telegram

Перехід на дистанційне навчання

Умови навчання у звичайній школі, на відміну від дистанційної, не завжди гарантують максимальну увагу вашої дитини, особливо, якщо класи великі. А деколи навпаки – надмірний контроль, непосильні вимоги стають причиною стресу й конфліктів. Неприйняття колективом чи байдуже ставлення – не ті умови, в яких повинна зростати ваша дитина. Перехід на дистанційне навчання дає можливість розвиватися в затишній атмосфері.

Чому діти не хочуть ходити до школи та як з цим боротися?

Перехід на дистанційне навчання  хлопчик Школа 977

Час бити на сполох, якщо помічаєте:

· дитина пригнічена, ухиляється від занять, швидко стомлюється;

· замкнена, не хоче спілкуватися;

· має поганий апетит, тривожна;

· не хоче говорити про успіхи в школі;

· приховує проблеми;

· уникає шкільного середовища.

Вік не має значення. Деколи учням і ученицям важко адаптуватися, іноді виникають проблеми в колективі або труднощі, про які вони не хочуть розповідати.

Початок навчання, зміна школи, навіть вихід після канікул можуть спровокувати стрес. Дистанційна освіта дозволяє працювати вдома, у звичних умовах, що позитивно впливає на психічний стан дітей. При цьому вони не позбавлені можливості спілкуватися!

Перехід на дистанційне навчання дозволить уникнути багатьох негативних явищ, з якими може зіткнутися дитина у традиційній школі

Перехід на домашнє навчання Україна Школа 977

Наприклад:

  • Булінг – неприйнятна агресивна поведінка щодо дитини, яка супроводжується фізичним і психологічним впливом. Якщо дитина не вписується в той чи той колектив, це не означає, що вона повинна перебувати у постійному страху.
  • Хочете захистити її від шкідливого впливу, подарувати можливість бути собою, відстоювати власні інтереси без переживань, боїтеся, що її будуть висміювати чи цькувати однолітків?
  • Хочете, щоб учителі й учительки з повагою ставилися до вашої дитини, приділяли їй достатньо часу, щоб вона все зрозуміла, без остраху ставила запитання? Тоді варто замислитися про перехід на дистанційне навчання. Усі учні та учениці мають право на самовираження!

Сучасна онлайн-освіта особистісно зорієнтована. Перехід на дистанційне навчання дозволить розкрити потенціал вашої дитини. У неї є більше часу, який вона може приділити улюбленій справі. Завдяки онлайн-освіті можна уникати зайвого стресу, працюючи в комфортних умовах. Дитина самостійно вирішує, коли виконувати завдання чи переглядати уроки. Вона має змогу обирати додаткові предмети, що цікаві їй. За допомогою технічних засобів можна спілкуватися на уроках із вчителями та однолітками, писати в чаті, виконувати завдання на онлайн-дошці. Письмові роботи достатньо сфотографувати й надіслати. Тестові завдання – це можливість швидко перевірити, чи засвоїли діти матеріал за програмою. Цікаві конкурси, соціальні проекти забезпечать різносторонній розвиток, у тому числі й фізичний. Наприклад? #Зарядка977.

Діти, що проживають або тимчасово перебувають за кордоном можуть навчатися українською мовою в інтернет-школі. А в молодшій школі ще й російською.

Учні, що займаються в спеціалізованих закладах, професійно вивчають музику, танці, кулінарію, спорт зможуть відвідувати конкретні уроки, знання з який прагнуть покращити, матимуть можливість переглядати записи та залишати коментарі, ділитися враженнями, якщо перейдуть на дистанційне навчання. Вони здобуватимуть освіту й займатимуться улюбленою справою паралельно. Отримають офіційні документи, табелі з оцінками.

Дистанційне навчання для дітей з професійної діяльністю Школа 977

Ви можете відвідати пробний урок або записатися на пробний тиждень і лише потім вирішити, чи зручно вам працювати дистанційно. Побачте переваги онлайн-освіти, переконайтеся, що така форма роботи підходить саме вам.

Як почати дистанційне навчання в Онлайн Школі 977?

Лише кілька кроків:

Надайте дитині комп’ютер, перевірте доступ до інтернету.

Оберіть клас, пакет навчання, напишіть нам або зателефонуйте.

Адміністрація допоможе зареєструвати дитину, оплатити навчання. Вітаємо, тепер ваша дитина може займатися в Онлайн Школі 977!

Навчатися можна й екстерном, не обов’язково відвідувати усі уроки чи проходити кожен тест. Достатньо виконати контрольну роботу й підтвердити, що матеріал засвоєно.

Онлайн-навчання – це не обов’язково уроки. Індивідуальні заняття, допомога з проектами, підготовка до ДПА чи ЗНО. Можливість вивчати окремі предмети!

Якщо в школі немає кму викладати конкретний предмет, то Онлайн Школа 977 може допомогти й у цьому.

Інтерактивні технології – невіддільна частина особистісно зорієнтованого навчання. Вдома можна здобувати якісну освіту офіційно, отримуючи документи, табелі. Сучасні методики, висококваліфіковані вчителі та вчительки – це те, що дає нам перехід на дистанційне навчання.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також