telegram

10 і 11 клас за один рік екстерном в Україні: два класи за рік

Екстернат як форма навчання припускає швидке закінчення шкільної програми, яка розподілена на два роки, лише за один календарний рік. Раніше екстернат був окремою формою отримання освіти, але зараз це спосіб для складання атестацій, вивчення необхідних тем за межами школи. Для цього потрібно перевестись на домашнє навчання.

Сучасна концепція полягає не у випереджені програми, а у прискореній підготовці до іспитів. Ви чи ваша дитина зможе освоїти учнівський план без відвідування школи, а після скласти всі обов’язкові предмети в школі, в який вона зареєстрована.

Прискорений режим може бути на різних етапах та в різних програмах в залежності від того, який пакет ви оберете. Наприклад, ви можете скоротити термін навчання: скласти атестацію за десятий рік у грудні, а вже в травні – за одинадцятий. Наша онлайн-школа пропонує безмежний пакет послуг для реалізації ваших цілей. Але скористайтесь будь-яким за доступною ціною.

Екстерн та звичайний школяр мають багато відмінностей, і найголовніша з них – це відвідування школи. Людині, яка навчається вдома, особливо в онлайн-форматі, не потрібно кожен день ходити до школи, здавати домашнє завдання чи навіть з’являтись на іспити у заклад. Замість цього вона може обрати три варіанти здобуття освіти:

Екстерн може бути Форми екстерну у “ШКОЛІ 977”

 • самостійно;
 • з репетитором;
 • за допомогою дистанційні програми.

Наша школа пропонує всі види, тому можете обрати найзручніші умови навчання за вигідною ціною. В залежності від обраного ви переглядаєте записані уроки та навчаєтесь або обираєте послугу з консультацією вчителя чи відвідуєте заняття в реальному часі з кваліфікованими педагогами.

Екстерн має ті самі права, що школяр, який навчається на онлайн, а саме: доступ до всіх матеріалів школи, за потреби отримує консультацію в учителів. Може додатково взяти навчання в прямому етері.

Переваги швидкого складання іспитів в старших класах

Закінчення екстерном 10 і 11 за один рік дозволить якісно підготовитись до НМТ (ЗНО) за короткий термін. Підготовчі курси відрізняються деякими перевагами, в тому числі й покращенням знань з предметів та їх удосконаленням для складання тестів та розв’язуванням задач. Також ви отримаєте доступ до всіх практичних занять.

Про переваги Переваги пакету “Екстерн” у “ШКОЛІ 977”

Додаткові заняття дадуть змогу зосередитись на слабких місцях під керівництвом досвідчених викладачів. Крім того, абітурієнти можуть розглянути різні стратегії здачі іспитів, які не просто підвищують рівень та якість знань, але й зекономлять час та знизять тривогу перед та під час екзаменів.

Запис на курс спростить процес підготовки, адже самостійний розбір та пошук інформації зазвичай займає багато часу та сил. Скористайтесь допомогою тих, хто відбере тільки потрібні відомості.

Які предмети вивчаються екстерном

“ШКОЛА 977” надає перелік предметів, які в обов’язковому порядку повинні бути атестовані для допущення до екзаменів, особливо це стосується старших класів. Але є можливість обирати. Наприклад, на нашому сайті можна обрати вивчення однієї з мов – англійської чи німецької.

Попри обов’язків така форма має безліч плюсів, особливо для старшокласників. Адже ви зможете не витрачати багато часу на навчання, а раніше почати готовитись до вступу у вищі заклади, а також займатись тими справами, які мають більшу пріоритетність, ніж школа. При цьому зберігається можливість отримати базові якісні знання.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо
16 Комментариев к “10 і 11 клас за один рік екстерном в Україні: два класи за рік”
 1. Ірина :

  Добрий день. Цікавить екстерном 10 та 11кл.

  1. Адміністратор :

   Добрий день.
   Послуга 10 + 11 клас зараз активна. Детальну інформацію Адміністратор надіслав Вам на пошту. Детальніше про оплату та підключення можна дізнатися за номером 099-1500-977 або в нашому Телеграмі.
   Дякуємо за звернення. Будемо раді співпраці!

 2. Вікторія :

  Доброго дня цікавить екстерном 10 11 клас.Для себе закінчила 9 класів а потрібно середня освіта.Мені 39 років чи можливо?

  1. Адміністратор :

   Доброго дня, допоможемо. Написали вам.
   До зв’язку.

   1. INNA PAVLIUK :

    Доброго дня цікавить 10/11 клас

    1. ШКОЛА 977 :

     Доброго дня, пані Інна
     Пройти навчання 10 та 11 клас за один рік – таке можливо у Нашій Школі.
     Детальніше про підключення та оплату можна дізнатися за номером 099-1500-977 або в нашому Телеграмі. Надіслали також інформацію на Вашу електронну адресу

 3. Андрій :

  Доброго дня. Цікавить 10-11 екстерном. Можна дізнатись деталі????

  1. ШКОЛА 977 :

   Доброго дня і дякуємо за Ваше запитання.
   Екстерн включає: індивідуальний підхід до кожного учня, а наші Спеціалісти розроблять гнучкий та зручний розклад занять.
   Безкоштовні консультації, всі необхідні додатки та віртуальна лабораторія, офіційні документи по закінченні – це далеко не весь перелік, що включає пакет “Екстерн”. Більш детальну інформацію надіслали на почту

   1. Аліна :

    Цікавить 10 і 11 клас за 1 рік

    1. ШКОЛА 977 :

     Добрий день, Аліно!
     Будемо раді Вам допомогти, будь ласка, надішліть повідомлення в телеграм чи вайбер за номером 099-1500-977

   2. Анатолій :

    Добрий день. Надішліть будь ласка і нам більш детальну інформацію на пошту для нашого дитини. 15 років місто Херсон. Цікавить 10-11 екстерном.

    1. ШКОЛА 977 :

     Доброго дня, Анатолій
     В пакеті Екстерн можна обрати два варіанти навчання: оцінювання чотири рази на рік (домашній екстерн) чи один раз, наприкінці навчального року (повний екстерн). Незалежно від обраного варіанту є можливість пройти програму двох класів за один рік.
     Більш детальну інформацію надіслали Вам на електрону пошту.
     Якщо у Вас виникнуть запитання, відповіді на них можна отримати у наших Менеджерів – надішліть повідомлення в телеграм чи вайбер за номером 099-1500-977

     1. Наталя :

      Добрий день! Цікавить 10 та 11 клас екстерном за 1 рік. Будь ласка, детальніше про варіанти навчання. Дякую

     2. ШКОЛА 977 :

      Доброго дня, пані Наталя!
      Екстерн – це перш за все вільний графік навчання, але оцінювання знань може бути як одноразовим (друга половина травня), так наприкінці кожної четверті. це і є основним критерієм, що відрізняє пакет Екстерн від інших пакетів. Більш детальну інформацію про відмінності та особливості пакетів навчання можете дізнатись у наших Менеджерів — надішліть повідомлення в телеграм чи вайбер за номером 099-1500-977

 4. Наталія :

  Доброго дня цікавить, 11 клас екстерном, син вчиться уже 2 рік по програмі 10 класа(оскільки 1 рік вчився в одному училищі, в цьому році вчиться в іншому). Чи можна отримати знання 11 класу і паралельно вчитись в училищі,щоб мати повну освіту в цьому році

  1. ШКОЛА 977 :

   Добрий день пані Наталя.
   Ми вам можемо допомогти.
   Хоча не можна здобувати повну загальну середню освіту у двох закладах одночасно.
   Можна перевестися до нас на пакет Екстерн та в цьому році отримати свідоцтво про повну середню освіту.
   Найкращій варіант – це поспілкуватися, телефонуйте, або пишіть нам (099) 1500-977

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також