telegram

Як облаштувати робоче місце при навчанні вдома?

З дистанційним навчанням школярі звільняються від колосальних фізичних навантажень (як недавній школяр, можу запевнити вас, це складно). Не потрібно більше носити важкий рюкзак набитий книгами та іграшками, до того ж ніякого змінного взуття і спортивного одягу. Радує, так? Але потрібно організувати дитині робоче місце.

Але дистанційна школа ніяк не звільняє від сидіння за столом і навантажень на спину. І якщо в звичайній школі за поставою “стежать” вчителі, то для занять вдома вибір правильного місця – завдання батьків. Дорослі рідко приділяють належну увагу облаштуванню робочого місця, часто діти виконують домашку на ліжку, кухні, догори ногами і ночами. А все це істотно впливає не тільки на здоров’я школяра, але і на його емоційний стан: і школа вже не подобається, і уроки нудні, і навчання більше не приваблює.

4 рекомендації для батьків, чиї діти вибрали дистанційне навчання і про те, як організувати робоче місце.

Важливими складовими якісного та спокійного навчання є:

1. Гарні меблі.

Робоче місце домашнє навчанняВарто запам’ятати, що Стіл і Стілець – не просто предмет інтер’єру, а життєвий простір для дітей. Особливо важливо для домашнього навчання, адже саме сидячи там, онлайн-школярі проводять багато часу.

При виборі меблів слід приділити увагу комфортності і практичності. Враховуйте такі чинники:

  • Висота столу.
  • Ширина і нахил стільниці.
  • Висота стільця.

Зручні меблі повинні відповідати зросту дитини, а в ідеалі – висота ніжок столу і стільця регулюється, щоб не оновлювати їх щороку.

2.Робоче місце та його дизайн.

Інтер'єр домашнє навчанняДля емоційних школярів дуже важливим буде те, як виглядає їх кімната. Діти і підлітки звертають увагу на стиль і красу речей поруч з ними. Від цього залежить успішність і настрій на навчання. Так що при виборі тих же меблів, дайте дитині самостійно вибрати стіл, який їй подобається.

3. Освітлення.

Освітлення домашнє навчанняКандидат медичних наук, офтальмолог вищої категорії Оксана Рудковська відзначає: «Щоб зберегти гарний зір, школяреві краще робити уроки при денному світлі. Що ж стосується електроосвітлення, то краще вибрати звичайну лампу з жовтим м’яким світлом  (3000 люмен мінімум, а краще 4000. Обов’язково уточніть), а не денну, адже вона найбільш наближена до натурального сонячного спектру. »

До вибору настільної лампи слід ставитися відповідально, адже від неї також залежить здоров’я дитини. Робоче місце має краще освітлення – це поєднання природного і штучного світла.

4. Система зберігання і канцелярія.

Канцелярія домашнє навчанняТакож слід перевірити такий пункт як місце зберігання матеріалів. Де і як буде стояти комп’ютер, книги, зошити. Для зручності продумайте разом з дитиною все заздалегідь.

Можете підібрати незвичні ручки і олівці, а додати більше незвичайних форм і кольорів, це допоможе відволіктися і налаштуватися на більш продуктивну роботу. Завжди цікавіше створювати щось нове, писати твори і вирішувати завдання химерними ручками та у гарних блокнотах.

При дистанційному і не дистанційному навчанні важливо бути зосередженим на навчанні. Відвернути увагу дитини може що завгодно, так що правильний інтер’єр зможе поборотися за психологічні стимули навчатися.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також