Літні програми: короткі онлайн-курси

- цікаво та з корисю провести час

- займатися з креативними педагогами

- знайти нових друзів

🔻 Літнє читання
🔻 Підготовка до школи
🔻 Англійська мова
🔻 Підготовка до ЗНО
🔻 Програмування
🔻 Поглиблена хімія та цікава біологія
🔻 Поглиблена фізика
🔻 Префізики
НАВЧАЙСЯ ВДОМА З НАШИМИ ВЧИТЕЛЯМИ
Ваша дитина може навчатися дистанційно за обраним курсом та розвиватися перебуваючи вдома. Фахівці допоможуть підготуватися до ЗНО, щоб Ви успішно склали тестування та з легкість вступили до бажаного навчального закладу.
ДОСВІДЧЕНІ ПЕДАГОГИ ДОПОМОЖУТЬ ПОГЛИБИТИ ЗНАННЯ ТА ЗРОБЛЯТЬ НАВЧАННЯ ЦІКАВИМ
Наші кваліфіковані вчителі допоможуть підтягнути знання, дізнатися нове, покажуть, наскільки захопливим може бути процес навчання.
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ВЛІТКУ
Й НЕ ТІЛЬКИ
Ліцензована дистанційна "Онлайн Школа 977" пропонує літні курси для дітей різного віку й з різними інтересами та потребами, приймає на дистанційну форму навчання на 2020 – 2021 н. р. із видачею документів про освіту державного зразка.
Онлайн-курси на літо
Для учнів 1 – 2 і 2 – 3 класів: 7 занять 2 рази/тиждень + 7 завдань = 1000 грн.

Готуємо дітей до самостійної роботи з текстом і допомагаємо полюбити читання.

Заняття проводимо з елементами театралізації в обговоренні змісту книги. Використовуємо творчий підхід. Після пройденого курсу дитина не просто читатиме тексти, а зможе за допомогою міміки, жестів та інтонації передавати душевний стан героя, освоїть методику швидкого читання, що допоможе їй у майбутньому витрачати менше часу на розуміння тексту.

Курс позитивно вплине на мислення, мовлення, пам'ять, уяву, сприймання. Дитина розвивине слухові й звукові аналізатори. А головне, сформує навички грамотного усного та писемного мовлення.
Для майбутніх школярів: 7 занять 2 рази/тиждень + 7 завдань = 1000 грн.

Мовлення, письмо, читання, соціальна адаптація. Цікаві завдання з математики, логіки, комунікації, навчання читанню, підготовка руки до письма.

В ігровій формі діти вивчають букви й цифри, розгадують ребуси та головоломки, розвивають мовлення, вчаться висловлювати власні думки та аргументувати їх, проявляють кмітливість. Це полегшить їхню адаптацію у шкільному середовищі, розвине впевненість та організованість.
7 занять 2 рази/тиждень + 7 завдань = 1000 грн.

Якщо Ваша дитина хоче реалізувати себе, планує здобути популярну та високооплачувану професію, мріє подорожувати, їй обов’язково потрібно знати англійську мову та вміти вільно нею спілкуватися. Наші заняття спрямовані на розвиток навичок спілкування, допоможуть оволодіти англійською.

В основу занять покладено комунікативний метод, в ігровій формі та за допомогою комбінації спеціальних технік, граючись, дитина починає говорити англійською. Заняття сформовано так, щоб учні могли якомога більше спілкуватись між собою. Сучасні та корисні теми допоможуть розширити словниковий запас.

Курс позитивно мотивує до подальшого навчання мови та сприяє всебічному розвитку Вашої дитини.
Онлайн-курс для випускних класів: 5 занять (інтенсивів) по 3 години = 1000 грн.

Курси підготовки до ЗНО 2020 з таких предметів: українська мова і література; географія; історія; математика.

Ми допоможемо випускникам поглибити та закріпити набуті знання із шкільного курсу базових предметів, надамо рекомендації та матеріали для успішного проходження тестування. У процесі практичної роботи, при виконанні тестів та аналізі помилок, наші педагоги дадуть певні підказки, щоб результати ЗНО був високими.

Якщо хочете повторити вивчений матеріал із базових шкільних предметів, успішно здати тестування та вступити до омріяного ЗВО, то наш онлайн-курс саме для Вас.
7 занять 2 рази/тиждень + 7 завдань = 1000 грн.
Курс занять з інформаційних технологій навчає, як користуватися цікавими та корисними програмами, необхідними у житті.

Дитина не буде сприймати комп'ютер тільки як засіб розваги, а побачить, що його можна використовувати як інструмент інтелектуального розвитку та творчого самовираження.

Навчимо створювати цікаві картинки, анімації, обробляти фото, оживлювати ілюстрації, працювати з віртуальною реальністю й формувати віртуальні світи.
7 занять 2 рази/тиждень + 7 завдань = 1000 грн.

На заняттях юним експериментаторам і дослідникам розкажуть: що таке цікаві хімія, біологія, як їх можна швидко та легко вивчити.

Курс допоможе розширити кругозір дитини, дасть можливість відчути себе дослідником. Ваша дитина за допомогою практичних занять освоїть важливі поняття з хімії та біології, навчиться вирішувати задачі різного рівня складності, побачить, як хімічні процеси проявляються в нашому повсякденному житті.
7 занять 2 рази/тиждень + 7 завдань = 1000 грн.

Онлайн Школа 977 пропонує курс занять, що допоможе поглибити знання з фізики, надасть можливість відчути себе дослідниками. Вчителі навчать школярів аналізувати та робити висновки, аргументувати власні думки.

Діти навчаться робити припущення та ознайомляться з науковими методами перевірки своїх теорій, розв’язуватимуть задачі з фізики різного рівня складності. Школярі вивчать природу фізичних процесів та те, як ці знання та вміння використовувати в дорослому житті.
7 занять 2 рази/тиждень + 7 завдань = 1000 грн.
Якщо Ваша дитина допитлива, цікавиться різними процесами, які оточують її у повсякденному житті, то для її розвитку цікавим буде курс «Префізики». Під час вивчення, школярі пізнають фізику, зрозуміють суть фізичних процесів та явищ. Учні навчаться спостерігати, аналізувати та робити висновки, аргументувати власні думки, втілювати ідеї на практиці.

Літні програми  це гарна можливість зайняти свою дитину. поглибити або здобути нові знання. Особливо під час літніх канікул, коли вільного часу у більшості дітей багато. Щоб провести цей час з користю, ми пропонуємо ряд онлайн-курсів для різної вікової категорії та на різний смак.

  • цікаві заняття для учнів різних вікових груп
  • спілкування в режимі вебінару
  • досвідчені педагоги
  • індивідуальний підхід
  • всі матеріали включені до особистих кабінетів куда додаються також і записи онлайн-занять

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЛІТНІ ПРОГРАМИ


* Відправляючи цю форму ви погоджуєтеся з Політикою Конфіденційності сайту, включаючи обробку персональних даних.

ЯК ПОЧАТИ НАВЧАННЯ З ОНЛАЙН ШКОЛОЮ 977?
Крок 1
Оберіть курс та напишіть у чат або в контактну форму на сайті. Ви можете до нас подзвонити, будемо раді поспілкуватися.
Крок 2
Із Вами зв'яжеться наш адміністратор і допоможе, відповість на запитання, підключить дитину до занять.
Крок 3
Поділіться з дитиною комп'ютером або ноутбуком та навушниками. Перевірте підключення до інтернету. От і все!
ПЕРЕЙТИ В ПОСЛУГИ
Показати всі
РЕЄСТРАЦІЯ НА ЛІТНІ ПРОГРАМИ


* Відправляючи цю форму ви погоджуєтеся з Політикою Конфіденційності сайту, включаючи обробку персональних даних.

Дистанційне навчання, Онлайн Школа 977

Дистанційне навчання у світі та конкретно в Україні

У багатьох країнах світу дистанційне навчання стало нормою вже давно. В Україні теж не перший рік працюють онлайн-школи, є дистанційні курси. Та уроки в режимі реального часу проводять не скрізь. Хочете знати, де це можливо?

[elementor-template id="10207"]
to top button