telegram

Дистанційне навчання не краще і не гірше звичайної школи, просто інакше

Суспільство і бізнес нашої країни вже років 10-20 як відійшло від географічної прив’язки до місця: українці працюють на американські та європейські компанії, онлайн проводяться медичні консультації, документи і черги опрацьовують через інтернет.В українських школах з’являється дистанційне навчання
Структура життя змінюється. Освіту намагаються пристосувати не тільки в Україні, а ї в Європі, Африці чи США. Реальність для всіх однакова.
Зараз освіта стрімко виходить в онлайн, готуючи людей, що будуть жити в сучасному світі, а не в минулому.
Дорослій людині зі сформованими звичками це психологічно непросто. Ми самі 10 років відходили в школу, хоча не всіх вона приготувала до життя, але перше і загальне правило підготовки до життя ми виконали. Проте, дорослі на те і дорослі, щоб підходити до життя зважено.
70% читачів, скоріше за все, вже знайомі з інформацією про законодавчі документи, які дозволяють батькам досить суттєво впливати на освіту саме своєї дитини: перехід на дистанційне навчання. В народі існують на доданок терміни заочне та домашнє навчання. Положення про дистанційну освіту існувало ще з 2004 року, але якщо раніше можливостями користувалися більше родини дипломатів, то зараз все більше батьків мають бажання суттєво впливати на життя дітей.

Порівняння навчання в дистанційній та звичайній школі

Зверніть увагу, що частина цього порівняння буде відповідати будь-якій дистанційній школі, а моменти пов’язані з онлайн навчанням та контролем за успішністю реалізовані в Онлайн школі “Проект 977”

Програма

МОН (Міністерство освіти України) контролює склад навчальних програм як для державної так і для альтернативної школи, будь то школа Монтессорі чи онлайн школа.

Документи

По закінченню школи чи навчального року дитина, яка зарахована в очну школу чи була переведена на дистанційну чи екстернатну форму навчання у відповідний заклад отримують Табеля успішності, Свідоцтво про отримання базової середньої освіти після 9 класу та Атестат про повну загальну середню освіту після 11 класу загально зразка.

Контроль

Контроль в дистанційних школах за засвоєнням матеріалу проходить за допомогою тестів, як і в звичайній школі. Частина існуючих шкіл робить це раз або два рази на рік. Є школи, які запровадили систему онлайн-кабінетів, через які учень онлайн проходить тести більш-менш відповідно до запропонованого графіка, таким чином контролюючи себе самостійно.
В школі Проект 977 організація контролю – одна з основних компетенцій. Ми беремо на себе значну частину контролю, розділяючи з батьками, як догляд за розкладом дитини та відвідуванням уроків, так і контроль засвоєння матеріалу, що відповідає функціям звичайної школи. Адміністратори запросять дитину на онлайн урок, якщо вона забула чи стикнулася з технічними складнощами. Навчаючись у нас учень буде проконтрольований на протязі онлайн-уроку вчителем так і через перевірку домашніх завдань та Біг Тестів щотижнево з кожного предмету.

Розвиток

Як очне, так і дистанційне навчання мають певні вимоги від Міністерство освіти України, що до програм які ми повинні виконувати. Саме від директорів та педагогічного складу буде залежати складова розвитку дитини. Є прекрасні державні і приватні школи, що пропонують своїм учням напрямки від різних мов і олімпіад до певних поїздок і розвивальних програм. Теж саме можна сказати і про дистанційні школи. Вивчайте кожну пропозицію.

Навантаження

Тут переваги на боці дистанційної школи. Учні не витрачають час а ні на прослуховування виховних тирад, не сидять на пустих уроках, не миють вікна не носять парти. Уроки фізкультури і творчості проходять з душею, бо діти ходять на свої реальні тренування, кружки та музику, яку вони і обрали.
Якщо додати сюди той факт, що нашу поточну програму, за нещодавніми дослідженнями, можна пройти за сім років. При відповідній організації роботи, то є про що поміркувати.

Соціалізація

Ми міцно засвоїли, як незаперечну істину: дитині потрібен колектив. Інакше вона виросте асоціальною.
Знаю, що багато хто впаде в ступор, але:
  • Дитині, особливо маленькій, потрібні мама і тато. Плюс бабуся і дідусь – в ідеалі. І немає потреби пристосовуватися до гучного класу, чужої тьоті біля дошки, жорстких правил поведінки. І малюку зовсім не потрібні страх покарання за помилки, окрики за неправильну відповідь і конфлікти з однокласниками, тому що він у чомусь не такий. Найгірше тому що він не подобається вчителю чи однокласникам.

  • Ніяка школа не вирішує цього питання для вас. Якщо ви не будуєте самостійно, а після разом з дитиною його особистого кола спілкування. Ніхто вам не арарантує, що в школі з нього не зроблять третій сорт чи мовчазного одиночку.

Соціалізація – перший і постійний обов’язок родини, а ні школи. І починається вона з того, що людина знає, що її просто люблять.

Висновки про дистанційне навчання

Навчання – це частина життя родини, дитини, молодої людини. На скільки цікавою буде ця частина життя залежить від багатьох факторів, головний з яких зовсім не школа, а як родина хоче прожити ці роки. Школа – це лише інструмент, який працює і офлайн і онлайн.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також