telegram

Електронна бібліотека

 

Бібліотеки – це скарбниці всіх багатств людського духу.

Г. Лейбніц

Бібліотека є важливою складовою будь-якого навчального закладу, навіть якщо маємо на увазі дистанційні онлайн-школи. Сучасний світ значно спрощує роботу з документами чи пошук цікавої художньої літератури. Онлайн Школа 977 представляє власну віртуальну бібліотеку.

Посилання на онлайн-бібліотеки й музеї України та не тільки.

Електронні підручники (111 класи).

Електронні бібліотеки, Ондайн Школа 977

Зараз ви можете будь-якої миті знайти потрібний матеріал, використавши комп’ютер. Тепер бібліотека це не обов’язково приміщення. Відшукати потрібну фразу чи навіть окреме слово можна й не гортаючи сторінок.

Бібліотека не лише книги. Це ще збірки аудіо- та відеофайлів, фото. Усе впорядковано й доступно.

Не маєте змоги відвідати Британський музей або ніколи не бували в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку? То влаштуйте собі віртуальну екскурсію та погляньте на усі експонати прямо із власного дому. Зазирніть у музейний портал Львівської національної бібліотеки ім. В. Стефаник.

Електронні бібліотеки, Ондайн Школа 977Готуєтеся до уроків чи пишете наукову роботу? Ознайомтеся з оцифрованими документами:

Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого

Електронні версії підручників для усіх класів ТУТ.

Учні й учениці Онлайн Школи 977 у Гугл класах отримують доступ до основних підручників та допоміжних матеріалів. А до кожного уроку уже відібрані за темами сторінки. Крім цього, є рекомендовані навчально-ігрові додатки. Відео- й звукозаписи, посилання на екранізації творів.

Шукайте: “Електронні словники – Symbaloo”. Різнотипні онлайн-словники та правопис (дивіться чинний 2019 р.)

Також зможете побачити доступні безкоштовні фотобанки, щоб додавати якісні зображення (для дописів у соціальних мережах абощо). Знаходьте практичне застосування не лише під час навчання, а й для власних потреб поза уроками.

Онлайн Школа виконує вимоги Міністерства освіти та науки. Пропонує вам віртуальну бібліотеку.

Також можете знайти списки художньої літератури для душі та до уроків за програмою, творів до ЗНО.

Бажаємо приємної роботи.

Матеріали віртуальної бібліотеки будуть корисними й вчителям та вчителькам, й учням і ученицям. Впродовж навчання та навіть після випуску.

Будь то кілька книг на вашій полиці чи мільйони їх у фонді державної бібліотеки, кожна повинна приносити користь! Тож знаходьте необхідне з легкістю, читайте й насолоджуйтеся.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також