telegram

Дистанційне навчання, 1 клас | Перший клас онлайн у Школі 977

За бажанням батьків дитина може піти до першого класу дистанційно без відвідування класів школи. Приблизно половина українських першокласників так і зробила з 1 вересня 2022 року вони розпочали навчання онлайн, як в Україні, так і за кордоном ті, хто через обставини виїхали за кордон. Онлайн Школа 977 проводить набір учнів на сімейне навчання, зокрема й запис дітей в 1 клас для занять онлайн.

Які предмети 1 класу викладаються на дистанційному навчанні

Онлайн Школа 977 пропонує всі шкільні дисципліни для 1 класу початкової школи, які передбачені державною освітньою програмою:

1. Українська мова (письмо).
2. Українська мова (читання).
3. Англійська мова.
4. Математика.
5. Музичне мистецтво.
6. Образотворче мистецтво.
7. Дизайн та технології.
8. Я досліджую світ.
9. Фізкультура.

Онлайн-уроки онлайн Школи 977 для зручності першокласників йдуть у дві зміни, щоб освіту можна було отримати як тим, хто живе в Україні, так і учням за кордоном. Для таких дітей враховується відмінність у часових поясах.

Тривалість дистанційних онлайн-уроків для 1 класу становить 30 хвилин. Також діти збираються на зустрічі, що розвивають, де вони під керівництвом вчителя вчаться виступати або проводити заходи.

Вчителі Онлайн Школи 977

Наші вчителі, які займаються з першокласниками, мають високу кваліфікацію та відповідну освіту, що дозволяють давати дітям знання гарної якості. Наші фахівці натреновані подавати матеріал цікаво, практично та доступно відповідно до внутрішніх високих стандартів Онлайн Школи 977. Крім того, вони використовують спеціальний підхід для швидкої адаптації першокласника до навчання, адже це нова практика для дитини, перша в її житті.

Учителі онлайн класів регулярно проходять курси підвищення кваліфікації. Вони навчаються на додаткових курсах, що дозволяє нам контролювати якість нашої роботи та вам пропонувати лише першокласних педагогів з досвідом навчання першокласників. При роботі з вашою дитиною враховуються її навички та інтереси. Завдяки цьому процес дистанційного навчання за програмою 1 класу проходить комфортно та ефективно.

Дистанційне навчання, 1 клас | Перший клас онлайн у Школі 977

Підготовка та процес дистанційного навчання в 1 класі

Підготовка до дистанційного навчання першокласника відбувається в три етапи:

У вас мають бути технічні засоби для навчання ПК чи ноутбук, а також стабільний інтернет. На першому етапі батьки також мають підготувати документи – договір, заяву на зарахування, особову справу учня та медичну довідку.
Батьки обирають пакет навчання та вносять оплату.
Після виконання перших двох кроків дитина може братися до навчання.

Сам процес навчання за програмою 1 класу відбувається згідно з обраним тарифним пакетом. Їх три:

Пакет “Онлайн-учень” передбачає навчання в онлайн-режимі — уроки в реальному часі з 9:00 та взаємодія з вчителями. Навчання відбувається маленькими класами. Друга зміна враховує, що діти знаходяться в інших часових поясах і починається в 1 класі після 15:00.
Пакет “Учень” передбачає посилену класичну модель дистанційного навчання – гнучкий графік занять, усі матеріали у вільному доступі та консультації з вчителями доступними щотижня.
Пакет “Екстерн” передбачає дистанційне навчання із самостійним вивченням предметів у зручний час та в зручному темпі. Онлайн Школа 977 пропонує варіант, у якому учні можуть скористатися перевіркою робіт і консультаціями з вчителями.

Також за бажанням завжди можна замовити репетиторство поглиблене вивчення конкретних дисциплін (англійська мова, наприклад). Вибираючи будь-який пакет, можна записати на пробний урок.

Вартість дистанційного навчання у 1 класі

Базова ціна за навчання для першого класу за 1 місяць:

“Онлайн-учень” — 5060 грн за першу зміну, 3500 грн за другу, пробний тиждень — 1500 грн, пробний урок  100 грн;
“Учень” — 2500 грн;
“Екстерн” — від 1200 грн.

  “Онлайн-учень” 5060 грн за першу зміну,
  3500 грн за другу,
  пробний тиждень — 1500 грн,
  пробний урок — 100 грн;
  “Учень” 2500 грн;
  “Екстерн” от 1200 грн.

  Якщо сім’ї за бюджетом не підходить навчання на онлайн-уроках, то пакет “Учень” відмінна альтернатива. Батьки отримають усі матеріали для навчання, включаючи відео та тестування, а вчителі перевірятимуть виконані роботи, контролюватимуть, як проходить навчання, та консультуватимуть щотижня батьків разом із дітьми.

  Залежно від вибраних предметів та їх кількості ціна може змінюватись. Щоб розрахувати вартість, скористайтеся нашим онлайн-калькулятором.

  Click to rate this post!
  [Total: 0 Average: 0]
  Автор: Софія
  Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо
  2 Комментариев к “Дистанційне навчання, 1 клас | Перший клас онлайн у Школі 977”
  1. Юлія :

   Доброго вечора. Підкажіть будь ласка скільки уроків у тиждень в пакеті онлайн-учень? Цікавить друга зміна. Яка кількість учнів в групі? Чи можемо ми зараз доєднатися до навчання чи потрібна нова група?

   1. sofiіa sofiіa :

    Добрий день! Наразі другої зміни немає. Зате можна працювати за відеозаписами, якщо зайняті в першій половині дня.
    Уроків онлайн на тиждень приблизно 18–19.
    Кількість учнів — до 10.
    Так, зараз можна приєднатись до класу, тільки в першу зміну.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Читайте також