telegram

Дистанційне навчання, 4 клас: онлайн-навчання в Школі 977

МОН України у зв’язку з ситуацією, що склалася в країні, запропонувало три варіанти навчання школярів на вибір за бажанням батьків — офлайн, онлайн (дистанційне або сімейне) і змішане. Імовірно, половина всіх учнів з 1 вересня 2022 року розпочали навчання онлайн — як в Україні, так і за кордоном ті, хто у зв’язку з обставинами виїхали. Онлайн Школа 977 проводить набір учнів на дистанційне навчання, у тому числі запис дітей у 4 клас.

Які предмети 4 класу викладаються на дистанційному навчанні

Онлайн-школа 977 пропонує всі шкільні дисципліни для 4 класу початкової школи, які передбачені державною освітньою програмою МОН:

українська мова;
літературне читання;
англійська мова;
я у світі;
музичне мистецтво;
образотворче мистецтво;
математика;
природознавство;
інформатика;
основи здоров’я;
трудове навчання;
фізична культура.

Онлайн-уроки у Школі 977 йдуть у дві зміни, щоб українську освіту можна було здобути як тим, хто живе в Україні, так і переміщеним через війну сім’ям. Для учнів, які перебувають за кордоном, враховується різниця у часових поясах.

Тривалість дистанційних онлайн-уроків для третього класу становить 40 хвилин. А крім онлайн-уроків, діти збираються на зустрічі, що розвивають, де вони під керівництвом вчителя вчаться виступати або проводити заходи.

Що ще корисно знати батькам, дистанційна Онлайн Школа 977 включає вартість пакетів “Онлайн-учень” та “Учень” щотижневі консультації з вчителями з усіх предметів. Для учнів 4 класу це консультації і з їхнім учителем та з учителем англійської мови.

Якщо сім’ї з фінансових міркувань не підходить навчання на онлайн-уроках, то пакет “Учень” — чудова альтернатива. Батьки отримають усі матеріали для навчання, включаючи відео та тестування, а вчителі перевірятимуть виконані роботи, контролюватимуть, як проходить навчання та консультуватимуть щотижня батьків разом із дітьми.

Вчителі Онлайн Школи 977

Наші вчителі мають високу кваліфікацію та відповідну освіту, що дозволяють давати дітям знання гарної якості. Наші фахівці натреновані відповідно до внутрішніх високих стандартів Онлайн Школи 977 подавати матеріал цікаво, практично та доступно.

Звісно, ​​вчителі онлайн-класів регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Також вони навчаються на додаткових курсах, що дозволяє нам контролювати якість нашої роботи та вам  пропонувати лише першокласних освітян з усієї України. При роботі з вашою дитиною враховуються її навички та інтереси, завдяки чому процес дистанційного навчання за програмою 4 класу проходить комфортно та ефективно.

Дистанционное обучение 4 класс: онлайн обучение в Школе 977

Підготовка та процес дистанційного навчання в 4 класі

Підготовка до дистанційного навчання третьокласника відбувається у три етапи:

Переконайтеся, що у вас є всі технічні засоби для навчання — ПК чи ноутбук, а також стабільний інтернет. На першому етапі батьки також мають підготувати документи – договір, заяву на зарахування, особову справу учня та медичну довідку.
Батьки обирають пакет навчання та вносять оплату.
Коли перші два пункти виконаєте, дитина може братися за навчання.

Навчання за програмою 4 класу в нашій онлайн-школі проходить згідно з обраним вами тарифним пакетом:

“Онлайн-учень” — дистанційне навчання в режимі реального часу в комунікації з вчителями з 9 години ранку. Для учнів, які знаходяться в інших часових поясах, передбачено другу зміну, і починається вона у 4 класі після 15:00. Навчання відбувається для невеликих груп дітей.
“Учень” — навчання за посиленою класичною програмою дистанційного навчання. Передбачаються щотижневі консультації з учителями, вільний доступ до всіх необхідних матеріалів, гнучкий та зручний для дитини графік.
“Екстерн” — дистанційне навчання із самостійним вивченням предметів у зручний час та в зручному темпі. Онлайн Школа 977 пропонує варіант, у якому учні можуть скористатися перевіркою робіт і консультаціями з учителями. Якщо оберете його, то ваша дитина зможе закінчити 2 класи за рік.

За вашим бажанням можна буде замовити репетиторські послуги для поглибленого вивчення обраних предметів. Будь-який пакет навчання в Онлайн Школі 977 можна протестувати, записавшись на пробний урок.

Вартість дистанційного навчання у 4 класі

Базова ціна за навчання для третього класу за 1 місяць:

  Залежно від вибраних предметів та їх кількості ціна може змінюватись. Щоб розрахувати вартість, скористайтесь нашим онлайн-калькулятором.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Автор: Софія
  Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Читайте також