telegram

Репетитор початкових класів онлайн

Цікаві та інформативні заняття з репетитором для учнів початкових класів у школі 977:

 • ігровий формат навчання
 • віртуальная дошка для учня
 • досвідчені педагоги
Отримати консультацію

Цікавитеся дистанційним навчанням? Ознайомтеся з нашими пропозиціями:

Переваги репетиторських занять у 977

 • Цікаво та інформативно

  Репетитори початкових класів онлайн-школи 977 відповідально і дбайливо ставляться до кожного учня. Якщо потрібно – зможуть скомбінувати 2-3 предмети на одному уроці.

 • Орієнтація на результат

  Репетитор підбирає програму під потреби та цілі учня, розробляє програму, виходячи з його рівня знань, та орієнтується на успішне вирішення типових і нетипових завдань.

 • Досвідчені репетитори

  Наші репетитори проходять 4-етапний відбір, кожен має суттєвий досвід онлайн-уроків та використовує ігрові механіки і додатки, щоб зацікавити дітей навчанням.

 • Всі заняття онлайн

  Всі заняття з репетитором проводяться онлайн у LIVE-форматі. Матеріали, необхідні для навчання, а також відеозаписи уроків зберігаються в особистому кабінеті.

Спробуйте заняття з репетитором онлайн:

 • Пробний урок з репетитором початкових класів

  Пробний урок з репетитором початкових класів

  Базові знання, які даються в 1-4 класах  – дуже важливі! Наші репетитори допоможуть наздогнати шкільну програму або заглибитися у теми, які більш цікавлять дитину. Спробуйте вже зараз!

 • Пакет з 4 занять з репетитором початкових класів

  4 заняття з репетитором початкових класів (індивідуальні)

  Візьміть 4 заняття з репетитором початкової школи та підготуйтеся до будь-яких контрольних з нами. Наші вчителі проводять цікаві уроки з учнями молодшої школи, завдяки чому матеріал швидко і легко засвоюється.

 • Пакет з 4 занять з репетитором початкових класів (групові)

  4 заняття з репетитором початкових класів (групові)

  На групових заняттях наші учні спілкуються, задають репетиторові питання та отримують грунтовні відповіді. Заняття ведуться онлайн, що дозволяє зекономити час на дорогу та збори. Спробуйте вже зараз!

 • Пакет з 8 занять з репетитором початкових класів

  8 занять з репетитором початкових класів (індивідуальні)

  За 8 занять ваша дитина має нагоду підготуватися до контрольних та наздогнати всі незрозумілі теми. Увага репетитора належить одному учню протягом всього онлайн-заняття. Обирайте зручний час та пробуйте.

 • Пакет з 8 занять з репетитором початкових класів (групові)

  8 занять з репетитором початкових класів (групові)

  Кожне групове онлайн-заняття з нашими репетиторами початкових класів – це захоплююча мандрівка у світ навчання! Наші учні швидко засвоюють матеріал, отримують знання та класні оцінки!

 • Пробний урок з англійської мови з репетитором

  Англійська мова (пробний урок)

  Репетитор скласть індивідуальну програму навчання, орієнтовану на вашу мету. Скласти тест TOEFL? Освоїти Upper Intermediate? Підготуватися до ЗНО? Немає проблем! Приходьте на пробний урок і переконайтеся самі.

 • Пакет з 4 занять з іноземної мови

  4 заняття з іноземної мови з репетитором (індивідуальні)

  Пакет індивідуальних занять – чудова можливість підтягнути бажану тему з іноземної мови. З нашим репетитором це буде легко та невимушено. Оплатити навчання можна просто зараз!

 • Пакет з 4 занять з іноземної мови (групові)

  4 заняття з іноземної мови з репетитором (групові)

  Вивчайте іноземну мову в групах! Оптимальне розподілення уваги репетитора та програма, підібрана під потреби всіх учнів. Оплатіть пакет, оберіть зручний час та вчіться весело і з користю!

 • Пакет з 8 занять з іноземної мови

  8 занять з іноземної мови з репетитором (індивідуальні)

  8 занять з іноземної мови – це, як правило, до місяця уроків з репетитором. Педагог підбирає оптимальну програму навчання, орієнтовану на цілі учня.

 • Пакет з 8 занять з іноземної мови (групові)

  8 занять з іноземної мови з репетитором (групові)

  Гуртом займатися вдвічі цікавіше! Та вигідніше. При цьому увага репетитора буде приділятися рівноцінно всім учням групи, тому що в групах до 4 учнів. Замовте пакет з 8 онлайн-уроків та спробуйте.

 • Пробний урок з математики з репетитором

  Математика (пробний урок)

  Наші репетитори з математики закохані у свій предмет, тож вміють викладати цікаво та ефективно. Знайдуть індивідуальний підхід до кожного учня і пояснять все на зрозумілих прикладах. Переконайтеся на пробному занятті!

 • Пакет з 4 занять з математики

  4 заняття з математики з репетитором (індивідуальні)

  Репетитор онлайн-школи 977 допоможе розібратися та підтягнути “хвости” – від базових прикладів до складних задач та рівнянь. Чотири індивідуальні заняття можна оплатити вже зараз та почати ефективне навчання!

 • Пакет з 4 занять з математики (групові)

  4 заняття з математики з репетитором (групові)

  Все складне стає простішим з репетиторами з математики в онлайн-школі 977! А якщо займатися з групою, то ще й веселішим. Спробуйте пакет на 4 заняття – і ви побачите, що математика може бути захоплюючою!

 • Пакет з 8 занять з математики

  8 занять з математики з репетитором (індивідуальні)

  Пакет з 8 уроків з репетитором з математики допоможе засвоїти пропущену тему, підготуватися до контрольної або іспиту. Всі заняття проходять онлайн – не витрачайте час на дорогу.

 • Пакет з 8 занять з математики (групові)

  8 занять з математики з репетитором (групові)

  В групі вчитися веселіше та вигідніше! Обирайте дні занять та займатеся математикою онлайн з репетиторами нашої школи. Наздогнати пропущене та закріпити тему – з нами легко! Оплатити можно просто зараз.

 • Пробний урок української мови з репетитором

  Українська мова (пробний урок)

  Більше вас не лякатимуть диктанти та твори – дитина вивчить рідну мову в теорії та на практиці. Спробуйте онлайн-заняття з української мови з репетитором нашої школи!

 • Пакет з 4 занять з української мови

  4 заняття з української мови з репетитором (індивідуальні)

  Репетитор з української мови допоможе підтягнути всі необхідні теми та підготуватися до контрольних робіт та іспитів. Візьміть пакет з 4 онлайн-занять та спробуйте!

 • Пакет з 4 занять з історії України (групові)

  4 заняття з української мови з репетитором (групові)

  За 4 групових онлайн-заняття з української мови можна наздогнати декілька тем шкільної програми. А робити це з товаришами – ще й весело! Спробуйте та переконайтеся.

 • Пакет з 8 занять з української мови

  8 занять з української мови з репетитором (індивідуальні)

  Від вивчення абетки до успішного написання творів – наші репетитори зможуть підтягнути вашу дитину до будь-якого бажаного рівня знань. Беріть пакет з 8 онлайн-занять та пробуйте.

 • Пакет з 8 занять з української мови (групові)

  8 занять з української мови з репетитором (групові)

  Оптимальне розподілення уваги вчителя та використання ігрових механік і додатків – так працюють наші репетитори на онлайн-заняттях, завдяки чому уроки проходять цікаво та ефективно. Спробуйте!

Потрібен інший предмет? Залиште заявку і ми зателефонуємо вам у найближчий час та запишемо до потрібного викладача!  Залишити заявку

  • Заповніть поля та залиште заявку
  • Дочекайтеся нашого дзвінка - зателефонуємо з 8:00 до 20:00
  • Відповімо на всі питання та підберемо найкращий формат навчання

  Вартість занять з репетитором (крім іноземних мов)

  Варіант занять
  Індивідуальні
  Групові
  Пробний урок, грн 4 заняття, грн 8 занять, грн
  350 1400 2800

  Також у нашій школі можна пройти перший та другий клас за один рік.