×

Вчитель історії

Вакансія вчителя історії
Школа Проект977 запрошує в свою команду вчителя історії! Ми шукаємо вас якщо ви не боїтеся досліджувати нове, хочете йти в ногу з часом, любите свій предмет, а головне - дітей! Навантаження може бути як в першій так і в другій половині дня. Графік може бути дуже невеликим або з багатьма годинами. Ми проводимо обов'язкове навчання, так що якщо ви хочете працювати онлайн, але не маєте ще досвіду - це не проблема. Із задоволенням працюємо з викладачами-новаторами.
- наявність інтернету, комп'ютера, гарнітури (навушники + мікрофон. Багато хто користується телефонною гарнітурою). - педагогічна освіта і / або досвід роботи. - вільне володіння українською та російською мовами. - володіння Microsoft Office Power Point Microsoft, бажано Gmail, Google Disk. - пунктуальність, порядність, чесність.
Ви працюєте з дому, так що у вас повинно бути нормальне робоче місце, де на задньому фоні не кухня, а акуратне приміщення або стіна. Всі заняття відбуваються по інтернету: онлайн з комп'ютера / ноутбука, так що планшета або смартфона мало. Треба мати навушники, камеру і під час занять по кімнаті не повинна бігати дитина або на тлі транслюватися якийсь інший звук. Треба готувати презентації в Power Point Microsoft, можна використовувати і звукові та відео матеріали як на уроках так і для домашніх завдань. Необхідно мати пошту на gmail.com.
Ми вчимо школярів і дорослих, займаємося і за шкільними підручниками, і за розширеною програмою. Шукаємо фахівців з різних предметів, можете порекомендувати нам когось із колег. Режим роботи при викладанні в школі: з понеділка по п'ятницю. Режим роботи при викладанні індивідуально - індивідуальний графік.to top button