КАРАНТИН: закінчити школу у травні

- перейти в дистанційну школу

- знайти репетитора

- тимчасово займатися з нами

🔻 Варіант 1: переходьте на Дистанційне навчання за програмою Міністерства освіти і науки України та оримайте табель вже в Онлайн Школі 977 

🔻Варіант 2: Беріть участь в онлайн-уроках у наших дистанційних класах із вчителями та однокласниками

🔻Варіант 3: Приєнайтеся тільки на час карантину і самостійне опануйте предмети за нашими матеріалами. Отримайте довідку для вашої школи із списком предметів і оцінками та вивчені темами для пред'явленя у вашій школі

🔻Варіант 4: Індивідуально навчайтеся з репетиторами дистанційної Школи 977 за вашим темпом та графіком

Маємо ліцензію на провадження освітньої діяльності.
Видаємо документіи про освіту державного зразка

навчатися ВДОМА за ДОПОМОГОЮ наших вчителів
Ваша дитина може навчатися в дистанційних класах Школи 977 на онлайн-уроках із вчителями та класом у ліцензованому закладі освіти
в пошуках ДОСВІДЧЕНИХ РЕПЕТИТОРІВ зі шкільних предметів
Наші кваліфіковані вчителі допоможуть підтягнути знання з усіх шкільних предметів, також до ЗНО та ДПА.
перейти на ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ і закінчити школу в травні
Ліцензована дистанціна "Онлайн Школа 977" приймає учнів на дистанційну форму навчання на 2019-2020 з видачею документів про освіту державного зразка.
ПОРІВНЯННЯ ВАРІАНТІВ
Варіанти навчання

Онлайн-клас

Репетитори

Дистанційна школа

Отримання документів про освіту державного зразка
Отримання документів із балами для пред’явлення в своїй школі
Участь в онлайн-уроках з вчителем у режимі реального часу
Доступ до навчального матеріалу, записів онлайн-уроків та тестування
Дистанційна освіта в Онлайн Школі 977
Це навчання за матеріалами Школи 977. Залежно від вибраного пакету проходить самостійно (від 1200 грн/міс) або з онлайн-уроками (від 2500 грн/міс).
Учень має постійний доступ до консультацій із вчителями в чаті, відео, текстові матеріали та тестування. Дитина отримує документ про освіту державного зразка.
Онлайн-заняття з репетитором проводиться персонально з учнем чи учиницею за індивідуальними вимогами щодо тем, темпу та розкладу навчання.
Ми, як дистанційна школа, ретельно відбираємо та тренуємо викладачів навчати онлайн. Забезпечуємо запис та контроль занять. Деталі на сторінці Репетитори 977.
Не потрібно переходити до Школи 977, приєднайтеся на одни (500 грн) чи всі предмети (пакет Учень) та навчайтеся повноцінно: у режимі вебінару, з віртуальною дошкою, навчальними відео та презентаціями тестами. Вчитель онлайн пояснює матеріал, спілкується з учнями та вирішує завдання з класом.
Можна обрати певні предмети для занять у онлайн-класах, при цьому учень чи учениця отримує доступ до всіх матеріалів за цим предметами за дистанційною формою навчання. Вартість одного предмету 500 грн /міс.
Школа 977 є ліцензованим закладом і може надати учню виписку з балами для пред’явлення у своїй школі після закінчення карантину. За деталями, будь ласка, звертайтеся до нас в чат, за телефоном, емейлом.
Приєднання до навчання можливе аз певними блоками: пробний урок, пробний тиждень, місяць, при цьому учню в кабінеті відкривається весь матеріал для проходження навчання за місяць, повернення оплати можливе за місяць, коли учень ще не почав навчання.

 

Чому саме Онлайн Школа 977?

Вже 4 роки ми навчаємо саме онлайн:  працюємо з класами й індивідуально та вміємо зробити не лекцію, а саме урок.                                  
Якість роботи підтвержджено результатами. Наші учні зобувають чудові зання, здають ДПА та ЗНО на високі бали, вступають на бюджет в українські виші, навчаються й за кордонном.

Чому приєднатися саме до наших онлайн-класів?

Ваша дитина після навчання, навіть без переходу в Школу 977 отримає документ із переліком пройдених предметів і оцінок, що дитина отримала. Це є офіційний документ, який ви можете надати своїй школі для виставлення в табель. Ви збережете час і отримаєте знання.

Чому зараз?

Якщо у вас є час, спробуйте навчання в інших системах, приходьте й порівняйте. Якщо часу немає, а знання важливі – тоді краще відразу починати.                                                                     Оберіть безпечний варіант: індивідуальне заняття, пробний урок або пробний тиждень, подивіться безкоштовно демо доступу та тільки потім підключайтеся на місяць. 

Чому за такою ціною?

Вчителями Школи 977 не може стати кожен охочий. Ми проводимо відбір і регулярний контроль якості навчання, серед нас сертифікований фахівець якості Освіти МОН. Кожен предмет складається з набору мінімум троьх занять на тиждень: онлайн урок, практика, тестування. Підрахунки покажуть, вам адекватність ціни Школи 977.

РЕЄСТРАЦІЯ


* Відправляючи цю форму ви погоджуєтеся з Політикою Конфіденційності сайту, включаючи обробку персональних даних.

ЯК ПОЧАТИ НАВЧАННЯ З ОНЛАЙН ШКОЛОЮ 977?
Крок 1
Оберіть пакет та напишіть в чат або контактну форму на сайті. Ви можете до нас подзвонити, будемо раді нарешті з ким поспілкуватися під час карантину.
Крок 2
З вами зв'яжеться наш адміністратор і допоможе швидко все оплатити й підключить дитину до навчальної платформи та / або уроків / занять із репетитором.
Крок 3
Поділіться з дитиною комп'ютером або ноутбуком та навушниками. Перевірте інтернет і підтримайте мотивацію дитини до навчання.
ПЕРЕЙТИ В ПОСЛУГИ
Показати всі
РЕЄСТРАЦІЯ


* Відправляючи цю форму ви погоджуєтеся з Політикою Конфіденційності сайту, включаючи обробку персональних даних.

ВАМ ПОТРІБНО ПОДУМАТИ ?

ВИ НЕ ПОБАЧИЛИ ВІДПОВІДЕЙ
НА СВОЇ ПИТАННЯ?

ЧИ ПЛАНУЄТЕ ЗАНЯТТЯ
ТІЛЬКИ НА НАСТУПНИЙ РІК?
Вибачте, можливі затримки зі зворотнім зв'язком.to top button