telegram

Дистанційне навчання, 10 клас: онлайн-навчання в “ШКОЛІ 977”

У зв’язку з подіями в нашій країні багато українських школярів навчається зараз або за кордоном, або дистанційно з дому. Щоб якомога більше дітей змогло продовжити навчання, наслідуючи сучасну програму, Міністерство освіти України також запропонувало ще два варіанти: очне відвідування та частково очне / частково дистанційне.

Однак не у всіх є можливість бути присутнім на уроках. Тепер батьки заспокоюються, бо їх дитина зможе здобувати нові знання в період дистанційного навчання. Разом з “ОНЛАЙН ШКОЛОЮ 977” мами і тати не будуть переживати за гідну освіту дітей. Тут успішно займаються як учні початкових класів, так і старшокласники, в тому числі й учні 10 класу.

Уроки для десятого класу в онлайн-школі

В “ОНЛАЙН ШКОЛІ 977” доступні всі предмети, які вивчають в загальноосвітніх школах за програмою 10 класу:

українська мова і література;
іноземні мови;
зарубіжна література;
історія України;
всесвітня історія;
алгебра й геометрія;
біологія;
географія;
фізика й астрономія;
хімія;
фізична культура.

Щоб дистанційне навчання 10 класу було доступно всім охочим незалежно від обставин і місця проживання, уроки в “ОНЛАЙН ШКОЛІ 977” проводять у дві зміни. Це означає, що вільно здобувати знання можуть як діти в нашій країні, так і внутрішньо переміщені особи, і навіть ті, хто покинув свій дім і зараз знаходиться за кордоном. Тому різницю в часових поясах враховано.

Дистанційне навчання, 10 клас онлайн-навчання в ШКОЛІ 977

Тривалість занять

Заняття під час віддаленого навчання в “ОНЛАЙН ШКОЛІ 977” для десятого класу тривають 50 хвилин. Учні 10 класу крім уроків збираються у клубі старшокласників для спілкування, розвитку та профорієнтації. Також батьків запрошують на батьківські збори, зустрічі з вчителями-предметниками.

Учителі “ОНЛАЙН-ШКОЛИ 977”

Педагогічний колектив “ОНЛАЙН ШКОЛИ 977” – це досвідчені, націлені на результат, приємні в спілкуванні професіонали своєї справи, які враховують особливості сучасної ситуації в країні та продовжують працювати з вашими дітьми. Учні будуть зацікавлені та мотивовані здобувати освіту та прагнути кращих результатів під чуйним керівництвом вчителів, а батьки зможуть пишатися своїми дітьми, бачачи їх оцінки та старання.

Педагоги онлайн-школи проходять курси підвищення кваліфікації, щоб застосувати знання та ще краще взаємодіяти з дітьми на уроках. Школа відповідально ставиться до підбору фахівців та контролює усі навчальні процеси.

Першочергові завдання наших викладачів – знайти та розвинути сильні сторони учня, підтримувати його інтерес та давати необхідні знання з загальноосвітніх дисциплін. Будьте певні, що 10 клас дистанційного навчання пройде максимально продуктивно для дитини.

Підготовка та навчання у 10 класі

Перед тим, як розпочинати заняття, учням та батькам необхідно пройти лише кілька етапів підготовки.

Батькам потрібно зібрати пакет документів, куди входять договір зі школою, медична довідка, заява на зарахування та особиста справа.
Фінальний етап – оплата. Після неї можна займатися навчанням.

Процес роботи залежатиме від пакета, який вибрали батьки. Їх у наявності три.

  • “Онлайн-учень” – заняття розпочинають о 9:00, педагог завжди на зв’язку, навчання проводять у невеликих онлайн-класах. Передбачено другу зміну для учнів, які живуть за кордоном, і вона розпочинається о 16:00.
  • “Учень” – класичне дистанційне навчання, уроки переглядаєте в будь-який зручний для вас час. Також ви отримуєте доступ до всіх онлайн-консультацій, навчальних матеріалів та внутрішніх клубів.
    “Екстерн” включає самостійне навчання при будь-якому режимі й будь-якій швидкості засвоєння інформації.
    У роки війни діє пакет “Ми з України”. Він дозволяє навчатися у школі за кордоном та врахувати ці предмети в українському документі про закінчення 10-го класу. Це суттєво полегшує навантаження на дитину.

Крім вищезгаданих пропозицій у школі є репетиторство, тобто приватні заняття. Який би пакет ви не обрали, можете записати свою дитину на пробний урок. Щоб дізнатися про розцінки, скористайтеся калькулятором на сайті або зверніться за допомогою до наших консультантів.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також