telegram

Як проходить дистанційне навчання в Україні

Онлайн-школи в Україні пропонують гнучкий спосіб навчання, який підходить для зайнятих дітей, що навчаються у двох школах чи ходять на гуртки, для тих, що постійно подорожують, а пропускати уроки не хочуть. 

Заняття відбуваються за графіком, але записи доступні в будь-який час, тож ваш розклад може бути скоригований відповідно до потреб. 

Ви здатні часом навіть обрати свого вчителя, ходити на окремі уроки, висловлювати побажання,  які  врахують у програмі. Усі ці аспекти можна повністю налаштувати. Крім того, багато онлайн-шкіл дозволяють перевірити, чи підійде вам навчання онлайн, перед записом в заклад. Це демонстраційні версії чи пробні уроки. Бувають навіть безкоштовні. Таким чином ви можете поекспериментувати з різними стилями навчання та вибрати метод, який вам найкраще підходить. Легко знайти онлайн-школу, яка відповідає вашим потребам.

Учні мають доступ до великої бібліотеки завдань. Є консультації, якщо теми викликають труднощі. Дистанційні школи позбавляють дітей потреби виконувати всю роботу самостійно.

Як зорганізовують учнів

Учні та вчителі взаємодіють через інтернет, використовуючи спеціальні програми для відеоконференцій та інші інструменти для взаємодії та співпраці.

Зазвичай на початку кожного дня учні отримують список уроків та посилання на відеоконференції, де будуть проводитись онлайн-уроки. Розклад може бути сталий, коли навчання постійне і є впевненість, що уроки точно будуть, у такому випадку заздалегідь відомо, до чого готуватися. Нагадування просто допомагають зорієнтуватися.

Учні можуть приєднатись до відеоконференції за допомогою комп’ютера, планшета або телефона.

Як відбуваються уроки в українських дистанційних школах

Під час онлайн-уроків вчителі можуть демонструвати презентації, викладати матеріал з дошки, надавати завдання для виконання та відповіді на запитання учнів. Учні здатні взаємодіяти з вчителем та іншими дітьми через чат або за допомогою мікрофона й камери.

Педагоги можуть проводити онлайн-уроки в режимі відеоконференції, використовуючи програми, такі як: Zoom, Skype, Google Meet, або вести відеоуроки. Записуватисвої лекції та матеріали й публікувати їх на платформі для подальшого перегляду.

Залежно від предметів та віку учнів, використовують різні методи та підходи до навчання.

Наприклад, для математики, відеоуроки з розв’язанням задач, вправи на розвиток логіки та мислення, а для літератури – аналіз творів, обговорення тем та виконання творчих завдань. Для трудового навчання частіше бувають проєктні завдання, можна обійтися без уроків. Фізкультура теж буде, ймовірно, лише у вигляді розминки. У більшості випадків, таких уроків немає. Деякі школи пропонують матеріали й завдання на оцінку, щоб у табелі не було порожнє місце, а діти мали принаймні теоретичні знання, як правильно виконувати ту чи ту вправу й могли застосувати їх, коли займатимуться спортом чи робитимуть руханку вранці.

Учні можуть комунікувати з вчителем через чат, електронну пошту або форуми на платформі. 

Дистанційне навчання, діти, Онлайн Школа 977

Як здавати роботи

Зазвичай, онлайн-уроки в українських школах проводяться на спеціальних платформах для дистанційного навчання, таких як: Google Classroom, Microsoft Teams, Moodle, Edmodo, Schoology та інші. Там вчителі публікують завдання, інформацію про заняття, посилання на додаткові матеріали, завдання для самостійної роботи, тести.

Окрім уроків чи консультацій, учні можуть отримувати додаткові матеріали та завдання для виконання вдома. Їх надсилають в електронному вигляді через електронну пошту або через спеціальні платформи для навчання. Леко подивитися, до якого часу виконати роботу, що здано, які завдання вже перевірили вчителі.

Що значить навчатися онлайн в Україні

Загалом, онлайн-уроки в українських школах можуть дещо відрізнятися в залежності від школи та вчителя, але зазвичай ъх проводять за допомогою відеоконференцій та спеціальних платформ.

Для здійснення дистанційного навчання необхідно мати комп’ютер, планшет або смартфон з інтернетом та встановленою програмою для роботи з платформою навчання.

Якщо вас цікавить детальний опис навчання в конкретній українській школі, то можете ознайомитися зі стилем роботи “Онлайн Школи 977”.

Причини обрати дистанційне навчання

  1. Багатьом учням і ученицям подобається зручність онлайн-курсів порівняно з традиційними уроками в класі. Звичайні заняття вимагають відвідувати їх у певний час щодня, що часто обмежує дітей, забирає багато часу й зусиль. 
  2. Більшість учителів і вчительок вимагає, щоб їхні учні відвідували всі уроки особисто, а якщо пропускають, то виконували додаткові завдання, окрім домашки чи писали реферати й есе. 
  3. Онлайн-курси в Україні набагато зручніші, оскільки діти та їхні батьки можуть вибирати, коли вони хочуть відвідувати заняття, зазвичай у той час, коли вони не зайняті. Завдяки цим перевагам варто перейти на дистанційне навчання.

Вибір української онлайн-школи є чудовим рішенням як для учнів, так і для батьків, які хочуть, щоб їхні діти здобували якісну освіту без шкоди для свого розкладу. Онлайн-заклади пропонують багато переваг, які полегшують учням досягнення успіху. Усе, що вам потрібно це комп’ютер і підключення до інтернету, щоб розпочати новий шлях до здобуття знань.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також