telegram

Дистанційне навчання 2 клас: ціни та умови онлайн-навчання дітей у “ШКОЛІ 977”

У зв’язку із ситуацією, що виникла в Україні, онлайн-навчання стало досить популярним – Міністерство освіти дозволило учням переводитися на домашнє навчання та не відвідувати офлайн-заняття. Це також стосується учнів молодшої школи. Якщо ви хочете записати свою дитину на дистанційне навчання в 2 клас, можете зробити це на нашому сайті, залишивши заявку. Наша “ОНЛАЙН ШКОЛА 977” відкрита для всіх, як для другокласників, які перебувають в Україні, так і для тих, хто зараз перебуває в інших країнах з тих чи тих причин.

Предмети 2 класу для онлайн-навчання

Наша програма навчання відповідає державній, і всі наші учні одержують документи державного зразка. Ваші діти можуть вивчати всі шкільні предмети, передбачені МОН, такі як:

Українська мова та літературне читання;
Англійська мова;
Музичне мистецтво;
Образотворче мистецтво;
Математика;
Я досліджую світ;
Дизайн та технології;
Інформатика;
фізкультура.

Як проходить процес дистанційного навчання для 2 класу

Для забезпечення зручності другокласників, “ОНЛАЙН ШКОЛА 977” пропонує проведення уроків у дві зміни через інтернет. Це дозволяє здобувати освіту як для учнів, які мешкають в Україні, так і для тих, хто за кордоном. Особлива увага приділяється обліку відмінностей у часових поясах, щоб кожен учень міг приєднатися до уроків у зручний час.

Тривалість дистанційних онлайн-уроків для 2 класу складає 30 хвилин. Такий формат уроків розроблений з урахуванням особливостей дітей молодшої школи, дозволяючи їм утримувати увагу та брати активну участь у процесі навчання.

Крім того, діти збираються на зустрічі, що розвиваються, які проводяться під керівництвом вчителя. На цих заходах вони навчаються виступати перед публікою, проводити різноманітні заходи та розвивають навички комунікації. Це допомагає дітям отримувати впевненість у собі, розширювати кругозір і набувати практичних навичок, які допоможуть їм у майбутньому.

“ОНЛАЙН ШКОЛА 977” прагне забезпечити якісну освіту та повноцінний розвиток учнів незалежно від їхнього розташування та географічних умов.

Дистанційне навчання 2 клас ціни та умови онлайн-навчання дітей у ШКОЛІ 977

Наші вчителі

Наші викладачі, які займаються з другокласниками, мають високу кваліфікацію та відповідну освіту, що дозволяє їм надавати дітям знання високої якості. Усі наші фахівці пройшли навчання відповідно до внутрішніх стандартів “ОНЛАЙН ШКОЛИ 977”, які вимагають цікавого, практичного та доступного представлення навчального матеріалу. Враховуючи, що навчання онлайн є новим досвідом для багатьох школярів, ми також застосовуємо спеціальний підхід, який допомагає їм швидко адаптуватись до такого виду навчання.

Наші вчителі онлайн-класів регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, щоб бути в курсі останніх тенденцій та методик навчання. Ми постійно навчаємо нашу команду на додаткових курсах, щоб гарантувати високу якість роботи та пропонувати лише досвідчених педагогів, які спеціалізуються на навчанні другокласників. При роботі з вашою дитиною ми враховуємо її індивідуальні навички та інтереси. Це гарантує те, що процес дистанційного навчання за програмою другого класу стає комфортним та ефективним.

Підготовка до навчання

Щоб почати освоювати шкільну програму другого класу онлайн вдома, потрібно:

  • Стабільний інтернет та засоби підключення до нього. Це може бути ноутбук, планшет або комп’ютер.
  • Документи. Підготуйте заяву на зарахування до нашої школи, особову справу та медичну картку дитини.
  • Договір. Між батьком та “ОНЛАЙН ШКОЛОЮ 977” укладається договір.
  • Вибір тарифного пакета. Батьки обирають один із трьох пакетів для 2 класу, вносять оплату за перший місяць. Після цього дитина може розпочинати навчання.

Тарифні пакети для другого класу

Для вашої зручності ми надаємо на вибір три варіанти навчання:

  • “Онлайн-учень” – навчання у невеликих класах у реальному часі. Є дві зміни на вибір. Перша стартує о 9:00, друга – о 15:00. Освітній процес відбувається з учителем, як у звичайній школі.
  • “Учень” – дистанційне навчання, при якому дитина отримує завдання і займається самостійно у зручний час. Крім того, до пакету входять регулярні консультації з вчителями та контроль успішності.
  • “Екстерн” – пакет, при якому є можливість пройти 2 класи за 1 рік. Школяр займається самостійно в комфортному режимі.
    У роки війни діє пакет “Ми з України”. Він дозволяє навчатися у школі за кордоном та врахувати ці предмети в українському документі про закінчення класу. Це суттєво полегшує навантаження на дитину.

Також є репетиторство – поглиблене та посилене вивчення окремих предметів на вибір. Всі навчальні матеріали у вільному доступі.

Ціни на тарифні пакети онлайн-навчання

Нижче наведено базову вартість пакетів для навчання за місяць у другому класі початкової школи:

“Онлайн-учень” 6060 грн за першу зміну;
4050 грн за другу;
пробний тиждень — 1500 грн;
пробний урок 100 грн;
“Учень” 3550 грн;
“Екстерн”  від 1300 грн.

 

Який пакет вибрати? Найкласніший — пакет “Онлайн Учень”. Саме в онлайн заняттях особливість дистанційного навчання нашої школи, підготовка матеріалів є у всіх, а от навчені працювати в живому форматі вчителя і чудовий супровід учнів службою підтримки — це куди направляє свої сили “ШКОЛА 977”.

Оптимальний пакет — “Учень”. В рамках цього тарифу ви отримуєте всі матеріали для навчання, у тому числі навчальні відео та тестування, а наші вчителі перевірятимуть виконані роботи, контролюватимуть як проходить навчання та консультуватимуть щотижня батьків разом із дітьми. При цьому ви зможете відстежувати успішність дитини через онлайн-щоденник.

Залежно від вибраних вами предметів та їх кількості, ціна може змінюватися. Залишайте заявку або передзвоніть, ми допоможемо зорієнтуватися.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також