telegram

Дистанційне навчання, 5 клас: онлайн-навчання

Дистанційне навчання 5 клас: ціни та умови онлайн-навчання дітей у Школі 977

МОН України дозволило школярам обрати один із кількох форматів навчання – діти можуть ходити, як і раніше, до школи (з фізичним відвідуванням класів), або ж перевестися на дистанційне навчання. Останній варіант у цих умовах кращий, як мінімум, з двох причин:

Це безпечніше (за воєнного часу);
Діти, які виїхали за кордон, можуть здобути українську освіту.

Онлайн Школа 977 проводить набір учнів у 5 клас середньої школи для дистанційного навчання за державною освітньою програмою.

Предмети 5 класу, які вивчаються віддалено

Онлайн Школа 977 пропонує всі шкільні предмети для 5 класу, передбачені державною програмою МОН України, для вивчення дистанційно – з відвідуванням онлайн-уроків чи самостійно. Йдеться про такі дисципліни:

 • Українська мова;
 • Українська література;
 • Англійська/німецька мова;
 • Зарубіжна література;
 • Історія;
 • Музичне мистецтво;
 • Образотворче мистецтво;
 • Математика;
 • Природознавство;
 • Трудове навчання;
 • Інформатика;
 • Основи здоров’я;
 • Фізична культура.

5 клас, Онлайн Школа 977

Як проводимо уроки в Онлайн Школі 977

Ми організували освітній процес таким чином, щоб відвідувати онлайн-уроки було комфортно тим дітям, які перебувають в Україні, і тим, хто перебуває в інших країнах з часовим поясом, що відрізняється від нашого. Тому уроки проводяться у 2 зміни:

Перша зміна – з 9:00 (за київським часом);
Друга зміна – з 15.00.

Тривалість уроків для 5 класу – 50 хвилин з невеличкою перервою на розминку, щоб завжди бути бадьорими й зібраними. Крім уроків, є зустрічі з вчителями, на яких діти вчаться виступати й проявляти організаторські здібності.

Вчителі Онлайн Школи 977

На головній сторінці цього сайту ви знайдете розділ із нашими вчителями. Це досвідчені педагоги з усієї України, які професійно виконують свою роботу, оскільки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації та різноманітні тренінги. Крім того, кожен наш учитель – це ще й психолог, який знає, як правильно подати матеріал дитині, зацікавити її та розкрити сильні сторони учня чи учениці. Ми в Онлайн Школі 977 відповідально ставимося до підбору вчителів, тому батьки можуть бути впевнені, що їхні діти на час навчання перебувають у надійних руках.

Як підготується до дистанційного навчання у 5 класі

Підготовка як така – найменша. Батькам потрібно перевірити, щоб пристрій для підключення до мережі працював без перебоїв, і сам інтернет – щоб не було проблем під час онлайн-уроків чи дзвонів. Батьки пишуть заяву на зарахування в Онлайн Школу 977 їхнього п’ятикласника, укладають договір – і все, після першого внесення оплати, можна почати навчання. З документів, крім договору та заяви, також необхідні особова справа школяра та його медична книжка.

Як відбувається навчання в Онлайн Школі 977

Процес навчання залежить від пакета, обраного батьками. Їх три:

 • “Онлайн-учень” – навчання в онлайн-режимі, уроки у реальному часі та взаємодія з учителями. Навчання відбувається маленькими класами.
 • “Учень” – передбачає посилену класичну модель дистанційного навчання. Тобто: гнучкий графік занять, всі матеріали у вільному доступі в Google Classroom, та консультації з учителями й учительками щотижня.
 • “Екстерн” – дистанційне навчання з самостійним вивченням предметів у зручний час та у зручному темпі. Такий пакет дозволяє закінчити 2 класи за рік.

Також є репетиторство – за бажанням батьків або учня можна замовити заняття з репетитором для більш глибокого вивчення якогось предмета (наприклад, англійської мови).

Ціни на дистанційне навчання у 5 класі

Базова ціна на навчання для п’ятого класу за 1 місяць:

   “Онлайн-учень” 6060 грн за першу зміну,
   4050 грн за другу,
   пробний тиждень — 1500 грн,
   пробний урок — 100 грн;
   “Учень” 3550 грн;
   “Екстерн” от 1300 грн.

   Ціна може змінюватися від кількості уроків, які ви оберете – для підрахунку більш точної вартості скористайтесь онлайн-калькулятором на нашому сайті.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Автор: Софія
   Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   Читайте також