telegram

Як підготуватися до НМТ (ЗНО) з географії? Що треба знати?

Одинадцятикласнику, в травні стартує НМТ (ЗНО), а ти ще не розпочав підготовку? Не витрачай час даремно, готуйся до НМТ (ЗНО) правильно!

Як правильно підготуватися до НМТ (ЗНО)? Що потрібно знати? Які можливості у тебе, якщо ти якісно підготуєшся до іспиту?

Коли ти знаєш теорію, то добре, але успішне складання НМТ (ЗНО) залежить не тільки від цього.

Тобі потрібно “закохатися” з першого погляду у глобус, а тоді ти будеш мріяти подорожувати та вивчати культуру різних країн. 

 

Що потрібно обов’язково знати?

Варто розуміти вимоги, структуру та особливості тестів на іспиті.

Завдання НМТ (ЗНО) з географії: перевірити знання основних термінів та теорії, вміння аналізувати та порівнювати явища й об’єкти.

 

Як розпочати підготовку?

Твій головний помічник атлас. Найперше завдання вивчити материки, країни зі столицями. Далі тобі потрібна контурна карта, щоб позначити їх на ній. Також важливо виконувати інші завдання.

Не забувай вивчати культуру та історію різних країн, тоді побачиш наскільки унікальний світ.

 

Поради, як зробити навчання цікавішим:

▪ переглядати відео з культурою країни, яку вивчаєш (танці, музика);

▪︎ видрукуй географічні терміни;

▪︎ вигадай асоціацію до термінів (між ними та відомими словами);

▪︎ добирай риму до термінів;

▪︎ створюй схеми й таблиці, а не конспекти (швидке повторення матеріалу);

▪︎ виконуй тести минулих років ЗНО (більше практики  більший бал на НМТ (ЗНО))

НМТ, ЗНО, географія, Школа 977

Як виконувати тести?

Коли не певні, Тести на НМТ (ЗНО) краще виконувати методом виключення.  Потрібно подумати, які варіанти неправильні, а вже після цього шукати, де правильна відповідь.

Переглянь тести в інтернеті. Можливо, тобі пощастить та цьогоріч на НМТ (ЗНО) 2023 будуть схожі завдання, а ти вже знатимеш відповідь.

Також в інтернеті є типові помилки абітурієнтів під час проходження тестування. 

Готуєшся до іспиту з географії самостійно, тобі сумно, не знаєш, яка відповідь правильна? Вивчай її разом з Онлайн Школою 977, переходь за посиланням та знаходь свого репетитора.

 

Які складнощі виникають під час самостійної підготовки до НМТ (ЗНО) з географії?

Є типові помилки, яких припускається абітурієнти при самостійній підготовці. Найголовніша з них прокрастинація. Потрібно скласти план підготовку та дотримуватися його. Не відволікатися під час підготовки. Наступна проблема все й одразу. Це неможливо. Потрібно інформацію розбивати на блоки, так навчання проходить ефективніше. І ще одна проблема  абітурієнт не може запам’ятати столиці, географічні назви. Тоді потрібно, щоб карта завжди була перед очима, це сприятиме швидкому та легкому засвоєнню інформацї. 

 

Як підготуватися до НМТ (ЗНО) з географії разом із Онлайн Школою 977?

На заняттях з репетитором ви будете засвоювати інформацію у формі інтерактивної подачі, ігор, яскраві презентації допоможуть звернути увагу на основне. На заняттях ви будете вивчати тільки потрібну інформацію, яка є в програмі НМТ (ЗНО).

Пропонуємо тобі порцію натхнення! Підготовка до НМТ (ЗНО) має бути цікавою! Записуйся на заняття та переконайтесь в цьому. 

 

Не дивися на годинник, а розпочинай підготовку вже зараз! 

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *