ЗНО 2020
Коли стартує ЗНО 2020? Як проходитиме в умовах постійного збільшення кількості заражених коронавірусом? Чи достатньо захищені абітурієнти, які заходи безпеки передбачено та можливі наслідки їх порушення? На чому зосередити увагу під час підготовки?
Пробне тестування пройшло онлайн. До початку ЗНО залишилося лишається лише день, а у багатьох ще є питаня щодо організації та заходів безпеки в умовах карантину. Дамо відповіді на окремі питання.
Дати проведення ЗНО
Дати проведення тестування вже змінювалися, тривалий час не було достеменно відомо, коли саме воно відбудеться, та чи не перенесуть його знову.
Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій оголосила, що ЗНО таки буде проведено. І почнеться 25 червня та триватиме до 17 липня.
Дати проведення тестування з окремих предметів:
- 25 червня – математика;
- 30 червня – українська мова та література;
- 2 липня – фізика;
- 6 липня – іспанська, німецька, французька мови;
- 7 липня – англійська мова;
- 9 липня – історія України;
- 13 липня – біологія;
- 15 липня – географія;
- 17 липня – хімія.
Які заходи безпеки?
До проходження тестування з 9:50 до 10:50 допустять учасників, якщо у них не буде виявлено ознак респіраторних захворювань. Маски обов’язкові. Варто очікувати й вимірювання температури. Необхідно дотримуватися соціальної дистанції. Між абітурієнтами повинна бути відстань не менше 1,2 м.
Чому не скасують ЗНО?
Виникає багато дискусій щодо того, чи варто взагалі проводити тестування. Кількість заражених постійно зростає, а скупчення людей може призвести до ще більшого поширення вірусу.
ЗНО дозволяє уникнути корупції під час вступу до закладу вищої освіти. Також забезпечує рівність умов для всіх учасників та об’єктивні результати. Саме тому його не скасують.
Скасування ДПА
Проходження ДПА не буде обов’язковим. Ті, хто не планували вступати до закладу вищої освіти тепер можуть не здавати ЗНО. Це дозволить дещо зменшити кількість учасників. Випускники отримають (без здачі тестування) свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. За власним бажанням учні можуть пройти ДПА у формі ЗНО.
Детальніше про ДПА читайте за посиланням.
Про ЗНО – ТУТ.
Умови проходження – ТУТ.
На чому зосередитися під час піднотовки?
ЗНО незабаром, отже, це не час перечитувати все від А до Я. Зараз варто засередитися на питаннях, які є найбільш важливими. Повторюйте те, що давалося важче, у чому не розібралися до кінця й те, що пригадували давно, тож могли й забути. Не перечитуйте повністю великі твори з літератури, це може втомити, зараз краще згадати сюжет. Списки необхідних творів знайдете у нашій статті.
Запам’ятати всі історичні події теж неможливо за декілька днів, зверніть увагу на основні, що часто подані в питаннях ЗНО за попередні роки.
Якщо виникає потреба порадитися, обговорити важкі теми чи дізнатися особливості проведення ЗНО, вам допоможуть в Онлайн Школі 977.
Дистанційна Школа 977 щорічно готує учнів, надає випускникам кваліфіковану педагогічну допомогу з різних предметів. Можете зареєструватися на інтенсиви. Дізнатися особливості написання есе. Дистанційне навчання розв’язує проблеми, що виникають у традиційній школі. Дозволяє працювати екстерном.
З іноземних мов у нагоді стане граматика, завдання з неї традиційно вважають складними. У Школі 977 можете спілкуватися з носіями мови.
Спробуйте не відволікатися, коли перечитуєте матеріал. Зробіть схематичні замальовки, візуалізація допоможе, якщо тема не лізе в голову.
Часті, але невеликі перерви, підвищать продуктивність.
Отже, навіть в умовах стрімкого поширення коронавірусу ЗНО відбудеться з дотриманням правил безпеки. Заклади, у яких буде проходити тестування отримали маски та антисептики, але рекомендуємо також взяти їх із собою. Бажаємо успіхів на ЗНО. На всі двісті!