telegram

Дистанційне навчання у світі та конкретно в Україні

У багатьох країнах світу дистанційне навчання стало нормою вже давно. В Україні теж не перший рік працюють онлайн-школи, є дистанційні курси. Та уроки в режимі реального часу проводять не скрізь. Хочете знати, де це можливо?

Дистанційне навчання у світі

Одними зі світових лідерів у дистанційному навчанні є США й Канада. Сприяє процесу високий рівень комп’ютеризації населення, а також доступ до інтернету. Виникає багато технологій  дистанційного навчання. Різноманітні програми, що роблять зручнішим та простішим навчальний процес. В 33 штатах США було створено віртуальні університети, а більшість коледжів пропонує дистанційні онлайн-курси.

Від одного до чотирьох уроків на день. Мріяли про таке? А ми зробили!
Забудьте про постійні домашні завдання, які потрібно виконувати до ночі. Не думайте про неможливість перескласти або виконати вправу чи рівняння пізніше.

Уряд європейських країн теж підтримує активне впровадження інформаційно-комунікаційних технологій.

Національний Університет дистанційного навчання (UNED) існує в Іспанії не перше десятиліття.

Французький Національний Центр дистанційного навчання дає можливість тисячам людей із різних країн навчатися. У Фінляндії, Швеції, Німеччині та інших країнах зараз активно розвивається дистанційна освіта.

У Туреччині та Австралії дозволяють людям із віддалених районів отримати освіту дистанційно. Одним із способів є радіо- та телепрограми.

Китай, Японія, Індія, Іран, Корея, Таїланд.  Дистанційне навчання розвивається не тільки в межах національних систем освіти, є й  окремі комерційні компанії.

Україна та дистанційне навчання

В Україні можна навчатися дистанційно. Не лише в університетах. У онлайн-школах теж. Найчастіше заклади просто надають матеріали для самостійного навчання. Але існує українська дистанційна Онлайн Школа 977, де уроки в режимі реального часу.

Про ШКОЛУ 977: Освітній процес та уроки в “ШКОЛА 977” Декілька слів про предмети в “ШКОЛА 977”

В Україні, як і в інших державах дистанційне навчання щороку вдосконалюється. Нові засоби зв’язку із вчителями, спеціальні програми для швидкої та комфортної роботи. Коригування програми, щоб не довелося довго сидіти за монітором.

Школа 977

Від одного до чотирьох уроків на день. Мріяли про таке? А ми зробили! Програму засвоїте в повному обсязі.

Рік лише почався, а домашні завдання вже набридли? Школярі та школярки стверджують: “Їх вигадали, щоб посварити батьків та дітей!”

У дистанційній Школі 977 домашні завдання лише в молодшій школі, а для старших є Практика, та вона не обов’язкова.

Дистанційне навчання, Онлайн Школа 977

Що оцінюємо?

Тести до тем та контрольні Біг Тести (лише чотири на рік). Для екстернів їх ще менше.

Творчість. Проєкт можуть замінити контрольну. А навчання в професійній школі подарує високу оцінку з відповідного предмета, наприклад мистецтва чи фізкультури.

Активно працюйте на уроках та підвищуйте бали дистанційно. Практику теж перевірять, але оцінка за неї не вплине на підсумковий результат, тож можна не боятися помилитися.

Крокуй в ногу з часом! Навчайся дистанційно. Українська ліцензована Школа 977 – нові можливості на шляху до знань!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також