Кілька слів на делікатну тему

Через негаразди у суспільстві, конфлікти, війни більше всіх страждають діти. Зруйнована війною інфраструктура Донбасу, проблеми з навчанням на окупованих територіях, закриття українських шкіл в анексованому Криму — причина того, що батьки шукають можливості дати дітям прийнятну освіту.

Дистанційна школа та онлайн-школа найкраще рішення у таких випадках. Тут дитина може:
Отримати якісну освіту за бажаними напрямками.

Отримати освіту тією мовою, якою забажає і з якою пов’язує своє майбутнє.

Мати високий рівень конфіденціальності.

Дистанційна форма освіти передбачає отримання знань у рамках академічних програм МОН України. Дитина може вивчити програму в онлайн-школі “Проект 977” і потім, приїхавши на територію України, скласти ЗНО і вступити до українського ВИШу.

Дистанційна школа “Проект 977” дає можливість дітям з окупованих територій в загальних групах, разом з дітьми з інших теріторій України підготуватись до ЗНО, і побачити у порівнянні рівень своєї готовності. Відчути впевненність в знаннях. Побачити результати до самих тестів ЗНО.

Ми розміємо, що декому потрібно ходити до школи на теріторії свого міста, хтось потребує допомоги з певних предметів, тож «Проект 977» надає і послуги індивідуальних репетиторів.

Ми делікатно ставимось до своїх учнів і розуміємо, коли діти не виходять на відеозв’язок, захищаємо конфіденціальність. Нам важливо, щоб всі наші діти отримали якісну освіту, яка дасть їм право жити в тій країні, у якій вони бажають.

#Донецк #АТО #ЗНО #тимчасовоокуповні теріторії #Крим #Луганськ

Через негаразди у суспільстві, конфлікти, війни більше всіх страждають діти. Зруйнована війною інфраструктура Донбасу, проблеми з навчанням на окупованих територіях, закриття українських шкіл в анексованому Криму — причина того, що батьки шукають можливості дати дітям прийнятну освіту. Дистанційна школа та онлайн-школа найкраще рішення у таких випадках. Тут дитина може: Отримати якісну освіту за бажаними напрямками. Читать статью полностью…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *