telegram

Як дистанційна освіта допомагає в житті та навчанні?

Підйом о сьомій ранку, в школу на вісім. Уроки до двох або трьох годин дня, а потім ще домашнє завдання, гуртки, секції та репетитори. Знайомо?

Це звичайний день школяра, цілий день розписаний по хвилинах. Потрібно зробити це, це і ще ось це. Живучи в такому графіку, дитина втомлюється і під кінець дня немає ні бажання, ні сил зайнятися чимось для себе.

Як можна заощадити час, не у шкоду навчанню та іншої діяльності?

Все дуже просто – можна перейти на дистанційне навчання. Скажемо відразу такий вид навчання не панацея від усіх проблем. Навчання не скасовується, але часу на уроки і домашнє завдання буде витрачатися набагато менше. Ми покажемо плюси домашнього навчання на прикладі Онлайн Школи 977.

Ну що почнемо?

Два уроки в день?! Це як?

Вам не почулося. В цьому і переваги дистанційного навчання – менше уроків і стислий матеріал. Не треба відсиджувати сім уроків в день, а матеріал вивчаєш сам без води і моралей від вчителів.

Анна Петрівна, зв’яжемося в чаті!

Є питання? Запитайте у вчителя в онлайн-чаті. Не потрібно чекати, коли у нього буде час. Вчитель завжди на зв’язку і завжди готовий допомогти.

І батьки спокійні, адже не доведеться вночі вирішувати задачі або згадувати весь курс англійської за вихідні.

Змагання, олімпіади, конкурси, ще й контрольна! Як вижити?

Багато дітей супер зайняті: спортсмени, танцюристи, балерини, програмісти, художники. Цей список можна продовжувати ще довго. Коли ти професійно займаєшся якоюсь діяльністю, на школу не завжди вистачає часу. І тут дистанційне навчання йде на допомогу.

Зайняті діти можуть вчитися тоді, коли їм зручно. Онлайн школи розуміють їх завантаженість і формують графік навчання під них.

Де б ви бачили, щоб у звичайній школі контрольну з математики перенесли через одну дитину? А з дистанційною освітою можна здати пізніше, не втрачаючи балів і нервових клітин.

Буллінг, буллінг, буллінг

Не завжди дитина може знайти друзів в школі. У підсумку, стає одинаком, а в гіршому випадку, жертвою буллінгу.Така обстановка погано впливає на психічного здоров’я і життя дитини.

І дистанційна школа вирішує це питання – діти вчаться в невеликих класах онлайн, під контролем вчителів і адміністраторів школи.Тут немає грубих однокласників, байдужих вчителів і знущань.

Я хочу вчитися як все!

Не секрет, що школярі бувають різними. І звичайна школа не готова вчити дітей  з особливими потребами. А дистанційна приймає всіх і допомагає з навчанням по максимуму.

Хоч потреби у всіх дітей різні, але можливість вчитися в школі повинна бути у кожного.

Замість висновку

Альтернатива звичайній школі є, головне нею скористатися. На жаль, багато батьків не знають як в Україні можна вчитися дистанційно.

Онлайн школа 977 це розуміє і готова розповісти більше про домашнє навчання. Адже навчання може бути для дитини тільки в радість, а часу може вистачати і на школу, і на хобі, і на професійну діяльність. Так, чому ж не спробувати?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *