telegram

Початкова школа (1-4 класи) російською мовою

Лагідна українізація в ОНЛАЙН-ШКОЛІ 977:

дитина буде вчитися російською мовою, а українську вивчати окремим предметом

Отримати консультацію

Інші варіанти, які можуть вам підійти:

Діти в початкових класах 977:

 • Повністю
  вчаться онлайн

  Всі уроки проводяться онлайн, а навчальні матеріали та відеозаписи зберігаються в особистому кабінеті учня.

 • Проводять час цікаво

  Наші уроки НЕ схожі на лекції: діти мають час і на навчання, і на розваги, і на спілкування.

 • Мають вибір формату навчання

  Можна навчатися в одному з 3-х режимів:

  • пакет “Онлайн-учень” – уроки у LIVE-режимі за розкладом
  • пакет “Учень” – уроки у відеозаписі з вільним графіком та можливістю ходити на консультації із вчителями
  • пакет “Екстерн” – повністю самостійне навчання за допомогою наших матеріалів

 • Поступово вивчають українську

  За рахунок поступового, ненав’язливого та гармонійного вивчення української мови діти по закінченні 4-го класу повністю готові до успішної здачі ДПА державною мовою. При цьому:

  • весь матеріал викладається російською мовою;
  • українська мова та читання викладаються окремими предметами.

 • Вчаться за програмою МОН

  Навчаємо у повній відповідності з програмою Міністерства освіти та науки України з використанням досвіду США і Канади.

 • Отримують документи держзразку

  Після кожного класу дитина отримує всі документи – ми працюємо за ліцензією.


Тарифні пакети

Тарифні пакети
1-3 класи
4 клас
Онлайн-учень Учень Екстерн
3500 грн/міс 2000 грн/міс 1000 грн/міс
4000 грн/міс 3000 грн/міс 1200 грн/міс

Програма лояльності

Знижка на навчання
Для другої дитини
Для третьої дитини
Екстерн SoloУчень Standard та MAX
10% 10% 5%
15% 15% 7%


Як до нас потрапити?

 • Крок 1

  Організуйте дитині робоче місце з усією необхідною технікою: ноутбук/комп’ютер з інтернетом та навушники.

 • Крок 2

  Оберіть зручний для вас пакет, потім зв’яжіться будь-яким зручним способом. Можете зателефонувати або написати – наші адміністратори радо вам допоможуть.

 • Крок 3

  Підготуйте необхідні документи. Оплатіть навчання, а далі ми допоможемо швидко під’єднати вашу дитину до навчальної платформи.

 • Крок 4

  Чудово! Тепер ваша дитина – учень нашої школи. Гайда за знаннями та яскравими емоціями!


Питання та відповіді

Більше відповідей

Відгуки про нас

 • Анастасія Косарчук ⭐⭐⭐⭐⭐

  Читати відгук на Facebook

  “Перед тим як оформитися в школі 977, я передивилася багато інших онлайн шкіл. Але довірилася інтуїції і вона не підвела! ) Це був надзвичайно фантастичний навчальний рік! Скільки цікавих проектів, цікава подача інформації, гарний фідбек від вчителя і адміністрації школи, які як могли допомагали нам, щоб навчання дитини було в задоволення!

  😍 Навчання не займало багато часу, тим самим давало можливість займатися тим що нам довподоби (гончарство, футбол, танці, музика і т.д.), хоча в нас був екстерн 1-2 клас.”

  Показати
  Приховати

 • Наталья Гринчак ⭐⭐⭐⭐⭐

  Читати відгук на Facebook

  “Моя дочь считает, что учеба в вашей школе была самым счастливым временем в ее школьной жизни. Очень рады, что в свое время узнали о вас и попали к вам. Вспоминаем всегда с благодарностью”

  Показати
  Приховати

 • Олег Крамный ⭐⭐⭐⭐⭐

  Читати відгук на Facebook

  “Прекрасное отношение учителя к ребенку, для нашего первоклассника домашняя работа в удовольствие, контакт учитель -ученик очень тесный, т. к. у нас в классе только 2 ученика и учитель. Преподаватель английского очень понравился, игровой метод, нет “радио” подачи материала, если у ребенка даже плохое настроение учитель пытается развеселить его, чтобы появился интерес. Очень рекомендую!”

  Показати
  Приховати

 • Aleksandra Prudnikova ⭐⭐⭐⭐⭐

  “Сын закончил в 977 11 класс. Школа для мотивированного ребенка, есть уроки онлайн, есть консультации. Материала много, все дается очень структурированно и качественно. Куратор следит, чтобы ребенок был на уроке. Если нет – ему звонят, дергают – подключайся к уроку и т.д. Достаточно жесткие условия оплаты. Я “попала” вот так на штраф. Это такой единственный негатив.”

  Показати
  Приховати

 • Volodymyr Borysov ⭐⭐⭐⭐⭐

  Читати відгук на Google Maps

  “Ми довго шукали можливість онлайн навчання з викладачами в реальному часі. З усіх варіантів дистанційного навчання, тільки 977 пропонувало навчання наживо з викладачами через комп’ютер за розкладом. Все як у звичайній школі, тільки онлайн і невелика кількість учнів на уроці. Вийшло майже індивідуальне навчання. У підсумку успішність підвищилася, рівень викладання набагато вище, в порівнянні зі звичайною школою. Тому я можу рекомендувати навчання в школі 977, як більш ефективна альтернатива звичайній школі.”

  Показати
  Приховати
 • Ольга Перегинець ⭐⭐⭐⭐⭐

  Читати відгук на Google Maps

  “Моя донька навчалась на екстернаті 11 клас. Зручно, комфортно, без булінгу, без “особливого” відношення. Як написала контрольну, така і оцінка. Є підтримка куратора, чесно вирішувались усі питання, дуже приємно спілкуватися з Валентиною. Був час для підготовки до зно, на власні проекти. Насправді рекомендую школу 977, особливо для старшокласників, які вже обрали шлях і працюють над реалізацією свого майбутнього.”

  Показати
  Приховати
 • Егор Замковой ⭐⭐⭐⭐⭐

  Читати відгук на Google Maps

  “Как только начали изучать в обычной школе химию (7 класс), сразу подключили индивидуально занятия химией в школе 977, т.к. в нашей средней школе с учителем химии “все сложно”. В 977 занимаемся с октября 2020года, очень нравится учитель, все доступно объясняет, результат не заставил себя ждать – школьная годовая контрольная написана на 12 из 12 баллов”

  Показати
  Приховати
 • Вікторія Трубілко ⭐⭐⭐⭐⭐

  Читати відгук на Google Maps

  “Чудова школа, мій син навчається в ній другий рік поспіль. Прекрасна директорка і вчителі, адміністратори. Ми задоволені на всі 💯 відсотків, дбайливе ставлення до дітей і батьків, цікаве навчання, гарно підібраний матеріал для вивчення предметів, нові підходи до навчання!!!
  А ще дуже радує, що школа🏫 постійно розвивається, а ще ви для нас стали дуже рідними🤗🌟
  Ви для нас і наших дітей відкриваєте нові горизонти і нові можливості!!!
  З вами росте і навчається нове покоління, яке сформує в майбутньому нашу державу.
  Дякую всім вам за вашу працю і відданість!!!”

  Показати
  Приховати
 • Марцияш Ольга ⭐⭐⭐⭐⭐

  “Перевели сына-спортсмена в онлайн-школу в 11 класс (экстерн) , так как режим обычной школы не позволял тренироваться по режиму клуба. Остались очень довольными. Все уроки и любая информация в круглосуточном доступе, режим обучения был подстроен под сына. Он имел возможность не только выполнять задания в удобное ему время, но и уделять больше внимания предметам, которые выбрал профильными. Администрация всегда на связи, все возникающие вопросы решались быстро и положительно для нас. Все преподаватели доброжелательные и отзывчивые. Особая благодарность нашему куратору Валентине! Благодаря этому человеку, обучение в школе будет всегда ассоциироваться только с приятными воспоминаниями и улыбкой. Валентина всегда в хорошем настроении, готова подсказать, помочь. Благодаря нашему куратору, обучение сына в 11 классе прошло комфортно, а я, как мама, осталась довольна, что выпускной класс прошёл у нас без лишних проблем.”

  Показати
  Приховати