telegram

Дистанційна школа – варіанти та вартість навчання


Дистанційна Школа 977 пропонує різні варіанти навчання за різну вартість. Ви можете обрати той, що найкраще підійде саме Вам. Працювати дитині з учителями та вчительками чи займатися самостійно. Відвідувати онлайн-уроки чи опрацьовувати навчальні матеріали, що пропонує Онлайн Школа 977 – стільки можливостей.

Які конкретно варіанти навчання пропонує дистанційна Школа 977, яка їх вартість?

Дистанційне самостійне навчання за пакетом “Учень”

Пакет “Учень” –  це можливість навчатися самостійно за графіком зручним саме для вас, використовуючи навчальні матеріали нашої школи, постійно консультуючись із вчителями у чатах, виконуючи тести. Чітка система допоможе не втратити навики. Результати не погіршаться до кінця семестру, бо діти будуть працювати під постійним, але ненав’язливим наглядом. Вивчати можна один або усі предмети як наші учень чи учениця або навіть без оформлення в Онлайн Школі 977, продовжуючи навчання в звичайній (діти отримують оцінки, офіційні документи).

Пакет підійде, якщо батьки не можуть чи не хочуть працювати з дитиною. Діти бачать матеріали до тем (сторінки з підручників, презентації, навчальні відео та записи уроків, які можуть переглядати. Залишаючи коментарі, можуть з’ясувати спірні питання, складні моменти). Біг тести є обов’язковою формою в дистанційній школі, показують рівень засвоєння матеріалу. Будь-який зручний для вас час, яке завгодно місце! Постійно на зв’язку.

Діти, що не оформлені в Школі 977 у травні не навчатимуться, здаватимуть контрольні у власних школах. Наші продовжать працювати дистанційно.

Новий погляд на навчання. Опис та вартість пакету “Учень” ТУТ.

Навчання з вчителем за пакетом “Онлайн Учень” в дистанційній школі

Дитина буде навчатися на онлайн-уроці з учителем та класом у режимі вебінару. Учні й учениці спілкуються з вчителем, ставлять запитання та розв’язують завдання, працюють на віртуальній дошці. Проходять регулярні тестування, консультуються з вчителями. Навчатися в дистанційній школі можна з одного або з усіх предметів.

Бачити й чути одне одного легко. Є камери й мікрофони. Чат допоможе, якщо не хочете, щоб хтось вас бачив, але прагнете висловитися. 

Учні, що навчаються в дистанційній школі, мають постійний доступ до матеріалів. Практика не є обов’язковою, але допоможе проявити творчий підхід. Фото виконаного завдання, скрін або посилання легко прикріпити. Усе перевірять і прокоментують.

Опис та вартість пакету “Онлайн Учень” ТУТ.

Окрім сімейної форми навчання, є екстерна

Контрольний Біг тест показує, чи засвоїли діти навчальну програму.

Опис та вартість пакету ТУТ.

Навчання для учнів та учениць альтернативних шкіл / організованих груп батьків (вартість 40006000)

Невеликі школи, навчальні заклади при общинах деколи потребують уроків. Ми допоможемо. Дітей навчатимуть з усіх предметів чи окремих.

Опис та вартість ТУТ.

Індивідуальні репетирорські онлайн-заняття

Репетиторські заняття в дистанційній школі проходять онлайн з усіх шкільних предметів. Вивчати можна різні іноземні мови. Також наші репетитори готують учнів до ЗНО. Дитина навчається за персональним розкладом у зручному темпі, їй пояснють проблемні теми, проводить постійний контроль знань. Ви можете змінити розклад, якщо виникне потреба

ТУТ більше інформації про репетирорські заняття в Онлайн Школі 977.

Онлайн Школа 977 пропонує багато цікавого. Українська, англійська, французька, німецька, польська, навіть китайська мови. Літнє читання. Психологічна допомога.

Спершу можете обрати пробний урок, пробні заняття, вони дозволять збагнути, чи Вам підходить дистанційна освіта.

Заповнюйте форму та переходьте на дистанційне навчання вже зараз. Варіантів навчання в дистанційній Школі 977 достатньо, обирайте найкращий для вашої дитини та вас. Ми, звичайно, допоможемо та проконсультуємо телефоном,  в чаті на сайті.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також