telegram

Дистанційне навчання, 6 клас: онлайн-навчання

Дистанційне навчання 6 клас: ціни та умови онлайн-навчання дітей у Школі 977

Дистанційне чи сімейне навчання – це сучасний спосіб здобути знання, у тому числі й освоїти шкільну програму за допомогою технологій. Тим актуальнішим є таке навчання у воєнний час: зараз практично будь-який школяр може перевестися зі звичайної форми навчання – з відвідуванням класів школи – на дистанційну. Крім того, записатися в онлайн-школу можуть і ті, хто перебуває за межами України – вимушені переселенці чи просто батьки, які хочуть, щоб їхня дитина здобула українську освіту. Так, Онлайн Школа 977 проводить набір учнів на дистанційне навчання, у тому числі дітей у 6 клас.

Предмети в Онлайн Школі 977 для шестикласників

Програма навчання у нашій школі відповідає державній програмі, затвердженій МОН України. Це означає, що ваша дитина дистанційно опанує всі дисципліни, які передбачені для учнів у 6 класі:

 • Українська мова;
 • Українська література;
 • Англійська та німецька мови;
 • Зарубіжна література;
 • Історія України та всесвітня історія;
 • Музичне мистецтво;
 • Образотворче мистецтво;
 • Математика;
 • Біологія;
 • Географія;
 • Трудове навчання;
 • Інформатика;
 • Основи здоров’я;
 • Фізкультура.

Також батьки можуть замовити репетиторство – більш поглиблене вивчення однієї чи кількох дисциплін.

6 клас, Онлайн Школа 977

Як проходить дистанційне навчання у 6 класі

Навчання відбувається у дві зміни. Це зроблено для того, щоб зробити комфортнішим освітній процес як для тих, хто живе в Україні, так і для тих, хто перебуває в іншому часовому поясі. Перша зміна починає онлайн-уроки о 9:00, друга – о 15:00. Тривалість уроку у 6 класі на дистанційному навчанні – 50 хвилин + перерва.

Крім самих уроків, в Онлайн Школі 977 є зустрічі, що розвивають. На них діти навчаються виступати, проводити заходи та реалізовувати свої сильні сторони. Всі навчальні матеріали знаходяться у вільному доступі до Google Classroom.

Педагоги Онлайн Школі 977

Учителі й учительки нашої школи – це професіонали, які постійно удосконалюються, проходячи курси підвищення кваліфікації та різноманітні тренінги. Ми відбираємо найкращих, оскільки розуміємо, що діти – це наше майбутнє, а батьки, у свою чергу, повинні бути впевнені, що їхня дитина на період навчання перебуває в надійних руках. Наші освітяни – це ще й психологи. Їхнє завдання – зробити процес навчання комфортним, розкрити потенціал дитини та якісно подати матеріал. Ми контролюємо якість роботи вчителів та їхню взаємодію з учнями. Найголовніше для нас – це враховувати інтереси, схильності дитини до тих чи інших наук та всіляко заохочувати їх.

Як підготуватися до навчання у 6 класі онлайн-школи

Процес підготовки дуже простий. Спочатку батьки повинні повідомити директора офлайн-школи, що вони бажають перевести свою дитину на сімейне навчання. Потім подати заяву в Онлайн Школу 977 та підписати договір між установою та батьками. З документів потрібно надати медичну книжку та особову справу дитини. Після оплати першого місяця навчання дитина може розпочинати навчання.

Перед навчанням рекомендується перевірити технічну частину. У дитини має бути ПК, ноутбук або планшет, що справно працює, а також стабільний інтернет. Якщо все добре – учень чи учениця може розпочати дистанційне освоєння навчального матеріалу.

Тарифні пакети Онлайн Школи 977

Батьки, які бажають перевести свою дитину на дистанційне навчання у 6 класі, можуть вибрати один із 3 пакетів:

 • Пакет “Онлайн-учень” передбачає навчання в онлайн-режимі – уроки в реальному часі з 9:00 та взаємодія з вчителями. Навчання проходить дрібними класами;
 • Пакет “Учень” передбачає посилену класичну модель дистанційного навчання – гнучкий графік занять, усі матеріали у вільному доступі та консультації з вчителями доступними щотижня.
 • Пакет “Екстерн” передбачає дистанційне навчання із самостійним вивченням предметів у зручний час та у зручному темпі. Такий пакет дозволяє закінчити 2 класи за рік.

Ціна: скільки коштує навчання в Онлайн Школі  977

Нижче представлено базову ціну на дистанційне навчання для 6 класу за 1 місяць. Майте на увазі, що вартість може змінюватись в залежності від того, які дисципліни ви виберете.

Вартість пакетів навчання:

  “Онлайн-учень” 6060 грн за першу зміну,
  4050 грн за другу,
  пробний тиждень — 1500 грн,
  пробний урок — 100 грн;
  “Учень” 3550 грн;
  “Екстерн” от 1300 грн.

   

   • Ціна може змінюватися від кількості уроків, які ви оберете – для підрахунку більш точної вартості скористайтесь онлайн-калькулятором на нашому сайті.
  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *