Коротко про дистанційне навчання в Онлайн Школі 977

607
10/04/2020
[Total: 1   Average: 5/5]

У нашій статті, ми розкажемо про дистанційне навчання, коротко та зрозуміло.

Дистанційна освіта – це можливість навчатися віддалено та отримувати необхідні знання в зручний час.

Чим же вона відрізняється від традиційної?

Насамперед, така система навчання передбачає активне спілкування учнів та вчителів за допомогою сучасних технологій і мультимедійних засобів. Ви можете самі обрами місце, час, форму роботи.

Про дистанційне навчання в Онлайн Школі 977. Можуть навчатися:

  • діти з обмеженими можливостями;
  • учні з ранньою професійною орієнтацією;
  • ті, хто проживають (тимчасово перебувають) за кордоном;
  • охочі раціонально використовувати власний час та здобувати високоякісні знання.

Учні отримують атестати державного зразка.

Вступити до дистанційної школи можна в будь-який час. Окрім стандартного, передбачено навчання екстерном. Є можливість займатися індивідуально з репетиторами, готуватися до ДПА та ЗНО з кваліфікованими вчителями.

Переходьте на сторінку Репетитори за подробицями.

Навчаючись за пакетом «Учень», діти мають цілодобовий доступ до матеріалів, виконують практичні й тестові завдання. За пакетом «Онлайн Учень» – працюють дитанцыйно на уроках з вчителями та вчительками, однокласниками й однокласницями (наживо), можуть спілкуватися в чаті та використовувати гарнітуру. Відбувається поточне оцінювання знань, батьки систематично отримують звіти про успішність їхніх дітей.

Дистанційне навчання має ряд переваг: діти можуть самостійно обирати додаткові предмети. Вони мають змогу виконувати олімпіади чи брати участь у конкурсах. Цікаві проєкти дають можливість розвиватися інтелектуально, творчо та навіть фізично. 

Онлайн Школа 977 дозволяє дистанційно навчатися в школах США та Канади без потреби виїзду за кордон. Закінчивши навчання, діти отримують міжнародний сертифікат, мають можливість виграти грант чи стипендію під час вступу до ЗВО США чи Канади.

Дистанційна форма навчання – це можливість гармонійно поєднувати навчання та повсякденне життя.

Сучасна освіта вимагає безупинного розвитку, врахування нових тенденцій, що й дає нам дистанційне навчання. Підготовка різносторонньо розвинених і освічених особистостей в умовах стрімкого розвитку інформаційного суспільства є обов’язковою. Врахування індивідуальних особливостей дозволяє повноцінно розкрити потенціал учнів.

Навчаючись дистанційно в Онлайн Школі 977,  діти постійно вдосконалюються, розширюють світогляд та отримують нові можливості для самореалізації.

Тільки найважливіша інформація про дистанційне навчання в Онлайн Школі 977. Ми відповіли на поширені запитання: хто може дистанційно навчатись, які є пакети та форми навчання, чому варто перейти на онлайн-навчання?