telegram

Книги до Нового року та Різдва

Книги мають особливу чарівність; вони дають нам насолоду:

вони розмовляють з нами, дають нам добрі поради,

вони стають живими друзями для нас.

Ф. Петрарка

 

Хочете підібрати захопливу книжку, щоб розважити дитину чи почитати разом? Шукаєте подарунок до свята? Що може бути краще за цікаву історію? Відкрийте казковий світ різдвяних пригод та пориньте у магію свята разом із героями й героїнями неповторних творів.

  • “Різдвозавр та список Нечемнюхів”. Том Флетчер, Шейн Девріс.

  Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

  Ви поводилися чемно? Якщо ні, то Різдвозавр допоможе Нечемнюхам відчути справжній дух Різдва та виправити помилки. Суперсекретний пристрій Санти. Адже усі заслуговують на другий шанс, навіть не дуже чемні, Санта вірить у це.

  • “Різдвозавр та Зимова Відьма”. Том Флетчер.

  Різдвозавр та Зимова Відьма, книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

  Можете уявити, що у майбутньому не буде Різдва? Вільям подорожуєв часі та робить усе, щоб повернути улюблене свято. Санта, ельфи та чарівні олені… Хто їм допоможе? Ким насправді є загадкова Зимова Відьма?

  • “Ельф для суперзавдань. 24 оповідання”. Катаржина Вежбицька, Ульяна Нікітіна.

  Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

  Тролі та гноми заважають ельфам Санти готуватися до Різдва. Ельф загубив свій шарф, тепер він видимий! Спроба замінити оленів йде не за планом. Свято опиняється під загрозою. Як же впоратися з усіма клопотами й підготуватися вчасно?

  Світ ельфів не є ідеальним, у них власні проблеми, негаразди й сварки. Але навіть дорослі можуть повчитися секретів виховання .

  24 розділи. Можна читати по одному оповіданню за вечір перед Різдвом.

  • “Коли сніг пахне мандаринками”. Колектив авторів: Дорж Бату,  Андрій Бачинський, Надя Біла, Ольга Войтенко, Оксана Давидова, Євгенія Завалій, Валентина Захабура, Олена Захарченко, Саша Кочубей, Марта Ліпша, Оксана Лущевська, Богдана Матіяш, Роман Росіцький, Оля Русіна, Мар’яна Савка, Слава Світова, Анна Сидор, Юля Смаль, Юлія Стахівська, Марія Титаренко, Ольга Трегуб, Гаська Шиян, Аліна Штефан, Наталія Ясіновська.

  Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

  Оповідання українських письменників та письменниць про підлітків, які потрапляють в різні ситуації, не завжди приємні та безпечні. Та ми знаємо, що перед Різдвом не обходитися без див. Невже тим, хто вже не дитина доведеться припинити вірити у святкову магію?

  • “Ніч перед Різдвом у Дивокраї”. Керіс Бексінґтон, Кейт Гіндлі.

  Книги, ШКОЛА 977

  Любите Алісу в Дивокраї? Тоді ця історія для вас. Тільки цього разу пригоди чекають на Санту.

  • “Різдво у часі”. Саллі Ніколз.

  Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

  Портал-дзеркало знову відкрився! Алекс і Рубі намагаються допомогти Ідит, яку збираються запроторити до жахливої школи-інтернату, та чи вдасться їм? Подорожі в часі дозволять дізнатися про людей ХІХ століття в Англії та давні традиції на Різдво.

  • “Вечори на хуторі біля Диканьки”. Микола Гоголь.

  Книга «Вечори на хуторі біля Диканьки» – Микола Гоголь, книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Містична Україна. Колядки, мішки смаколиків. Хитрощі лихих сил і забаганки примхливої красуні. Що доведеться витерпіти Вакулі, щоб дістати черевички цариці, та чи потрібні вони його коханій?

  • “Різдвяні історії”. Чарльз Дікенс.

  Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

  Скрудж ненавидить Різдво, не любить тих, хто його святкує, але три Духи показують йому те, що змінює скнару назавжди. 

   • “Листи Різдвяного Діда”. Джон Роналд Руел Толкін.

   Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

   Ще одне втілення Миколая. Реальні листи Джона Роналда Руела Толкіна. Від імені Різдвяного Діда він 23 роки писав їх своїм чотирьом дітям  Джону, Майклу, Крістоферу і Прісціллі. Це розповіді про пригоди на Північному Полюсі. Про відв’язаних оленів, білого ведмедя, що гепнувся з полярного шпилю на дім Різдвяного Діда. Деколи вони діляться власними історіями й самі. Про Місячанина та капосних гоблінів. З гумором і святковим настроєм.

   • “Сонце і Місяць, Сніг і Лід”. Джессіка Дей Джордж. 

   Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

   Дівчинка без імені з далекої Півночі. У неї добре серце, чому б інакше вона врятувала чарівного оленя? А всяке добро заслуговує винагороди. Саме тому їй і дістаються магічні здібності розуміти тварин. Та попереду ще таємниця, яку потрібно розгадати.  Захопливий роман американської письменниці, авторки бестселерів для дітей за версією The New York Times.

   • “Ослик Марії”. Ґунгільд Селін. 

   Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Найбільший впертюх в Назареті — віслючок. Він завдав клопотів власному господареві, але потрапив до прекрасної Марії. Поряд із нею дивовижно змінився, та найбільше диво ще попереду.

   • “Місто Тіней”. Мія Марченко.

   Книги до Різдва, ОНЛАЙН ШКОЛА 977

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   Єдина цінна річ Марти паперовий янгол, що дістався від матері. Та його у дівчинки хочуть відібрати. Вона майже не знає власного батька, тому їм важко порозумітися. Чи зможуть вони знайти спільну мову? Чи віднайде Марта в собі віру, без якої не вдасться перетворити скуте кригою Місто Тіней на Королівство Золотих Веж?

   Розкривайте всі таємниці, а може навіть дізнаєтеся нові різдвяні загадки й допомагайте героям рятувати свято й віру в дива.

   Книги, які можна читати перед Різдвом чи просто тоді, коли хочеться святкового настрою. Історії про жителів Північного Полюса та їхні турботи та твори, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

   Ідеї, що стануть в пригоді творчим батькам. Може й ви плануєте написати листа від імені Різдвяного Діда. Не все ж тільки малечі надсилати Миколаю власні побажання. Повірте: отримати таку дивовижну відповідь ваші чада будуть раді, і неодмінно захочуть почитати, а може, полюблять не лише чарівні листи, а й літературу загалом. Більше книг у блозі ШКОЛИ 977.

   Click to rate this post!
   [Total: 0 Average: 0]
   Автор: Софія
   Навчайтеся онлайн самостійно або з учителем у реальному часі за матеріалами нашої школи комфортно, доступно, творчо

   Залишити відповідь

   Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

   Читайте також