telegram

Наскільки людині варто дослухатися до думки оточення про неї?

У фейсбуці я здаюся всебічно розвиненою студенткою, у якої все склалося. В інстаграмі я начебто фотогенічна та естетична людина. У Snapchat я — соціальна людина, яка постійно кудись ходить і добре проводить час. Але хто я насправді?

Учителі “ШКОЛИ 977” поміркували над створенням набору проєктів, які дозволять дітям навчатися дуже корисним м’яким навичкам, або soft skills, прямо на онлайн-уроках чи під час створення проєктів.

У сучасному світі не просто вміти говорити, потрібно навчитися говорити так, щоб тебе зрозуміли. Нам постійно доводиться стикатися з думками інших людей про нас. Ми постійно оцінюємо себе в очах інших, намагаємося відповідати їхнім очікуванням. Це може бути дуже стресовим і навіть депресивним.

Валерія МосяАле чи варто нам так сильно залежати від думки інших? Чи варто намагатися бути кимось, ким ми не є?

Знайомтеся ;). Валерія Мося, учениця 11 класу дистанційної загальноосвітньої “ШКОЛИ 977”, пакет “Стандарт”.

Ми створюємо ці різні образи через те, що, на нашу думку, хоче від нас суспільство. Ми намагаємося натягнути на себе образ ідеальної людини, який створило суспільство. Від самого народження нас переповнюють думки стосовно того, як бути красивим, успішним і щасливим у сучасному суспільстві. Але коли ми нарешті зможемо задовольнитися тим, ким ми є насправді? Думаю, в цьому суспільстві відповідь — ніколи.

Особливо вибагливо суспільство ставиться до жінок, їм постійно доводиться шукати схвалення інших людей, щоб переконатися у своїй жіночності. Коли ми дорослішаємо, “жіночу свідомість переконують підганяти свої бажання та власну самооцінку під дискримінаційні вимоги робочого місця, а провину за невдачі системи покладати тільки на себе”.

Яка вартість навчання? Порівняння тарифних пакетів “ШКОЛИ 977”

Як тільки ми дізнаємося, що вважається “нормальним”, то орієнтуємо свої бажання й потреби на відповідність цій меті. Це постійний цикл отримання схвалення інших людей, їхньої миттєвої радості та задоволення від того, що ми вписалися в таку систему на короткий проміжок часу. Коли це триває довго, ми втрачаємо відчуття того, ким є. Ось, чого, на мою думку, потрібно боятись і намагатись уникати.
Так, люди — соціальні істоти, але не треба губитися в соціумі й так само в глибині самого себе. Висновок: людині потрібна комунікація з іншими, але й час наодинці теж.

У цьому світі соціальних медіа, важливо пам’ятати про внутрішню цінність та автентичність. Ми повинні навчитися цінувати себе не за те, як ми виглядаємо в очах інших, а за нашу справжню суть. Важливо визнати, що ідеал, нав’язаний суспільством, часто є недосяжним та не відображає реальності. Саме такий підхід дозволить нам відчути справжню свободу, поза межами суспільних обмежень.

Валерія Мося
11 клас “ШКОЛИ 977”
Хочете поговоримо? Напишіть мені коментар, як ви справляєтеся?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Автор: ШКОЛА 977
Назва з’явилася в США, там є національний номер служби порятунку 911, а службою порятунку в навчанні стало онлайн навчання 977. Все що робимо в Школі 977 – перевірено на власному досвіді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також