Питання та відповіді

Про дистанційне навчання

Онлайн Школа 977 відповідає на найпоширеніші питання про дистанційне навчання.

Як відбувається дистанційне навчання в Онлайн Школі 977?

В нашій школі дві основні форми навчання – онлайн-уроки з вчителем у режимі реального часу та самостійне навчання за нашими навчальними матеріалами та відеоуроками.

Кожен учень Онлайн Школи 977 має особистий доступ до Google Classroom, де розміщені презентації вчителів до кожного уроку, записи уроків, завдання для практики, тести та контрольні.

В Онлайн Школі 977 для кожного класу сформований розклад, за яким вчитель проводить онлайн-заняття з дітьми в режимі реального часу, а записи цих уроків доступні учням в Google Classroom. Під час онлайн-уроків вчитель працює з класом – пояснює новий матеріал, відповідає на запитання та проводить постійне тестування, а після закінчення теми проводить контрольну (в нашій школі вона називається Біг тест).

Чи відрізняється навчальна програма в Онлайн Школі 977 від того, що вивчають у звичайній школі?

Ні, наші учні навчаються за освітньою програмою МОН України. Навчання опирається на календарно-тематичні плани, рекомендовані навчальні матеріали, також використовуємо інтерактивні способи навчання у вигляді презентацій, навчальних комп’ютерних ігор та відео.

Онлайн Школа 977 цінує час своїх учнів, тому наша програма навчання не розтягнута, а проста та інтенсивна, з акцентом на самостійне засвоєння матеріалу та його практичному використанні. Ми даємо учням ті знання, які допоможуть здати ДПА чи ЗНО на високий бал та успішно закінчити школу.

Чим буде відрізнятися дистанційне навчання в пакетах “Учень” та “Учень преміальний”?

Діти, дистанційно навчаються в пакеті “Слухач”, на відміну від пакета “Учень”, вони не мають доступу до участі в онлайн-уроках в режимі реального часу, всі інші можливості для них ті ж, що і для пакета “Учень”. Вони можуть повноцінно користуватися записами уроків, працювати в Google Classroom, питати вчителя в чаті й отримувати відгуки та перевірку власної роботи щодня.

Взагалі хтось допомогає дитині у проходженні матеріалу особисто?

Ми – перша дистанційна школа, в якій урок проходить так само, як у звичайній: учень у зазначений час заходить в онлайн-клас разом з учителем та іншими учнями.

Починається живе спілкування, під час уроку діти працюють на дошцці, проходять тести, відповідають на запитання і ставлять власні.

Як буде виглядати навчання, якщо ми часто в роз’їздах?

Це не є проблемою, Онлайн Школа 977 є школою дистанційного навчання, Ви самі вирішуєте коли сідати за уроки.

Як саме проходить онлайн-урок у режимі реального часу?
У нашій школі діти вчаться маленькими класами, де кожен учень і вчитель підключається до уроку натискаючи на посилання. Ніякого додаткового програмного забезпечення вам не потрібно завантажувати чи купувати. Дитина навчається за компьютером або ноутбуком, перебуваючи вдома чи там, де їй зручно. Заняття записуємо, вони доступні для перегляду в зручний час чи для повторного опрацювання.
Для батьків вкрай важлива особистість викладача. Хто буде навчати дітей та чи не будуть вони тиснути на дитину?

Онлайн Школа 977 веде серед дітей і вчителів політику поваги до особистості. Тобто особистість дитини важливіше, ніж її оцінки чи результати тестів. Ми відбираємо в колектив вчителів, які з терпінням ставляться до школярів, допомагають та підказують їм як в навчанні, так і в особистому розвитку.

Наші вчителі — це кваліфіковані та досвідчені педагоги, які пройшли конкурсний відбір до нашої школи. Їх головна мета не змусити дитину вчитися, а створити інтерес до навчання. Викладачі Онлайн Школи 977 допомагають учням покращити їх знанням та знаходять для кожного індивідуальний підхід.

Як в Онлайн Школі 977 проходять уроки іноземної мови?

В Онлайн Школі 977 діти можуть вивчати декілька іноземних мов на вибір. Онлайн-уроки проводять носії мови та кваліфіковані вчителі, заняття поділяються на теоретичні та практичні, де діти відпрацьовують розмовну мову.

Для дітей початкової школи передбачені щоденні 30-хвилинні уроки, що дозволяють звикати до мови, а не зубрити її. Дорослі діти займаються по 50 хвилин три рази на тиждень.

Яким чином діти отримують оцінки ?

Онлайн Школа 977 підтримує приватність та оголошує оцінки кожному учню індивідуально. Всі оцінки за роботу на онлайн-уроках та за виконання практичних завдань ми вносимо в електронний журнал, щоб батьки та діти могли прослідкувати власну успішність.

Як учні Онлайн Школи 977 отримують документи про освіту?

Це залежить від форми навчання. Якщо дитина навчається на екстернаті або на сімейній формі навчання (тобто дитина оформлена у школі, але навчається вдома в онлайн-школі). Тоді вона отримує документи про освіту за місцем реєстрації.

В іншій ситуації, якщо дитина не хоче вчитися в звичайній школі, тоді ми пропонуємо оформитися в Онлайн Школу 977. Учень буде офіційно вчитися в онлайн-школі і при закінченні навчання отримує документи про освіту державного зразка.

Також ми навчаємо учнів інших дистанційних шкіл і звичайних шкіл. Так що якщо вам страшнувато відразу переходити в приватних школу, можна не поспішати з переходом, телефонуйте, розповімо як це працює.

Якщо дитина займається професійною діяльність та не може постійно відвідувати школу. Чи підійде для неї Онлайн Школа 977?
Підійде чи ні, це дуже індивідуально. Але скажемо, що в нашій школі навчаються різні учні: спортсмени, співаки, балерини, діти, які перебувають за кордоном або не можуть відвідувати школу з інших причин. Всі вони навчаються онлайн та мають змогу займатися своїм розвитком. Читайте в нашому блозі про перехід на дистанційне навчання: як перейти, кому підійде таке навчання.
Якщо у дитини виникають певні труднощі з виконанням тестів та завдань?

В такій ситуації, учень може звернутися до вчителя у чат. Вчитель у свою чергу відповість на запитання та може запропонувати додатковий матеріал для відпрацювання навичок.

Також, якщо викладач бачить, що дитина має певні проблеми з навчанням, то він може порадити самостійно повторити матеріал або вирішувати завдання, щоб підтягнути знання.