивідуальні)

  Індивідуальна програма з 8 онлайн-занять з біології – це чудовий спосіб якісно підвищити рівень знань предмета всього за місяць або навіть менше! Придбайте пакет та переконайтеся в цьому.

 • Пакет з 8 занять з біології (групові)

  8 занять з біології з репетитором (групові)

  За 8 занять учні мають змогу якісно підняти свій рівень знань з біології, підготуватися до іспитів. До 4 учнів на занятті. Сплатити пакет можна просто зараз!

 • Пробний урок хімії з репетитором

  Хімія (пробний урок)

  Хімія онлайн з нашими репетиторами – це захоплююча мандрівка у світ науки! Візьміть пробне заняття та переконайтеся в цьому самі.

 • Пакет з 4 занять з хімії

  4 заняття з хімії з репетитором (індивідуальні)

  Репетитори онлайн-школи 977 підберуть індивідуальну програму навчання та допоможуть розібратися з незрозумілими темами. Пакет з 4 індивідуальних занять з хімії можна придбати просто зараз.

 • Пакет з 4 занять з хімії (групові)

  4 заняття з хімії з репетитором (групові)

  В групах з хімії наші учні спілкуються, задають репетиторові питання та отримують грунтовні відповіді. Заняття ведуться онлайн, що дозволяє зекономити час на дорогу та збори. Спробуйте вже зараз!

 • Пакет з 8 занять з хімії

  8 занять з хімії з репетитором (індивідуальні)

  За 8 занять ваша дитина має нагоду підготуватися до контрольних та наздогнати всі незрозумілі теми. Увага репетитора належить одному учню протягом всього онлайн-заняття. Обирайте зручний час та пробуйте.

 • Пакет з 8 занять з хімії (групові)

  8 занять з хімії з репетитором (групові)

  Кожне групове онлайн-заняття з хімії з нашими репетиторами – це захоплююча мандрівка у світ науки! Наші учні швидко засвоюють матеріал та успішно здають контрольні та іспити.

Потрібен інший предмет? Залиште заявку і ми зателефонуємо вам у найближчий час та запишемо до потрібного викладача!  Залишити заявку

  • Заповніть поля та залиште заявку
  • Дочекайтеся нашого дзвінка - зателефонуємо з 8:00 до 20:00
  • Відповімо на всі питання та підберемо найкращий формат навчання

  Вартість занять з репетитором (крім іноземних мов)

  Варіант занять
  Індивідуальні
  Групові
  Пробний урок, грн 4 заняття, грн 8 занять, грн
  350 1400 2800

  Також у нашій школі можна пройти підготовку до ЗНО.

  Вартість підготовки до ЗНО/НМТ з репетитором

  Варіант занять
  Групові
  1 предмет
  3 предмети
  4 предмети
  Пробний урок, грн Вартість за міс., грн
  400
  1 500
  4 000
  5 000