telegram

Неповторне літо з користю

Хочете, щоб літо було цікавим? Не знаєте, чим зайнятися? Прагнете не втрачати час, а використовувати з користю? Влітку можна дізнаватися нове, проводити цікаві досліди чи готуватися до школи. Онлайн Школа 977 пропонує літні програми, онлайн-курси для тих, хто хоче вчитися новому весело.

Літні програми, Онлайн Школа 977

Які саме літні програми в Школі 977?

Підготовка до школи

Для майбутніх школярів, які планують іти до першого класу.

Навчання мовленню та письму. Вправи з математики й логіки. Оригінальні завдання для різностороннього розвитку дитини.

Розвиток базових умінь, задачки для кмітливих. Дитині буде простіше адаптуватися до нового середовища, коли організована та стійка до стресу, який зазвичай відчувають першачки.

Літнє читання

Для учнів 1 – 3 класів важливо не просто вчитися читати тексти, а й розуміти суть та любити процес. Методика швидкого читання дозволить заощадити дорогоцінний час. Елементи театралізації перенесуть в світ дивовижних історій, а знайомство з героями казок та оповідань стане незабутньою пригодою. Коли читання в задоволення, то й навчання стає цікавим. Літні програми допоможуть зробити його особливим.

Префізики і Поглиблена фізика

Відкрийте магічний світ фізичних процесів. Станьте справжніми дослідниками. Пізнайте суть фізичних явищ та процесів і зрозумійте, що вони оточують вас у повсякденному житті. Як же використовувати ці знання собі на користь? Дізнайтеся більше під час літніх порграм!

Літні програми, Онлайн Школа 977

Поглиблена хімія та цікава біологія

Властивості хімічних елементів, непередбачувані реакції, неймовірні суміші. Хімія в тебе вдома завдяки літнім програмам.

Біологія – світ, сповнений чудес. Ви от знали, що кавун – це ягода? А ми ще й не починали вас дивувати!

 Програмування

Сучасний світ для сучасних людей. Блискавичне поширення новітніх технічних засобів. Процес глобалізації. Стрімкий розвиток комп’ютерних технологій. Це нові можливості, що роблять життя простішим.  Комп’ютер давно перестав бути розвагою для дітей. Та працювати за ним потрібно вміти. Створювати цікаві картинки й оживлювати їх, працювати з віртуальною реальністю. Літні програми спрямовані на те, щоб діти вчилися тому, що справді цікаво й знадобиться в житті.

Програмування – це крок до успішного майбутнього. IT-спеціалісти затребувані в Україні та за кордоном. Вільне володіння комп’ютером знадобиться будь-кому. Пропонуємо літні програми, щоб розвивати вміння, які знадобляться уже зараз. Наприклад, обробляти фото. Гарантовано якісні зображення, накладання різноманітних ефектів, виправлення недоліків, правильний підбір кольорової гамми. Ваші дописи в соціальних мережах чи блогах будуть оригінальними. Літні програми в Онлайн Школі 977 зроблять канікули незвичайними. 

Англійська мова

Мова міжнародного спілкування. Знання англійської цінується. Дивитися фільми, розумінні пісні англійською. Спілкуватися з іноземцями, подорожувати. Вільне володіння нею дозволить у майбутньому мати більше можливостей для розваг та навчання й роботи.

Що ж отримаєте в Онлайн Школі 977, обравши онлайн-курси для своїх дітей?

Комунікативний метод та навчальна гра. Постійне спілкування, поєднання сучасних технік. Саме це дозволить дитині швидко вивчити мову. Читайте англійською, вивчайте граматику. Розмовну англійську. За вашим бажанням можемо організувати вивчення мови з тими, хто спілкується нею у повсякденному житті, щоб діти краще засвоїли матеріал. Розширюйте словниковий запас та поглиблюйте знання з літніми програмами Онлайн Школи 977. Можна займатися індивідуально чи в групах.

Літні програми становлять 7 занять 2 рази/тиждень з кожного  онлайн-курсу. Окрім цього, отримуєте 7 завдань для розвитку, які обов’язково перевіряють. Ви отримуєте коментарі та рекомендації. Усі літні програми коштують по 1000 грн.

Підготовка до ЗНО

Як літні програми або заняття на весь рік. Індивідуально або у групах.

Інтенсиви – 5 занять тривалістю по 3 години.

До ЗНО варто готуватися завчасно. Уже влітку дізнавайтеся особливості та хитрощі тестування. Підкажемо, на що звернути увагу.

Набираємо групи для підготовки до ЗНО 2021 р.

  1. Українська мова і література

Повторення шкільної програми. Матеріал зібрано за темами. Короткі навчальні відео, змістовні презентації. Постійні тестові завдання, щоб було простіше на ЗНО. Робота за творами чи їх фрагментами. Різнотипні завдання, що часто є на тестуванні. Особлива увага вивченню складних тем.

Повторення творів художньої літератури, що пропоновані програмою до ЗНО. Обговорення сюжету, стилістичних і жанрових особливостей, визначення ролі художніх засобів.

Секрети успішного есе. Структура і зміст, типові помилки.

Можливість займатися впродовж року в зручний для вас час, врахування особистих потреб та інтересів.

  1. Географія

Типові завдання до ЗНО в курсі літніх програм. Заповнення прогалин  у знаннях. Повторення програми.  Розбір складних завдань за  попередні роки.

  1. Історія

Основні дати, важливі події, визначні особистості. Робота за ілюстраціями. Поглиблення та закріплення знань. Хитрощі та підступи та як з ними боротися.

  1. Математика

Способи швидко виконати завдання без труднощів та помилок. Приклади, рівняння та задачі. Підбір завдань різної складності із врахуванням вашого рівня знань. Перевірка та рекомендації. Типові й незвичайні завдання “із зірочками”. Як з легкість набрати прохідний та без зайвих зусиль – позитивний бал.

Літні програми, Онлайн Школа 977

Детальніше про літні програми за посиланням.

Про навчання в українській дистанційній Онлайн Школі 977 ТУТ.

Онлайн Школа 977 пропонує не лише літні програми, а й навчання для учнів 1 – 11 класів. Випускники й випускниці дистанційної школи краще пристосовані до реального життя, бо можуть присвячувати вільний час саморозвитку, професійно спрямованим заняттям, гурткам чи спеціалізованим школам, наприклад займатися спортом, балетом, вивчати бізнес, IT-технології. При цьому проходять програму МОН.

Літні програми дозволяють підготуватися до подальшого навчання в школі, пізнати світ, що оточує нас краще, поглиблено вивчати фізику, хімію, біологію, англійську та програмування. Підготовка до іспитів теж важлива для тих, хто прагне бути успішним.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також