Питання та відповіді

 

Як відбувається навчання в школі  «Проект 977»?

Основна форма навчання – онлайн уроки з учителем в групі однолітків у поєднанні з можливістю самостійної роботи в особистому кабінеті. Кожен учень має особистий доступ в GoogleClassroom, де розміщена презентація вчителя до кожного уроку, записи для уроку, який пройшов з певної теми, завдання для практики по темі, тести і контрольні. В онлайн школі для кожного класу розроблено розклад, за яким вчитель проводить в режимі реального часу онлайн-заняття з дітьми, а записи цих занять доступні учням в GoogleClassroom. Учитель працює з класом – відповідає на питання, проводить постійне тестування і контроль засвоєння матеріалу.

 

Наскільки ваша програма відрізняється від того, що проходять у звичайній школі?

Ми вивчаємо предмети за Типовими програмами МОН України, спираємося на календарно-тематичні плани, рекомендовані навчальні матеріали, а також використовуємо новітні можливості як у вигляді навчальних комп’ютерних ігор, нових розробок, так і індивідуальних і проектних підходів.  Ми ефективно ставимося до часу, наші заняття не розтягнуті, а інтенсивні з акцентом на засвоєнні матеріалу чи його практичному використанні, що стане корисним дитині для успішного закінчення школи.

 

Чим буде відрізнятися навчання в пакетах Учень та Слухач?

Діти, дистанційно навчаються в пакеті Слухач, на відміну від пакета Учень, вони не мають доступу до участі в онлайн уроках в режимі реального часу, всі інші можливості для них ті ж, що і для пакета Учень. Вони можуть повноцінно користуватися записами уроків, працювати в GoogleClassroom, питати вчителя в чаті і отримувати відгуки та перевірку своєї роботи щодня.

 

Взагалі хтось допомогає дитині у проходженні матеріалу особисто?

Ми — перша дистанційна школа, в якій урок проходить так само, як у звичайній школі: учень у зазначений час заходить в онлайн-клас разом з учителем та іншими учнями. Починається живе спілкування, під час уроку учні працюють на дошці, проходять тести, відповідають на запитання і ставлять свої.

Як буде виглядати навчання , якщо ми часто у роз’їздах?

Це не є проблемою, Онлайн школа “Проект 977” є школою дистанційного навчання і ви самі вирішуєте коли сідати за уроки.

 

Як саме проходить онлайн урок у режимі реального часу ?

У нашій школі діти вчаться маленькими класами, де кожен учень і вчитель підключається до уроку натискаючи на посилання. Ніякого додаткового програмного забезпечення вам не потрібно завантажувати чи купувати. Дитина навчається за компьютером або ноутбуком, перебуваючи вдома чи там, де їй зручно. Заняття записуються й доступні для перегляду у зручний час чи для повторного опрацювання.

 

Як у вас проходят уроки іноземних мов?

Іноземні мови викладаються або носіями мови, або викладачами з відповідною кваліфікацією та після проходження вчителем внутрішньої підготовки для вчителів. Для дітей початкової школи передбачені щоденні 30-хвилинні уроки, що дозволяють звикати до мови, а не зубрити її. Дорослі діти займаються 45 хвилин три рази на тиждень

 

Чи можливо спілкування з вчителем ?

Так. Це включено у вартість навчання в класі. Учитель персонально і щодня веде кожного учня, спостерігає за ним: бачить сильні сторони учня і проблемні. Можлива ситуація, де вчитель самостійно  ініціюватиме розмову з вами, маючи пропозицію щодо поглиблення вивчення певного предмета або спрощення програми по якомусь напрямку.

 

Яким чином ми будемо отримувати оцінки ?

«Проект 977» – унікальна онлайн-школа, створена за досвідом альтернативних шкіл США. Ми не ставимо оцінки, вони завжди мають індивідуальний вплив. За методикою США ми підраховуємо, на скільки відсотків дитина засвоїла матеріал. За шкалою ми будемо орієнтувати батьків про можливі оцінки в табелі.

 

Як ми будемо отримувати документи про освіту?

Школа «Проект 977» приймає до себе дітей, зареєстрованих батьками в інших школах, але які хочуть, щоб з їхніми дітьми системно працювали педагоги і контролювали процес засвоєння матеріалу, підготовку до контрольних, ДПА або ЗНО. Ці діти отримують документи про освіту за місцем реєстрації.

Також ми приймаємо дітей які потребують перенесення документів зі своєї школи до нас. Ви отримаєте стандартні документи про освіту державного зразка.

 

Моя дитина талановита , але начання потребує зусиль. Чи підійде  для неї школа  «Проект 977»?

Можливо, на неї впливає несприятлива атмосфера у школі або неефективне навчання, і перехід в онлайн-школу створить сприятливі умови для навчання та особистого розвитку вашої дитини.

 

Для мене вкрай важлива особистість викладача Для меня очень важна. Я не сприймаю тиск на мене або на мою дитину.

Засновник школи особисто проводить серед дітей і вчителів політику поваги до особистості. В основу взаємовідносин лежать християнські принципи, за якими цінність дитини вище результатів тестів. Ми відбираємо в колектив таких людей, які з терпінням ставляться до становлення школярів і допомагають, підказують як в навчанні, так і в особистісному становленні успішної і врівноваженої людини, яка вчиться робити самостійні висновки і приймати рішення.

 

Якщо ми не впевнені, у тому чи можемо скласти той чи інший тест ?

Вчителі постійно контролюють якість засвоєння матеріалу: діти регулярно проходять тести, це дозволяє нам і вам заздалегідь побачити проблему і почати працювати над нею.