telegram

Як вплине на оцінювання дистанційна освіта?

Які особливості оцінювання в онлайн-школі? Які навички дозволяє розвивати домашнє навчання? Чим цікава дистанційна освіта учням традиційних шкіл? Чи впливає карантин на освіту в онлайн-школі? На ці та багато інших питань відповімо в нашій статті.

Оцінювання – важлива складова навчання, бо дає можливість перевірити рівень та якість засвоєння матеріалу. Навчання – відповідальність учнів ы учениць, але без належного контролю цей процес може перетворитися в хаос. 

Оцінювання допомагає впорядкувати роботу, зосередитися на важливому й побачити результат старань.

Хлопчик, оцінювання Онлайн Школа 977

Які види роботи оцінюють в дистанційній школі?

Як і в традиційній школі, в дистанційній вчителі оцінюють:

  • письмові завдання;
  • самостійні та контрольні;
  • перекази;
  • диктанти;
  • аудіювання. 

В Онлайн Школі 977 обов’язковою формою звітності є Біг тест. Він кількарівневий, що дозволяє кожній дитині показати, що вона засвоїла. Результат в частині Біг тестів дізнаєтеся миттєво, адже програма автоматично обчислює кількість правильних відповідей і показує, де помилки, щоб можна було зробити висновки.

В домашніх умовах діти виконують навчальні проєкти, пошукові завдання за текстами, заповнюють таблиці, створюють схеми і моделі. Сучасна молодь активно користується соцмережами, тож публікація дописів, які стосуються тем уроків (наприклад, цитати письменників, фото чи ілюстрації до творів, вислови відомих історичних особистостей та інше) буде цікавим видом роботи. Учні й учениці проходять анкетування, можуть висловлювати власні побажання, які вчителі обов’язково врахують. Комплексні та проблемні завдання теж дозволяють розвивати корисні навички, зокрема роботи за комп’ютером.

Активність на онлайн-уроках дозволяє підвищувати рейтинговий бал. Виконання практичних завдань не залишиться без уваги. Чотири контрольні роботи на рік – не так і багато, у порівнянні з традиційною школою. У нас є певні напрацювання, що ми використовуємо в процесі контролю отриманих знань, спеціальні програми забезпечують «прозорість» процесу.

Оцінки дистанційне навчання Школа 977

Залежно від обраного Вами пакету, дитина може відвідувати онлайн-уроки та спілкуватися з учителями й однокласниками завдяки відеозв’язку (“Онлайн Учень”). Якщо вона не має можливості чи бажання бути присутньою на уроках, то отримає доступ до навчальних матеріалів та зможе здобувати знання самостійно на їх основі.

Перехід на домашнє навчання – це не обмеження, а нові можливості розвиватися та вдосконалюватися.

Вас може зацікавити стаття про перехід на дистанційне навчання. Про це читайте ТУТ.

Дистанційна освіта дозволить розвивати навички, що неодмінно стануть у пригоді поза межами школи:

• Критичне мислення.

• Креативність.

• Взаємодія з людьми (групові та колективні завдання можна виконувати й дистанційно).

• Уміння керувати людьми. (А як вам ідея проведення уроку дітьми, що підготувалися заздалегідь? Це вже не просто доповідь. Чи можливість взяти участь в організації соціальних проектів – весело, цікаво й корисно).

• Уміння вести переговори й грамотно дискутувати.

• Уміння слухати й запитувати.

• Уміння формувати власну думку та швидко приймати рішення.

• Вміння швидко перемикатися з однієї думки на іншу.

Як учителі й учительки підтримують зв’язок з дітьми?

Завдяки сучасним технологіям учителі та вчительки можуть надсилати учням завдання, а ті, у такій же формі, –  повертати виконані роботи: письмові й творчі достатньо сфотографувати, а тестові – виконати онлайн. Є конкретний термін, тож доведеться здавати вчасно.

В Онлайн Школі 977 існує електронний журнал. Усі оцінки можна побачити там. Учні й учениці знають, як змінюється їхній рівень знань і чітко розуміють, з яких предметів потрібно докласти більше зусиль, яким можна приділити менше часу. Спілкуватися можна під час уроків, у чатах, залишаючи коментарі до завдань.

Батьки систематично отримують звіти про успішність чад. Проєкти, творчі завдання, конкурси важливі для розвитку творчості й креативності. Система оцінювання знань під час дистанційного навчання дещо відрізняється від традиційного, але саме це дозволяє отримувати оцінки дітям, які не мають можливості чи бажання відвідувати всі уроки, але навчаються самостійно за матеріалами Онлайн Школи 977.

Дистанційне навчання батьки та діти Школа 977

То як же вплине на оцінювання дистанційна освіта?

Діти систематично отримують оцінки за виконані завдання, а також коментарі та рекомендації від учителів, відчувають підтримку. Дистанційна Школа 977 є ліцензованим закладом загальної середньої освіти. Ті, хто навчаються, отримують офіційні документи, табелі з оцінками.

Карантин ускладнив навчальний процес для учнів і учениць традиційних шкіл. Зараз виникає багато питань, що пов’язані з прескладанням і оцінюванням певних тем. Для дистанційної школи це не проблема. Навчальний процес проходить у звичному режимі. Ви можете не перейматися, що Ваша дитина пропустить щось важливе, не зрозуміє певного завдання чи не засвоїть навчальний матеріал належним чином. Деякі учні та учениці в перід карантину проходили навчання в Школі 977 без переносу документів. Дистанційна школа на основі ліцензії на провадження освітньої діяльності надає таким дітям документи про результати їх навчання в нас. Як наслідок, їм і не доведеться перескладати теми. У своїх традиційних школах вони отримають документи, де показано результати й за період навчання в Школі 977.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також