telegram

Як провести зимові канікули з користю для навчання?

Скоро чарівний період – Новорічні свята, Різдво та зимові канікули.

А велика радість для наших дітей в тому, що ось-ось настануть вони – КАНІКУЛИ. Це два тижні свободи – відсутність домашки і уроків. Ось воно щастя для школярів.

На жаль, не всі батьки приділяють увагу навчанню дитини у вихідні та святкові дні. Представляємо вам кілька порад, як провести канікули з користю для навчання, але не на шкоду нервовій системі.

1. Перед канікулами поспілкуйтеся з дитиною.

Не забудьте обговорити його плани і бажання. Важливо, щоб дитині подобалося те чим вона займається і подобалося вчитися. Пояснюйте, що навчання – не покарання, а лише шлях до поліпшення себе. Можете запропонувати легкий план, що має бути зроблено / прочитано / написано і дедлайни. Тільки не забудьте про те, що канікули все таки для відпочинку)

2. Дайте вибрати самостійно

Запропонуйте два варіанти навчання у зимові канікули та нехай дитина сама обере. Будь це по 10 сторінок книги в день, або кілька розділів на тиждень. Школярам потрібно вміти самостійно розподіляти час.

Новий рік дистанційна школа 977

3.Цікаві розваги в зимові канікули

Свята – це не тільки час для салатів і феєрверків, а й вільний час для корисних занять. Сходіть в музей цікавої науки в планетарій або в театр на постановку за мотивами книги, яку йому потрібно прочитати. Доступно, наочно, цікаво.

4.Актуалізуйте потребу в пізнанні

Особливо дієвий спосіб – на своєму прикладі показати як цікаво дізнаватися щось нове і як це стане в нагоді в житті. Розкажіть історію зі своєї сфери діяльності, як ви постійно розвиваєтеся і як вам це допомагає. Діти завжди рівняються на батьків.

Чудовий варіант – пізнавальні відео на Youtube.

Нагадаємо, що дистанційне навчання допомогає дітям бути більш дисциплінованими, навіть на канікулах. Ми про це розказали в нашій статті.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також