×

Вчитель початкової школи

Вакансія вчителя початкової школи
Онлайн Школа 977 запрошує в свою команду вчителя початкових класів! Ми шукаємо вас, якщо ви не боїтеся досліджувати нове, хочете йти в ногу з часом, любите свою роботу, а головне - дітей!

Навантаження може бути як в першій, так і в другій половині дня. Графік може бути дуже невеликим або з багатьма годинами. Ми проводимо обов'язкове навчання, так що якщо ви хочете працювати онлайн, але не маєте ще досвіду - це не проблема. Із задоволенням працюємо з викладачами-новаторами.
 
ВИМОГИ
- наявність швидкого інтернету, комп'ютера, гарнітури (навушники + мікрофон. Багато хто користується телефонною гарнітурою)
 - педагогічна освіта і / або досвід роботи
 - вільне володіння українською та російською мовами
 - володіння Microsoft Office, Microsoft Power Point, бажано Gmail, Google Disk
- знання методики викладання в молодших клаcсах
- креативність, бажання втілювати свої ідеї в життя
- відповідальність, пунктуальність, порядність, чесність
 
УМОВИ
Ви працюєте з дому, так що у вас повинно бути нормальне робоче місце, де на задньому фоні не кухня, а акуратне приміщення або стіна. Всі заняття відбуваються по інтернету: онлайн з комп'ютером / ноутбуком, так що планшета або смартфона мало. Треба мати навушники, камеру і під час занять по кімнаті не повинен бігати дитина або на тлі транслюватися якийсь інший звук. Треба готувати презентації в Microsoft Power Point, можна використовувати і звукові, і відеоматеріали як на уроках, так і для домашніх завдань. Необхідно мати пошту на gmail.com.
 
РЕЖИМ
Ми вчимо школярів і дорослих, займаємося і за шкільними підручниками, і за розширеною програмою. Шукаємо фахівців з різних предметів, можете порекомендувати нам когось із колег. Режим роботи при викладанні в школі в режимі з понеділка по п'ятницю. Режим роботи при викладанні індивідуально - індивідуальний графік.
-Наявність швидкого інтернету, комп'ютера, гарнітури (навушники + мікрофон. Багато хто користується телефонною гарнітурою).
  - Педагогічна освіта і / або досвід роботи.
  - Вільне володіння українською та російською мовами.
  - Володіння Microsoft Office, Microsoft Power Point, бажано Gmail, Google Disk.
-Знання методики викладання в молодших класах.
-Креативність, бажання втілювати свої ідеї в життя.
- Відповідальність, пунктуальність, порядність, чесність.
Ви працюєте з дому, так що у вас повинно бути нормальне робоче місце, де на задньому фоні не кухня, а акуратне приміщення або стіна.

Всі заняття відбуваються по інтернету: онлайн з комп'ютером / ноутбуком, так що планшета або смартфона недостатньо. Треба мати навушники, камеру і під час занять по кімнаті не повинна бігати дитина або на тлі транслюватися якийсь інший звук.

Треба готувати презентації в Microsoft Power Point, можна використовувати звукові та відеоматеріали як на уроках, так і для домашніх завдань. Необхідно мати пошту на gmail.com.
Ми навчаємо школярів і дорослих, займаємося і за шкільними підручниками, і за розширеною програмою.

Шукаємо фахівців з різних предметів, можете порекомендувати нам когось із колег. Режим роботи при викладанні в школі в режимі з понеділка по п'ятницю. Режим роботи при викладанні індивідуально - індивідуальний графік.to top button