telegram

Чому онлайн-навчання краще

Дистанційне навчання має як свої недоліки, так і незаперечні переваги

Результати досліджень щодо ефективності онлайн-навчання неоднозначні. Як правило дистанційка, на яку переходять традиційні школи вимушено, завдає тільки більше клопоту вчителям і дітям, а рівень знань знижується, бо уроків немає, підключення непостійне, відповідальність учнів знижується, якщо не відчувають контролю. Коли ж аналізувати роботу професійних дистанційних шкіл, спеціалізованих онлайн-шкіл, то все навпаки: відповідальність та самостійність дітей стає якістю, яку розвивають активно. Завжди можна опрацювати всі теми, не страшно, навіть пропустити урок, якщо є запис, який доступний для перегляду пізніше. Багато навичок вдається опанувати саме онлайн, тож рівень знань покращується і відразу розумієте як, де й коли ці знання застосовувати. 

Є багато причин, через які дитина може захотіти перейти на онлайн-навчання

Безумовно, перевагою дистанційного формату навчання можна вважати можливість здобувати освіту в будь-якій точці світу. Скористатися дистанційним навчанням учні та учениці з проблемами зі здоров’ям, діти, які професійно займаються спортом, школярі з різною швидкістю сприйняття інформації та багато інших категорій громадян. Онлайн-освіта має багато переваг порівняно із традиційною

 • Дистанційне навчання дозволяє підібрати темп індивідуально для кожного учня й кожної  учениці. 
 • Онлайн-навчання більш ефективне внаслідок використання різних інструментів (презентації, тести, відео, чат, можливість модифікувати уроки).
 • Навчаєтеся з будь-якої точки світу. 
 • На платформах дистанційного навчання через чат, пошту, форум або аудіо/відео легко спілкуватися з учителями.
 • Уроки та тести дозволяють стежити за прогресом кожного учня, вибираючи курси відповідно до його здібностей та побажань. 
 • Онлайн-навчання дешевше й займає менше часу. 
 • Доступ до освіти для людей з обмеженими фізичними здібностями.
 • Навчання з дітьми весело та інтимно.

Школи дистанційного навчання пропонують гнучкі заняття й орієнтуються на особисті потреби

Онлайн-навчання може мати кілька стилів та використовувати різні методи для різних учнів. 

По-перше, гнучкий графік. По-друге, рієнтація на рівень дитини та її потреби. Завдяки моделі дистанційного навчання діти працюють у власному темпі, використовуючи різні методи. Набувають більше корисних умінь. 

Дистанційна освіта має великий потенціал як для учнів та учениць, так і для педагогів. Учителі й учительки можуть легко змінювати свої уроки на основі відповідей дітей, що робить навчання продуктивнішим і набагато привабливішим для молоді. Гнучкість дозволяє скоригувати перебіг заняття, використати інтерактив чи наочність або навпаки дати більше індивідуальних практичних завдань. Та й для диференціації це теж плюс. Крім того, цей тип навчання дозволяє дітям отримати навички, які вони можуть негайно застосувати у своєму повсякденному житті.

Щоб забезпечити різні потреби, школи пропонують різні навчальні плани. Передбачають відмінності в графіку, стилі навчання, кількості уроків чи консультацій. Ціна, звісно, теж варіюється.

Дистанційне навчання, дівчинка, Онлайн Школа 977

Онлайн-навчання дозволяє школярам навчатися з будь-якого зручного місця.

Плюс дистанційки  безпека. Ви знаєте що дитина вдома. 

Не варто зайвий раз говорити про віддалене навчання емігрантів, тимчасових переселенців. Це можливість здобути українську освіту, офіційні документи навіть тим, хто за межами країни.

Учні можуть заощадити, навчаючись вдома або онлайн

Наприклад,  на особистих витратах. Це й дорога, й обіди та перекуси сумнівної якості в школі. Дрібні спокуси, що можуть виникнути, коли оточений однолітками. Типу модних іграшок на один день, які не подобаються, а яких хочеш тому, що є в інших, щоб потім не відрізнятися. Та й гардероб оновлювати так часто не доведеться. Можна одягати те, в чому зручно.

Ніяких зданих грошей на подарунки вчителям, штори, що так і не змінилися за 11 років навчання, принтер, яким і так мало користуєтеся.

Діти можуть навчатися безоплатно завдяки державним грантам і навчальним онлайн-ресурсам.

Контроль за успішністю

Слідкувати за успішністю зручно, якщо є електронні щоденники чи звіти для батьків. Так діти бачать оцінки у віртуальних класах і розуміють, що здано, що перевірено. Звісно, якщо ви не скидаєте домашні завдання у Вайбер чи на електронну пошту вчителя. Там серед інших вони просто губляться.

Забудьте про вирвані сторінки зі щоденників чи виправлення червоною пастою.

Освіта стає доступнішою

За допомогою онлайн-навчання освіту можуть отримати люди з обмеженими фізичними можливостями.

Якщо потрібні особливі умови, то часом саме дистанційне навчання чи не єдиний вихід. З правильним підходом та урахуванням потреб дитини воно гарантує засвоєння знань в приємній атмосфері. У спокої та з відчуттям захищеності. Це також повага й турбота.

У школярів значно більше можливостей, коли справа доходить до варіантів навчання онлайн. Наприклад, у Школі 977 є три основні пакети, які поділяються на ще більше, а окремо – додаткові послуги для українців, що постраждали під час війни, переселенців, репетиторство й курси підготовки до НМТ.

Отже, правильний підбір виду дистанційної роботи відповідно до потреб дитини, а тим більше якщо з коригуванням стилю й методів, буде значно ефективнішим, ніж стандартні очні уроки.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Автор: Софія
Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо
1 Комментарий к “Чому онлайн-навчання краще”
 1. sofiіa sofiіa :

  Дякуємо, що ділитеся досвідом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також