telegram

Найкращі психологи

Часто люди нехтують своїм фізичним здоров’ям, вкрай рідко звертаючись до лікарів, а про своє психологічне здоров’я дбають лише одиниці, хоча часто саме проблеми з ним є причиною фізичних хвороб.

За даними Мінсоцполітики,   від різних нервових розладів страждає кожен третій житель нашої країни. У ВООЗ прогнозують, що до 2020 року нервово-психічні розлади увійдуть до першої п’ятірки хвороб, які спричиняють втрату працездатності.

Такі невтішні цифри змушують:

 • усвідомити, що завдання кожної сучасної людини – дбати про душевну рівновагу;
 • не боятися у разі необхідності звертатися по допомогу;
 • не пускати  на самоплив симптоми перевантаження чи депресії, бо кожен з нас ризикує власним благополуччям та можливістю жити повноцінно.

 

Консультація  психолога ,для пострадянської людини,  ще  є чимось надзвичайним, і  досить часто асоціюється з походом до лікаря, а до лікаря в нас ходять, тільки у разі серйозного захворювання.  Не розуміючи, що психолог – не лікар, він не ставить діагнози,  не лікує, не призначає ліки, да й і працює він з психологічно  здоровими людьми, які є клієнтами, а не хворими.

Психологія – не є наукою, і це пояснює величезну кількість психологів, які з будь-якої шпарини пояснюють нам як  жити, любити, виховувати дітей і т.д., вкрай часто не опираючись на здоровий глузд та бодай якусь доказовість.  Як наслідок, не допомагають впоратись з життєвими труднощами та проблемами а поглиблюють їх.

Тому ми поставили собі за мету , допомогти нашим читачам зорієнтуватись у величезному просторі психологічних джерел інформації, і зробили добірку психологів, які на нашу думку, якщо не допоможуть, то точно не зашкодять.

Критерії їх відбору :

 • адаптивність до реальності нашого життя, що б не зводилось до того, що людина з Беверлі-Хіллз радить людині з Жажкова  вийти із зони комфорту;
 • здоровий глузд та доказовість принципів психології;
 • визнання та практичний досвід психолога.

До нашої добірки увійшли 3 психолога, і так сталося, що всі вони чоловіки:

 • Михаїл Лабковський
 • Михаїл Літвак
 • Павел Зигмантовіч

Михаїл Лабковський

Рекомендуємо

Сайт : https://labkovskiy.ru/

Блог : https://snob.ru/profile/29516/blog

Ютуб канал :  офіційний – Michael Labkovsky

інші : О психологии популярно ,Телеканал «Доктор», Психология для всех.

Соціальні мережі: FBInstagram , Twitter.

Книги: Хочу і буду. Прийняти себе, полюбити життя, та стати щасливим.

 

Біографія

Відомий практикуючий психолог на тенетах колишнього СНД, стаж роботи його вже перевалив за 30 років.  Першу освіту отримав МДУ ім. Ломоносова, закінчивши  психологічний факультет за спеціалізацією “Загальна, вікова і сімейна психологія”. Крім того, Лабковской отримав юридичну освіту,  у сфері сімейного права. Почав з роботи вчителем у школі, пізніше, в цій же школі обіймав посаду дитячого психолога. Тому він як ніхто розуміє проблеми у сфері освіти.

Пізніше він приїздив до Ізраїлю, де отримав другу ступінь по психології і продовжив професійну діяльність на посаді консультанта, що працює з сімейними парами на стадії розлучення. Працював штатним консультантом при столичній мерії по роботі з важкими підлітками.

Відомим він завдяки роботі на радіо Ехо Москви, де він щосуботи вів програму «Дорослим про дорослих». Наразі продовжує її вести на радіостанції «Дощ» , окрім цього відомий психолог проводить багато публічних лекцій,  веде постійну авторську колонку на порталі «Сноб», а також є активним дописувачем соціальних мереж.

Основні принципи на яких базується психологія Лабковського втілені у 6 правил, котрі, він невпинно повторює  практично на кожній своїй лекції. Він  стверджує, що люди з високою самооцінкою, які люблять  і приймають себе такими, якими вони є, свідомо чи несвідомо будуть дотримуватися ось цих правил.

 1. Робити виключно те, що подобається.
 2. Не робити того, чого не хочеться.
 3. Говорити відразу про те, що не подобається.
 4. Не відповідати, коли тебе не питають.
 5. Відповідати тільки на поставлене запитання.
 6. При з’ясуванні відносин говорити виключно про себе.

Відомі вислови:

«Коли стюардеса демонструє вам рятувальні засоби, що вона говорить про кисневі маски? «Якщо ви подорожуєте з дитиною, забезпечте маскою спочатку себе, потім дитину». У цьому вся фішка. Всі намагаються допомогти дитині, залишаючись» абсолютним психом. Так це не працює. Якщо хочете, щоб дитині було добре, зробіть спочатку щось зі своєю головою.

«Кишенькові гроші повинні бути у дитини вже років з шести. Не великі, але регулярні  суми, якими він розпоряджається сам. І дуже важливо, щоб гроші не стали інструментом для маніпуляції. Не треба контролювати, на що дитина їх витрачає, і ставити суму траншей в залежність від його успішності і поведінки.»

«Для нормального розвитку психіки і мозку у дитини має бути вільний час, зовсім вільний. Обов’язково.»

«Якщо дитина психічно здорова, то в змозі сама робити уроки. Просто поки ви за неї відповідаєте, контролюєте і мало не самі все робите – це ваша проблема. Якщо перестанете – уроки стануть проблемою дитини. Як ви думаєте, що буде, якщо ви перестанете сидіти поруч? – Я боюся, він нічого не робитиме! Ви боїтеся-і це головна причина всього, що відбувається. Ви цілими днями обслуговуєте свої страхи, а це тільки погіршуєте ситуацію.»

«Школа менше, ніж життя, і її треба винести за рамки ваших відносин з дитиною.»

«Найправильніше, найважливіше і, напевно, найважче – навчити дитину любити свою зовнішність просто за те, що це його унікальна зовнішність. І такої більше немає ні у кого. І відучити жаліти себе і скаржитися.»

Михаїл  Літвак

Рекомендуємо

Сайт : http://litvak.me/

Ютуб : Клуб КРОСС

Соціальні мережі: FB

Книги: Психологічне айкідо, Чоловік і жінкаПринцип сперматозоїду, Як виховати генія.

Біографія

Михаїл  Літвак – психолог, психотерапевт ,  кандидат медичних наук , автор  більше 30 книг з практичної і популярної психології, загальний тираж яких склав більше 5 мільйонів екземплярів, і ряду наукових статей  присвячених питанням психотерапії, психології спілкування.
Закінчив Ростовський державний медичний інститут, служив лікарем в  радянській  армії.. Працював лікарем-психіатром в психіатричній клініці психіатрії і наркології, а також викладав в університеті. З 2000 року займається громадською, письменницької та просвітницькою роботою.

Став загально відомим після розробки концепції системи вирішення конфліктів у взаєминах людей, що отримала назву «психологічне айкідо».

Відомі вислови:

«Важко переносить неспроможність своїх дітей той, хто сам не зробив своєї справи.»

«Якщо хтось із благодійників-визволителів дорікнув тебе в невдячності, відразу ж з’ясуй, скільки коштує ця послуга, розрахуйся і більше не май з цією людиною справи.»

«Складна у спілкуванні людина влаштована примітивно, проста – складно. До примітивної слід пристосуватися, складна до тебе пристосується сама.»

«Духовно бідна людина погано переносить самотність і спілкується для того, щоб брати. Духовно зріла людина добре переносить самотність і спілкується для того, щоб віддати.»

«Відповідальність за результат спілкування бери на себе.»

«Якщо ви легко змінюєте свою думку про людину під впливом чуток, пліток і домислів, Ви тим самим зізнаєтеся у власній дурості.»

«Немає чоловічої чи жіночої логіки, є вміння або невміння грамотно мислити.»

«Хочеш привернути до себе увагу – здивуй. Хочеш, щоб про тебе довго думали, – розлютися. Хочеш, щоб з тобою довго спілкувалися, – виклич інтерес.»

«Веди себе вдома як у гостях, спілкуйся з дружиною як з нареченою, з підлеглими – як з начальником, з учнями – як з вчителями.»

Павел Зигмантовіч

Рекомендуємо

Сайт: https://zygmantovich.com/

Ютуб: офіційний канал –  Павел Зыгмантович

Соціальні пережі: FB.

Книги: Таємниці взаємовідносин , або як любити довго та щасливо, Від хлопчика до мудреця. Чоловічі таємниці, Психологія навиліт. Ч+Ж. 6 секретів щасливих стосунків від самого категоричного психолога у світі .

Біографія

Практичний психолог , став відомим завдяки тому, що займається популяризацією доказової  психології. Закінчив Білоруський Державний Педагогічний Університет імені М. Танка, факультет психології, відділення соціальної психології. Працює бізнес тренером в організації, яка надає консалтингові послуги. Також створює авторські програми з психології, займається приватною практикою, та випускає книги. Є активним дописувачем у соціальних мережах, а також веде канал на Ютубі.

Позиціонує як самого категоричного психолога в світі, розвінчує міфи про наявність у людей інстинктів, поділу на інтровертів та екстравертів, а також аудіалів  візуалів та  кінестетиків, дію 25-го кадру, та «справжніх» жінок та чоловіків.

Відомі вислови:

«Доросла людина  на те й доросла, щоб забезпечувати себе самостійно, не важливо – чоловік ти чи жінка.»

«Кожна людина хоче побути слабкою – це такий спосіб повернутися в минуле, в дитинство. Коли про нас дбали, коли нас опікали і вирішували всі наші проблеми буквально клацанням пальців.»

«Подяка – це і є створення безпечного і живильного середовища. Коли ви дякуєте партнеру, ви вирівнюєте рівень вкладів, і ваш союз знову стає партнерським.»

«Чи вірно, що чоловік повинен для жінки виступати добувачем, а жінка повинна просто його надихати? Це велика і дуже важлива тема, так що моя відповідь буде не менше великою і ґрунтовною. І почну здалеку. Якщо людина (і чоловік, і жінка) не заробляє достатньо грошей, це відбувається через дві причини: не вміє або не хоче.»

«На жаль, ми не знаємо, де ми впадемо і де потрібно стелити солому. Ми можемо мінімізувати ризики, але виключити їх повністю неможливо.»

Дитячий психолог 

 

Психолог сприяє збереженню та посиленню психічного здоров’я. Особливо це необхідно дитині, психіка якої тільки формується, тому і пошкодити її досить легко.

Для нашої  онлайн школи «Проект 977»  наявність психолога вкрай важлива, розуміючи необхідність психологічної підтримки як дитини та і її батьків ми впроваджуємо послуги професійного психолога.  Бо хто як не фахівець допоможе і дитині і батькам адаптуватись до нової школи, інноваційних підходів та методів навчання, навчить школярів самоорганізації, а також впоратися зі стресом та напругою та знайти порозуміння з  шкільним колективом та батьками.   Використовувати всі «психогігієнічні штучки» повинні вміти всі сучасні діти, починаючи з першачків.

Консультації ведуться по двом напрямків :

–           Для першачків: Оцінювання рівня готовності дитини до школи; Детальніше

–           Для діючих та потенційних учнів: Широкий спектр вирішення проблем. Детальніше

Запис на консультації на сайті, або ж за телефонами:

067-911-9804 (мобільний, вайбер),

093-1033-419 (мобільній та телеграм),

099-1500-977 (мобільний та whatsapp).

 

Тож, які психологи імпонують саме вам? Які книги або вислови з психології вас вразили?   Чекаємо, на коментарі.

 

З любов’ю, команда онлайн школи «Проект977»

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також