telegram

Українська дистанційна Онлайн Школа 977

Індивідуальний підхід. Доступ до навчальних матеріалів 24/7. Уроки онлайн у режимі реального часу для 1–11 класів. Онлайн Школа 977: переваги, офіційні документи, можливість отримати подвійний атестат України та Канади чи США.

Дистанційна освіта може бути комфортною та якісною одночасно

Дистанційна освіта – чудова можливість навчатися вдома або там, де зручно. В українській Онлайн Школі 977 знаємо, що кожна дитина унікальна та потребує уваги й індивідуального підходу. При цьому немає ніякого тиску, критики щодо успішності чи за будь-якими іншими ознаками. Ви можете почуватися вільними та захищеними.

Забудьте про постійні домашні завдання, які потрібно виконувати до ночі. Не думайте про неможливість перескласти або виконати вправу чи рівняння пізніше.

Іноді до звичайного навчального закладу потрібно добиратися довго, а деколи це ще й небезпечно.

В українській дистанційній Школі 977 можете не перейматися за дітей. Сюди не потрібно приходити, просто увімкніть комп’ютер, перейдіть за посиланням та дистанційно приєднайтеся до вашого уроку. Перебувайте вдома або в місці, де вам комфортно. Часто у роз’їздах або живете за кордоном? Це теж не проблема для навчання в українській дистанційній Онлайн Школі 977!

Де знайти навчальний матеріал?

Усі матеріали в постійному доступі (Google Classroom). За окремими предметами. Вказано темами й дати проведення. Переглядайте відеозаписи, якщо не вдалося потрапити на урок. Додаємо презентації, допоміжні навчальні відеозаписи, сторінки з онлайн-підручників.

Окремо отримуєте Біг тести, які є обов’язковими. Виконавши, зможете зрозуміти, чи засвоїли тему. Для них чіткий термін здачі, щоб контролювати темп навчання. Не дозволити забути повторити вивчене чи занадто розслабитися й не вчитися дистанційно взагалі.

Домашні завдання лише в молодшій школі. У середній та старшій такої мороки немає. Біг тесту цілком достатньо. Якщо ж хочете вдосконалити вміння, не певні, що добре засвоїли тему, то виконуйте Практику. Це завдання, вправи, творчі роботи, які пропонуємо до кожного уроку. Вони не обов’язкові, тож не бійтеся отримати негативну оцінку. Училелі та вчительки їх дистанційно перевіряють, за потреби, додають коментарі чи поради. Просто прикріпіть фото чи документ і надішліть. 

Ви також можете написати власні запитання щодо Уроку, Біг тесту чи Практики.

Як проходять уроки в Онлайн Школі 977?

У Mirapolis LMS. Ви маєте персональний доступ за посиланням. Отримуєте нагадування про уроки на електронну пошту (за день і за годину до початку). Приєднуйтеся і працюєте на уроці онлайн у режимі реального часу. Вам дистанційно пояснять тему, ви зможете запитувати, дискутувати, працювати на віртуальній дошці, виконувати завдання та відповідати.

В українській дистанційній школі забудьте про 7–8 уроків на день. Ранні підйоми? Ні, ми про таке не чули!

У вас є розклад. Уроки онлайн з 9.00. Лише 3–4 на день. Може не бути першого чи останнього, наприклад, залежно від розкладу. Ви матимете вільний час на власні справи або відпочинок. При цьому програму засвоїте дистанційно! Усе продумано так, щоб ви доклали мінімум зусиль та отримали максимум користі.

Онлайн Школа 977: переваги української дистанційної

Соціалізація надзвичайно важлива для дітей, готує їх до життя за межами школи. Часто батьки переймаються тим, чи достатній рівень спілкування у тих, хто навчається дистанційно, вдома. Онлайн Школа 977 дає можливість бачити й чути вчителів та вчительок, спілкуватися з ними та однолітками, отримувати відповіді на питання, що цікавлять, помічати реакцію.

Жодна інша дистанційна школа в Україні не пропонує уроків у режимі реального часу. 

Можливість подорожувати не перериваючи навчання. Більше часу для гуртків, професійних занять спортом, танцями, музикою.

Детальніше про пакети навчання в українській дистанційній Онлайн Школі 977 за посиланням.

Офіційність

Українська дистанційна Онлайн Школа 977 має ліцензію. Видає офіційні документи, як і будь-яка традиційна в Україні. Табелі, свідоцтва досягнень, інші довідки. Крім цього, у вас є можливість отримати подвійний атестат. України та Канади чи США.

Українська дистанційна Школа 977 пропонує репетиторські заняття; професійну психологічну допомогу. Вивчення англійської. Про це читайте в наступній статті. 

Отже, дистанційна освіта з українською Онлайн Школою 977 доступна, а навчання комфортне та особистісно зорієнтоване. Більше вільного часу без шкоди для навчального процесу. Уроки онлайн, можливість спілкуватися з однолітками. Усі навчальні матеріали в одномі місці. Не марнуйте часу, переходьте в українську дистанційну Онлайн Школу 977!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також