Неповторне літо з користю

Дівчата, Онлайн Школа 977

Хочете, щоб літо було цікавим? Не знаєте, чим зайнятися? Прагнете не втрачати час, а використовувати з користю? Влітку можна дізнаватися нове, проводити цікаві дослід чи готуватися до школи. “Онлайн Школа 977” пропонує літні програми, онлайн-курси для тих, хто хоче вчитися новому весело.

Докладніше

Дистанційне навчання в українській “Онлайн Школі 977”

Дистанційне навчання, Онлайн Школа 977

Українська дистанційна “Онлайн Школа 977” – репетиторські заняття з різних предметів, підготовка до ЗНО й ДПА. Професійна психологічна допомога. Професійна психологічна допомога. Якісна англійська. Психологічна допомога.

Докладніше

Українська дистанційна “Онлайн Школа 977”

Індивідуальний підхід. Доступ до навчальних матеріалів 24/7. Уроки онлайн у режимі реального часу для 1 – 11 класів. “Онлайн Школа 977”: переваги, офіційні документи, можливість отримати подвійний атестат, український та Канади чи США.

Докладніше

ЗНО 2020

ЗНО, дистанційне навчання, Онлайн Школа 977

Як проходитиме ЗНО 2020 в умовах збільшення кількості заражених коронавірусом? Які заходи безпеки передбачено? На чому зосередити увагу під час підготовки?

Докладніше

Дистанційне домашнє навчання в Україні

Дівчина, Онлайн Школа 977

Домашнє навчання в Україні допоможе здобути знання знаходячись у комфортних умовах. Отримуйте оцінки й відгуки. Відвідуйте реальні уроки онлайн. Невеликі класи, лише кілька занять на день. Уся необхідна інформація відібрана й систематизована.

Докладніше

Проблеми, які розв’язує дистанційна школа

Хлопчик, Онлайн Школа 977

Онлайн Школа 977 – єдина дистанційна школа в Україні, де Ви можете відвідувати уроки в режимі реального часу або переглядати відеозаписи, вона розв’яже Ваші проблеми. Є можливість взаємодіяти з учительською аудиторією, бачити відповіді на питання, коментарі; оцінки. Документи державного зразка.

Докладніше