telegram

Шкільні предмети (0-11 клас)

Список для учнів та учениць ШКОЛИ 977, але він універсальний, тож у будь-якій звичайній державній чи ліцензованій приватній школі обов’язково вивчатимуть ці ж дисципліни.

Пробний онлайн-урок

Цікавитеся варіантами дистанційного навчання? Ознайомтесь:

Предмети

Цікавитеся, які предмети вивчатимете в наступному класі? Ми зібрали їх на одній сторінці. Усі класи. Усі предмети.

Список для учнів та учениць Школи 977, але він універсальний, тож у будь-якій звичайній державній чи ліцензованій приватній школі України обов’язково вивчатимуть ці ж дисципліни.

Єдині нюанси можуть стосуватися іноземної. У нас це англійська, причому заняття не просто класами, а групами, залежно від рівня знань та можливостей, з поступовим ускладненням програми. Такий підхід більш практичний і дає кращий результат. Ми перевірили на практиці.

Мистецтво у нас і в 10, і в 11 класах, щоб не перевантажувати, змушуючи проходити курс за 1 рік (10 клас), що теж дозволено програмою. Одинадцятикласники отримують оцінку й можуть покращити середній бал, це допоможе під час вступу.

У нас є проєктні курси – інваріативні предмети: фізкультура, технології, мистецтво, основи здоров’я, екологія, захист Вітчизни. З них ви отримаєте в нашій школі набір навчальних матеріалів, підручники, відео, інтерактивні завдання. Зможете захистити проєкти й здати контрольні, але не будете просиджувати на онлайн-уроках марно.

Це практично, бо такі предмети зорієнтовані на творчість. Міністерство освіти України рекомендує замінити теорію на проєкти. Ми пропонуємо: ніяких лекції, лише ваші уява і творчість. Є час на хобі чи особистісний розвиток поза школою.

Якщо результати влаштовують, то отримуєте в табель оцінку, якщо не подобаються, але більшу частину матеріалу засвоїли, то просто запис «зараховано». Такий підхід стосується лише окремих предметів інваріативної частини. Інші оцінюємо за 12-бальною шкалою.

До речі, якщо ви відвідуєте професійні заклади освіти типу спортивних, музичних, хорових шкіл, займаєтеся танцями чи захоплюєтеся живописом, то автоматично отримуєте найвищий бал з предметів, пов’язаних із цим заняттям.

У молодшій школі є російськомовні класи. Предмети спрямовані на загальний розвиток. У п’ятому додається багато нових, бо це час, коли дитина пізнає різногалузеві науки й знайомиться з новими вчителями.

Поступово кількість предметів зростає аж до переходу в старшу школу. Одинадцятикласникам розвантажуємо останню чверть для вивчення основних тем та підготовки до ЗНО.

Можливе формування індивідуального графіку, бо для нас на першому місці розвиток дитини як особистості з урахуванням персональних потреб.