Питання та відповіді

 

 

Як саме відбувається навчання в школі «Проект 977»?

Основна форма навчання — онлайн з учителем в групі однолітків поєднанні з можливістю самостійної роботи в особистому кабінеті.  Кожен учень має особистий доступ в GoogleClassroom, де розміщені презентація вчителя до кожного уроку, запис онлайн-уроку, що пройшов за певною темою, завдання для практики за темою, тести та контрольні.  В онлайн школі для кожного класу і розроблено розклад, за яким вчитель проводить в режимі реального часу онлайн-заняття з дітьми, а записи цих занять доступні учням потім в GoogleClassroom. Вчитель працює з класом — відповідає на запитання, проводить постійне тестування та контроль засвоєння матеріалу.

 

Наскільки ваша програма відрізняється від того, що проходять у звичайній школі?

Ми вивчаємо предмети за Типовими програмами МОН України, опираємося на календарно-тематичні плани, рекомендовані навчальні матеріали, а також використовуємо новітні можливості як у вигляді навчальних комп’ютерних ігор, нових розробок, так і індивідуальних і проектних підходів.  Ми ощадно ставимося до часу, наші заняття не розтягнуті, а інтенсивні з акцентом на засвоєнні матеріалу чи його практичному використанні, що стане корисним дитині для успішного закінчення школи.

 

Чим буде відрізнятися навчання в пакетах Учень та Слухач?

Діти, що дистанційно навчаються в пакеті Слухач, на відміну від пакету Учень, не мають доступу до участі в онлайн уроках в режимі реального часу, всі інші можливості для них ті самі, як і для пакету Учень. Вони зможуть повноцінно користуватися записами уроків, працювати в GoogleClassroom, запитувати вчителя та отримувати відгуки та перевірку своєї роботи щоденно. Можливо, навіть, що ви побачите переглядаючи урок, як саме ваша домашня робота буде використана вчителем на онлайн занятті.

 

Чи взагалі хтось допомагає дитині в проходженні матеріалу особисто​?

Ми — перша дистанційна школа, в якій урок проходить так само, як у звичайній школі: учень у зазначений час заходить в онлайн-клас разом з учителем та іншими учнями. Починається живе спілкування, під час уроку учні працюють на дошці, проходять тести, відповідають на запитання і ставлять свої.

 

Як виглядатиме навчання, якщо ми часто від’їжджаємо?

Це не є проблемою, Онлайн школа Проект 977 є школою дистанційного навчання і ви самі вирішуєте коли сідати за уроки.

 

Як саме проходить онлайн урок в режимі реального часу?

У нашій школі діти вчаться маленькими класами, де кожен учень і вчитель підключається до уроку натискаючи на посилання. Ніякого додаткового програмного забезпечення вам не потрібно завантажувати чи купувати. Дитина навчається за компьютером або ноутбуком, перебуваючи вдома чи там, де їй зручно. Заняття записуються й доступні для перегляду у зручний час чи для повторного опрацювання.

 

Як у вас проходять уроки іноземних мов?

Іноземні мови викладаються або носіями мови, або викладачами з відповідною кваліфікацією та після проходження вчителем внутрішньої підготовки для вчителів. Для дітей початкової школи ми маємо щоденні 30-хвилинні уроки, що дають  змогу звикати до мови, а не зубрити її. Доросліші діти займаються 45 хвилин тричі на тиждень.

Чи можливе спілкування з учителем?

Так. Це включено у вартість навчання в класі. Вчитель персонально і щоденно веде кожного учня, спостерігає за ним: бачить сильні сторони учня та проблемні. Можлива ситуація, що вчитель сам буде ініціювати бесіду з вами, маючи пропозицію або поглиблення вивчення певного предмету, або спрощення програми за якимось напрямком.

Як ми будемо отримувати оцінки?

«Проект 977» — унікальна онлайн-школа, створена за досвідом альтернативних шкіл США. Ми не ставимо оцінки, вони завжди мають індивідуальній вплив. За методикою США ми підраховуємо, на скільки відсотків дитина засвоїла матеріал. За шкалою ми будемо орієнтувати батьків щодо можливої оцінки в табелі.

Як ми будемо отримувати документи про освіту? 

Школа «Проект 977» приймає до себе як дітей, що зареєстровані батьками в інших школах, але які хочуть щоб з їх дітьми системно працювали педагоги і контролювали процес засвоєння матеріалу, підготовку до контрольних, ДПА чи ЗНО. Ці діти отримують документи про освіту за містом реєстрації. В такому випадку, родина не сплачує в Онлайн школі Проект 977 гроші по пункту “реєстрація”.

Також ми приймаємо дітей які потребують переносу документів зі своєї школи до нас. Ми не маємо власної ліцензії на надання освітніх послуг, тож ми співпрацюємо з школою, яка має таку ліцензію і видає документи про освіту державного зразка.

Моя дитина талановита, але вчиться з труднощами. Чи підійде для неї школа «Проект 977»?

Можливо, саме вихід в онлайн-школу із неприємного колективу створить сприятливі умови для вашої дитини, і вона побачить, що тут її приймають і цінують.

 

Для мене дуже важлива особистість викладача. Я не сприймаю тиск і крик на мене чи на мою дитину.

Засновник школи особисто провадить серед дітей і вчителів політику поваги до особистості. В основу взаємин покладено християнські принципи, що ставить цінність дитини вище за результати тестів. Ми відбираємо у колектив таких людей, що з терпінням ставляться до становлення школярів і допомагають, підказують як у навчанні, так і направлять у становленні успішної та врівноваженої людини, що навчається робити самостійні висновки та приймати рішення.

 

Якщо ми не впевнені, чи зможемо здати той чи інший тест?

Вчителі постійно контролюють якість засвоєння матеріалу: діти регулярно проходять тести, це дає змогу нам і вам заздалегідь побачити проблему і почати працювати над нею.

 

Як у вас проходять уроки іноземних мов?

Іноземні мови викладаються або носіями мови, або викладачами з відповідною кваліфікацією та після проходження вчителем внутрішньої підготовки для вчителів. Для дітей початкової школи ми маємо щоденні 30-хвилинні уроки, що дають  змогу звикати до мови, а не зубрити її. Доросліші діти займаються 45 хвилин тричі на тиждень.