telegram

Як обрати професію?

Не можеш визначитися із професією, не знаєш ким хочеш стати у майбутньому? Важливий, але часто складний вибір. Зібрали для тебе декілька порад.

Як обирати професію: труднощі й відповідальність

Кожен із нас постає перед вибором майбутньої професії. Важливо визначитися вчасно, щоб готуватися до ЗНО не з усіх можливих предметів, бо ще не знаєш, що знадобиться, а вивчати, те що дійсно потрібно.

Коли рішення прийнято, то варто зосередитися на важливіших для тебе уроках. У дистанційній Онлайн Школі 977 програма передбачає це. Індивідуальний підхід. У дистанційній школі зменшено навантаження, є поглиблене вивчення предметів.

Профессия, робота, Онлайн Школа 977

Не бійся зробити хибний вибір

Обрана спеціалізація не визначає усе твоє майбутнє життя. Якщо зрозумієш, що тобі не підходить, то завжди зможеш змінити. Шкодувати, що декілька років у закладі вищої освіти витратиш даремно не доведеться. Це буде цінним досвідом, а нові знання та навички можуть знадобитися.

Часто люди вирішують змінити професію й тоді, коли тривалий час працюють за спеціальністю. Тож твій вибір зараз не позбавить тебе можливості стати кимось іншим у майбутньому.

Вчися бути відповідальним та правильно розподіляти зусилля. У дистанційній Онлайн Школі 977 допоможуть із цим. Можеш вивчати різні предмети, брати участь у конкурсах, створювати проєкти. Такі знання стануть у нагоді будь-де.

Пізнай себе

Хочеш відразу вивчати те, чим будеш займатися?

Насамперед, з’ясуй, які предмети любиш, які хобі маєш. Чи казали коли-небудь, що тобі щось вдається особливо добре. А, можливо, твій талант ще не проявив себе. І слушної миті ти збагнеш, у чому він полягає.

У дистанційній онлайн-школі є діти, які професійно займаються спортом, танцями чи іншими видами діяльності. Тут навчать, як використовувати інформаційні технології з максимальною вигодою. Коли знаєш, чого хочеш у майбутньому, то відразу цим займаєшся, а за уроки не переймаєжшся.

Ще обираєш?  У дистанційній школі розуміють, що ти цінуєш власний час, тобі допоможуть визначитися.

Подобається працювати з людьми, не любиш ризиків чи навпаки? Хочеш подорожувати? Вмієш приймати рішення швидко? Врахуй усе.

Що ти хочеш від майбутньої професії?

Що для тебе найважливіше:

  • комфортна монотонна робота на місці;
  • можливість допомагати іншим;
  • активний спосіб життя;
  • висока зарплатня.

Запиши, що цінуєш найбільше чи не приймаєш. У дистанційній онлайн-школі можеш вивчати саме те, що знадобиться. Вона підійде для скромних та тихих, для активних та креативних.

Как выбрать профессию, Онлайн Школа 977

Порівнюй

Порівняй власні найкращі вміння та вимоги окремих професій. Пройди тест на профорієнтацію. Відвідай тренінг з вибору спеціальності. Але пам’ятай: результат тесту не зобов’язує до конкретного вибору. Виріши, ким ти себе бачиш за 10 років. А тоді сплануй, як досягти мети.

Світ змінюється

Глобалізація, активне використання техніки призводить до того, що постійно виникає потреба в нових спеціалістах. З’ясуй чи про всі професії знаєш достатньо. Особливо про сучасні. Попит на них може бути більшим, а оплата праці вищою.

Переконайся, що обрана професія буде актуальною за 5, 10 чи 20 років. Що вона перспективна. Кар’єрне зростання важливе.

Готуйся до дорослого життя в дистанційній Онлайн Школі 977. Контролюй темп навчання, виконуйте лише обов’язкові види роботи або усі додаткові. Сучасне дистанційне навчання стане першим кроком до здобуття омріяної професії.

Плюси та мінуси

Кожна професія має переваги й недоліки.

Випиши їх та порівняй, що для тебе прийнятно. Постійний стрес, але висока зарплатня чи виконання однотипних обов’язків, але менша відповідальність.

Легка на перший погляд професія може мати “підводні камені”.

Не здавайся

Навіть якщо інші не підтримують чи не вірять у твій успіх. Олімпійські чемпіони й чемпіонки теж колись були просто підлітками.

 У дистанційній Школі 977 віримо в успіх наших учнів та учениць і підтримуємо кожного.

Как выбрать профессию, Онлайн Школа 977

Не дозволь себе залякати

Не перебільшуй значення вибору спеціальності. Якщо маєш мрію, то роби все можливе, щоб здійснити її. Дослухатися до порад варто, але власна думка важливіша. Ти робиш вибір, ти за нього відповідаєш.

Доклади зусиль

Обрати професію замало. Потрібно вчитися, вдосконалюватися, постійно працювати над собою. Вже зараз зроби правильний вибір, перейди на дистанційне навчання, щоб потім простіше опанувати професію. Стане професіоналом тільки та людина, яка любить те, чим займається.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також