telegram

Літні програми

Які літні програми в Школі 977

Літні програми це гарна можливість поглибити або здобути нові знання. Особливо під час літніх канікул, коли вільного часу у більшості дітей багато. Щоб провести цей час з користю, ми пропонуємо ряд онлайн-курсів для різної вікової категорії та на різний смак.

  • цікаві заняття для учнів різних вікових груп
  • спілкування в режимі вебінару
  • досвідчені педагоги
  • індивідуальний підхід
  • інтенсивна онлайн-підготовка до ЗНО

Літнє читання 

Онлайн-курси для учнів 1 – 2 і 2 – 3 класів, який складається із 7 занять два рази на тиждень.

Вміння читати та розуміти текст – одне з важливих вмінь людини.  Зараз ми бачимо, що у підростаючого покоління дуже низький рівень читання. Тому Онлайн Школа 977 пропонуємо заняття, на яких готуємо дітей до самостійної роботи з текстом і допомагаємо  полюбити  читання.

Заняття проводяться з елементи театралізації в обговоренні змісту книги. Після пройденого курсу дитина не просто читатиме тексти, а зможе за допомогою міміки, жестів та інтонації передавати душевний стан героя, освоїть методику швидкого читання, що допоможе їй у майбутньому витрачати менше часу на розуміння тексту.  

Підготовка до школи

Онлайн-курси для майбутніх першокласників, який складається із 7 занять два рази на тиждень.

Підготовка до школи – важливий крок у розвитку кожної дитини. Це перший етап навчання, який має значення в подальшому розвитку особистості.

Мовлення, письмо, читання, соціальна адаптація – усе це невід’ємні складові розвитку дитини. Онлайн Школа 977  пропонуємо підготовчі заняття для майбутніх першокласників до школи, які передбачають цікаві завдання з математики, логіки, комунікації, навчання читанню, підготовки руки до письма. В ігровій формі діти знайомитимуться з буквами й цифрами, розгадуватимуть ребуси та головоломки, розвиватимуть кмітливість і мовлення, вчитимуться висловлювати власні думки та аргументувати їх. Це полегшить їхню адаптацію  у шкільному навчанні, розвиватиме впевненість та організованість. 

Програмування

Онлайн-курси для школярів, який складається із 7 занять два рази на тиждень.

Сучасний світ вимагає від нас не тільки знання елементарної комп’ютерної грамотності, а й вміння використовувати комп’ютер для створення чогось нового, для втілення в життя своїх ідей. Онлайн Школа 977  пропонуємо курс занять з інформаційних технологій, які  дозволять познайомитися та навчитися користуватися цікавими та корисними програмами, необхідними у житті. Після курсу дитина не буде сприймати комп’ютер тільки як засіб розваги, а побачить, що його можна використовувати як інструмент інтелектуального розвитку і творчого самовираження. Якщо Ваша дитина хоче навчитися створювати цікаві картинки, анімації, обробляти фото, оживляти ілюстрації, працювати з віртуальною реальністю і створювати віртуальні світи, то цей курс саме для неї.

Поглиблена хімія та цікава біологія

Онлайн-курси для школярів, який складається із 7 занять два рази на тиждень.

Вивчення хімії, біології у школі не завжди викликає інтересу учнів, тому що вони вважаю, ці науки важкими і незрозумілими. На наших заняттях юним експериментаторам і дослідникам розкажуть, що таке хімія, біологія і як їх можна швидко та легко вивчити. Курс допоможе розширити кругозір дитини; дасть можливість відчути себе дослідником. Ваша дитина за допомогою практичних занять,  освоїть важливі поняття з хімії та біології, навчиться вирішувати задачі різного рівня складності, побачить, як хімічні процеси проявляються у нашому повсякденному житті. А головне, що ці науки цікаві і важливі у житті кожної людини.

Поглиблена фізика

Онлайн-курси для школярів, який складається із 7 занять два рази на тиждень.

Фізика – це наука, яка більшості дітей дається важко. Онлайн Школа 977  пропонуємо курс занять,  які допоможуть поглибити знання з фізики, дадуть можливість відчути себе дослідниками;  навчать аналізувати та робити висновки, аргументувати свої думки. Діти навчаться робити вірогідні припущення та ознайомляться з науковими методами перевірки своїх теорій, розв’язуватимуть задачі з фізики різного рівня складності, зрозуміють природу фізичних процесів та де ці знання та вміння знадобляться їм у дорослому житті.

Префізики

Онлайн-курси для учнів 4 6 класів, який складається із 7 занять два рази на тиждень.

Якщо Ваша дитина допитлива, цікавиться різними процесами, які оточують її у повсякденному житті, то для її розвитку цікавим буде курс «Префізики», під час вивчення якого, вона познайомиться з такою наукою як фізика, зрозуміє суть фізичних процесів та явищ. Навчиться спостерігати, аналізувати та робити висновки, аргументувати свої думки, втілювати ідеї на практиці. Ми допоможемо  викликати зацікавлення Вашої дитини до вивчення точних наук.

Англійська мова

Онлайн-курси для школярів, який складається із 7 занять два рази на тиждень.

Карантинні обмеження потроху послаблюються, а на випускників все чекає ЗНО.
Онлайн Школа 977 пропонує Вам курси підготовки до ЗНО 2020 з таких предметів:
українська мова і література;
географія;
історія;
математика
У формі інтенсиві, на яких ми допоможемо випускникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу базових предметів, надамо рекомендації та матеріали для успішного проходження тестування. У процесі практичної роботи, при виконанні тестів та аналізі помилок, наші педагоги дадуть Вам певні підказки, щоб результат ЗНО був високим.
Якщо хочете повторити вивчений матеріал з базових шкільних предметів, успішно здати тестування та вступити в омріяного ЗВО, то наш онлайн-курс саме для Вас.

Підготовка до ЗНО

Онлайн-курси для випускних класів, який складається із  5 занять (інтенсивів) по 3 години.

Карантинні обмеження потроху послаблюються, а на випускників все чекає ЗНО. Онлайн Школа 977 пропонує Вам курси підготовки до ЗНО 2020 з таких предметів:  

  • Українська мова і література.
  • Географія.
  • Історія.
  • Математика.

У формі інтенсивів. На яких ми допоможемо  випускникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу базових предметів, надамо рекомендації та матеріали для успішного проходження тестування. У процесі практичної роботи,  при виконанні тестів  та аналізу помилок, наші педагоги дадуть Вам певні підказки, щоб  результат ЗНО був високим. Якщо Ви хочете повторити вивчений матеріал з базових шкільних предметів, успішно здати тестування та вступити в омріяний ВНЗ, то наш онлайн-курс саме для Вас.