telegram

Дистанційне навчання, 11 клас: онлайн-навчання в Школі 977

Більшість сучасних українських школярів з волі обставин розпочала новий навчальний рік нестандартно — за кордоном чи вдома в режимі онлайн. МОН України запропонувало ще два варіанти навчання — офлайн та змішане навчання, але таким шляхом необхідні знання отримують відносно небагато школярів. Перед батьками постало питання: як у режимі онлайн дати дитині можливість повноцінно навчатися? Відповідь – вступити до дистанційної Онлайн Школи 977, яка проводить набір учнів з 1 до 11 класу.

Які предмети 11 класу викладаються на дистанційному навчанні

Онлайн Школа 977 пропонує всі шкільні дисципліни для 11 класу загальноосвітньої школи, які передбачені державною освітньою програмою:

 • Українська мова.
 • Українська література.
 • Англійська / Німецька мова.
 • Зарубіжна література.
 • Історія.
 • Всесвітня історія.
 • Математика (алгебра та початки аналізу, геометрія).
 • Біологія та екологія.
 • Географія.
 • Фізика та астрономія.
 • Хімія.
 • Фізична культура.
 • Захист України

Онлайн-уроки в Школі 977 проходять у 2 зміни, щоб українську освіту можна було отримати як тим, хто живе в Україні, так і переміщеним через війну сім’ям. Для учнів, які перебувають за кордоном, враховується різниця у часових поясах.

Скільки триває урок?

Тривалість дистанційних онлайн-уроків для 11 класу складає 40 хвилин. А крім онлайн-уроків, діти збираються на зустрічі, що розвивають, де вони під керівництвом вчителя вчаться виступати або проводити заходи.
Дистанційна Онлайн Школа 977 включає у вартість пакетів “Онлайн-учень” та “Учень” щотижневі консультації з вчителями з усіх предметів. Для учнів 11 класу це консультації з їхнім учителем та з учителем англійської мови.
Пакет “Учень” – найоптимальніший варіант при невеликому бюджеті. Батьки отримають усі матеріали для навчання, включаючи відео та тестування, а вчителі перевірятимуть виконані роботи, контролюватимуть як проходить навчання та консультуватимуть щотижня.

Учителі Онлайн Школи 977

Педагогічний колектив Онлайн Школи 977 дуже кваліфікований та приємний у спілкуванні, максимально адаптований під нові реалії. Не сумнівайтеся – ваші діти здобудуть дуже хорошу освіту, і цей процес проходитиме для них максимально легко, цікаво та корисно!
Учителі Онлайн Школи 977 регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, отримують додаткові знання та навички, щоб передати їх своїм учням. Ми контролюємо якість роботи вчителів та їхню взаємодію з учнями. Найголовніше для нас — враховувати інтереси та схильності дитини до тих чи тих наук, всіляко заохочувати та розвивати її здібності і при цьому дати хорошу базу в інших предметах. Процес навчання в 11 класі проходить для учнів максимально ефективно та комфортно.

Дистанційне навчання, 11 клас: онлайн-навчання в Школі 977

Підготовка та процес дистанційного навчання в 11 класі

Підготовка до дистанційного навчання одинадцятикласника відбувається у три етапи:
Переконайтеся, що у вас є всі технічні засоби для навчання – ПК чи ноутбук, а також стабільний інтернет. На першому етапі батьки також мають підготувати документи – договір, заяву на зарахування, особову справу учня та медичну довідку.
Батьки обирають пакет навчання та вносять оплату.
Після виконання перших двох кроків дитина може приступати до навчання.
Сам процес навчання за програмою 11 класу відбувається згідно з обраним тарифним пакетом. Пакет “Онлайн-учень” передбачає навчання в онлайн-режимі — уроки в реальному часі з 9:00 та взаємодія з вчителями. Навчання відбувається маленькими класами. Друга зміна враховує, що діти знаходяться в інших часових поясах і починаються у 3 класі після 15:00.
Пакет “Учень” передбачає посилену класичну модель дистанційного навчання – гнучкий графік занять, усі матеріали у вільному доступі та консультації з вчителями щотижня.
Пакет “Екстерн” передбачає дистанційне навчання із самостійним вивченням предметів у зручний час та в зручному темпі.

Онлайн Школа 977 пропонує варіант, у якому учні можуть відвідувати онлайн-уроки 11 класу або скористатися перевіркою робіт і консультаціями з вчителями. Є пакет, що дозволяє закінчити 2 класи за рік.
Також за бажання завжди можна замовити репетиторство — поглиблене вивчення конкретних дисциплін. Вибираючи будь-який пакет, можна записати на пробний урок.

Вартість дистанційного навчання в 11 класі

Базова ціна на навчання для 11 класу за 1 місяць:

  “Онлайн-учень” 7060 грн за першу зміну,
  5050 грн за другу,
  пробний тиждень — 1500 грн,
  пробний урок — 100 грн;
  “Учень” 4050 грн;
  “Екстерн” от 1400 грн.

  Залежно від вибраних предметів та їх кількості ціна може змінюватись. Щоб розрахувати вартість, скористайтесь нашим онлайн-калькулятором на сайті.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Автор: Софія
  Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Читайте також