telegram

10 і 11 клас за один рік екстерном в Україні: два класи за рік

Екстернат як форма навчання припускає швидке закінчення шкільної програми, яка розподілена на два роки, лише за один календарний рік. Раніше екстернат був окремою формою отримання освіти, але зараз це спосіб для складання атестацій, вивчення необхідних тем за межами школи. Для цього потрібно перевестись на домашнє навчання. 

Сучасна концепція полягає не у випереджені програми, а у прискореній підготовці до іспитів. Ви чи ваша дитина зможе освоїти учнівський план без відвідування школи, а після скласти всі обов’язкові предмети в школі, в який вона зареєстрована. 

Прискорений режим може бути на різних етапах та в різних програмах в залежності від того, який пакет ви оберете. Наприклад, ви можете скоротити термін навчання: скласти атестацію за десятий рік у грудні, а вже в травні – за одинадцятий. Наша онлайн-школа пропонує безмежний пакет послуг для реалізації ваших цілей. Але скористайтесь будь-яким за доступною ціною.

Екстерн та звичайний школяр мають багато відмінностей, і найголовніша з них – це відвідування школи. Людині, яка навчається вдома, особливо в онлайн-форматі, не потрібно кожен день ходити до школи, здавати домашнє завдання чи навіть з’являтись на іспити у заклад. Замість цього вона може обрати три варіанти здобуття освіти: 

  • самостійно; 
  • з репетитором;
  • за допомогою дистанційні програми. 

Наша школа пропонує всі види, тому можете обрати найзручніші умови навчання за вигідною ціною. В залежності від обраного ви переглядаєте записані уроки та навчаєтесь або обираєте послугу з консультацією вчителя чи відвідуєте заняття в реальному часі з кваліфікованими педагогами. 

Екстерн має ті самі права, що школяр, який навчається на онлайн, а саме: доступ до всіх матеріалів школи, за потреби отримує консультацію в учителів. Може додатково взяти навчання в прямому етері. 

Переваги швидкого складання іспитів в старших класах 

Закінчення екстерном 10 і 11 за один рік дозволить якісно підготовитись до НМТ (ЗНО) за короткий термін. Підготовчі курси відрізняються деякими перевагами, в тому числі й покращенням знань з предметів та їх удосконаленням для складання тестів та розв’язуванням задач. Також ви отримаєте доступ до всіх практичних занять. 

Додаткові заняття дадуть змогу зосередитись на слабких місцях під керівництвом досвідчених викладачів. Крім того, абітурієнти можуть розглянути різні стратегії здачі іспитів, які не просто підвищують рівень та якість знань, але й зекономлять час та знизять тривогу перед та під час екзаменів. 

Запис на курс спростить процес підготовки, адже самостійний розбір та пошук інформації зазвичай займає багато часу та сил. Скористайтесь допомогою тих, хто відбере тільки потрібні відомості.

Які предмети вивчаються екстерном

“ШКОЛА 977” надає перелік предметів, які в обов’язковому порядку повинні бути атестовані для допущення до екзаменів, особливо це стосується старших класів. Але є можливість обирати. Наприклад, на нашому сайті можна обрати вивчення однієї з мов – англійської чи німецької. 

Попри обов’язків така форма має безліч плюсів, особливо для старшокласників. Адже ви зможете не витрачати багато часу на навчання, а раніше почати готовитись до вступу у вищі заклади, а також займатись тими справами, які мають більшу пріоритетність, ніж школа. При цьому зберігається можливість отримати базові якісні знання.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *