telegram

Дистанційна школа – більше, ніж уроки

Онлайн Школа 977 дає безліч можливостей для розвитку. Це стосується не лише навчання. Різноманітні проєкти та конкурси – чудовий старт для сучасної молоді. Дистанційна школа дбає й про фізичну активність.

Більшість людей вважає, що онлайн-навчання зручне, воно дозволяє раціонально використовувати час. Це дійсно так.

Дистанційна школа - більше ніж уроки Школа 977

Кваліфіковані педагоги дистанційної школи пропонують якісний матеріал, проводять онлайн-уроки, спілкуються з дітьми, що полегшує навантаження на учнів (їм не потрібно усе опрацьовувати самостійно або виконувати щодня безліч домашніх завдань з предметів, які не цікавлять).

Простіше стає і батькам, які не можуть приділяти навчанню дітей багато часу або вважають, що цим краще займатися підготовленим фахівцям, які зможуть пояснити кожну тему, приділити достатньо уваги їх дитині. Дистанційна школа дбає й про це.

Але часто виникають сумніви: чи достатній рівень соціалізації дитини в дистанційній школі, чи не вплине дистанційна освіта пагубно на фізичне здоров’я учнів? Ці побоювання марні. Дистанційна Школа 977 дозволяє розвиватися різносторонньо. 

Соціалізація дистанційне навчання Онлайн Школа 977

Учні та вчителі можуть спілкуватися в чатах. Під час онлайн-уроків вони використовують камери та мікрофони, тож це повноцінний навчальний процес. За бажанням, можна бачити й чути одне одного навіть у дистанційній школі. 

Наша дистанційна школа дбає й про те, щоб діти мали можливість розминатися, загартовуватися, укріплювати тіла. Рух – це життя! Фізична активність підвищує імунітет та дарує гарний настрій на весь день. Для цього було запущено соціальний проект #Зарядка977. Детальніше читайте в соцмережах.

Під час карантину кілька тижні поспіль з понеділка до п’ятниці діти зустрічалися в Zoom та проводили коротенькі, але дуже інтенсивні заняття. Ведучі – учні дистанційної Школи 977. Це прекрасна можливість не тільки тримати себе у формі, а й спілкуватися з однолітками.

  • Учасники в режимі онлайн не просто повторювали рухи, а й радилися, пропонували власні ідеї.
  • Головним плюсом вважаємо те, що до таких поєктів можуть долучатися не лише учні дистанційної Школи 977, а усі охочі позайматися.

Виконання розминки, різноманітних силових вправ та розтяжки із тренерами-однолітками щоразу проходило в дружній атмосфері. Саме те, що потрібно, коли нудьгуєш вдома або просто хочеш проводити час весело та з користю.

Зарядка Школа 977

Дистанційна школа дозволяє зорганізувати творчі гуртки, літні читання, соціальні проєкти. Ми пропонуємо співпрацю з представниками релігійних общин, дітьми із ранньою професійною орієнтацією, що прагнуть проявити себе у спорті, мистецтві чи інших галузях. На цьому не зупиняємося. Ви теж можете проявити ініціативу та запропонувати щось цікаве.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також