Що скільки коштує: яка освіта більш вигідна дистанційна чи державна шкільна?

Зрозуміло, що загальнодоступна очна освіта  є безкоштовною, а приватна дистанційна освіта платна. Тобто вигідно навчатися у звичайній школі. У цьому випадку необхідно пам’ятати про шкільні і фонди класу, свята і подарунки для вчителів, «харчування», шкільну форму і оплату підручників. Тоді ситуація з витратами зміниться . У цій статті ми розглянемо порівняння тільки в контексті реальної вартості між “безкоштовними” стандартними і платними дистанціними варіантами. Є й інші аспекти, але про це в наступних публікаціях.

Що ж дешевше державна шкільна або дистанційна освіта?

На що потрібно витрати гроші?

Шкільне стандартне безкоштовне навчання

Батьки не платять за уроки (в основному), але є ряд інших витрат. За результатами досліджень проекту DоZorro, в Україні 9 з 10 батьків здають на шкільні потреби від 30 до 200 гривень на місяць . Як правило, це збори на ремонт, побутові товари, канцтовари, охоронні послуги, а також різні подарунки вчителям і це ще не весь перелік.

Картинка вартість школа

Крім фондів, все одно потрібно платити за їжу (часто це навіть обов’язкова оплата), шкільну форму, канцелярські товари, транспорт і репетиторів. Якщо все це взяти до уваги-виходить немаленька сума для безкоштовної освіти.

Шкільне дистанційне навчання

Дистанційне навчання може бути різним,але є кілька основних варіантів.

Перший варіант.

Дитина оформлена і здає контрольні у державній школі, але навчається вдома. Це можна назвати дистнаційним навчанням, домашнім, сімейним і екстернатом. Зрозуміло, що учень залежить від державної школи і доведеться платити деякі шкільні фонди. Плюс ще витрат на репетиторів або уроки в онлайн-школах. Адже не всі батьки можуть впоратися з освітою дитини вдома самостійно.

Другий варіант.

Картинка вартість дистанційного навчанняКоли дитина оформлена і навчається в приватній дистанційній школі, тобто є її повноцінним учнем. Тоді вартість такого навчання буде складатися з оформленні в онлайн-школі, плати за онлайн уроки або за уроки з репетиторами.

Додатковий варіант.

Дитина реєструється та проходить перевірку в державній школі, навчаючись у приватній дистанційній школі. У цьому випадку вартість реєстрації в онлайн школі буде меншою, ніж при повноцінному навчанні. Дистанційна школа надає навчальні матеріали по програмі МОН та додаткові матеріали за предметами, з регулярним тестуванням прогресу учня.

Загалом, ціна навчання в дистанційній школі, як і в Онлайн Школі 977, можуть відрізнятися, в залежності від обраного пакету. Який може включати або не  включати плату за реєстрацію з отриманням атестату, навчальними матеріалами, тестуванням і консультаціями вчителів.

Адже дитина може навчатися самостійно або з онлайн-класом, брати індивідуальні заняття з вчителем чи ні. Якщо подивитись на цифри, в Онлайн Школі 977 самостійне навчання буде коштувати від 900 грн на місяць, а з онлайн-уроками-від 2500 гривень на місяць.

Але, в цілому, ціна дистанційної навчання залежить від класу та онлайн-школи.

Що вигідніше?

Щоб дати точну відповідь, необхідно порівняти конкретні умови сім’ї, конкретні школи і витрати їх учнів. Адже школи і діти різні, відповідно, витрати різні.

Але якщо розібратися, то освіта що дистанційна, що шкільна кошують майже однаково. В одному випадку ви оплачуєте навчання , і в іншому, ви витрачаєте гроші за його отримання .

І де ж навчатися? Що ж вибрати?

Картинка вартість школа та дистанційне навчанняЩо більш зручно і вигідно для вас.

Якщо дитина займається професійною діяльністю або має особливі потреби, або не може ходити до школи, обирайте дистанційну освіту. Це ваш варіант 100 відсотків.

Переходьте за посиланням та ознайомтесь з дистанційним навчання в Онлайн Школі 977.

Крім того, якщо ви не задоволені традиційною шкільною освітою або дитина має проблеми з соціалізації в школі, дистанційне навчання може вирішити всі ці проблеми.

Якщо проблем немає і дитина любить навчатися в звичайній школі, то вибирайте її. Вартість дистанційної і державної освіти не буде особливо відрізнятися, але важливо, що підійде саме для вашої дитини.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

telegram