telegram

Позашкільна соціалізація дитини. Скаутський рух.

Соціалізація дитини вкрай важлива. При переході на дистанційне навчання батьки часто хвилюються через соціалізацію своїх дітей. Вважається, що саме в школі дитина отримує необхідні навички спілкування:  поводження у колективі, їй прививаються культурні норми та людські цінності, а дистанційне навчання цьому не сприяє.

Насправді, це не зовсім так. Вкрай рідко оточення, в яке потрапляє дитина за велінням випадку, сприятливо на неї впливає. У той час як дистанційна школа підвищує роль батьків, гуртків та секцій. які відвідує дитина, у формуванні особистості її цінностей та норм, – це надає можливість «відфільтрувати» марну, а часом шкідливу, культурну інформацію.

Один з варіантів успішної соціалізації  —  є відвідування гуртків за інтересами.

Тож, давайте більше дізнаємося про діяльністю різноманітних скаутських організацій. Деякі вихованці-скаути стали відомим політиками, біснесменами , артистими, громадськими та культурними діячами.

Так, сьогодні, 12 квітня, Україна відзначає День скаута. Наші вітання вам всім!

Скаутський рух — є міжнародним неполітичним молодіжним рухом, метою якого є підтримка фізичного, розумового і духовного розвитку молоді, аби вона була суспільно активною у суспільній діяльності. Скаутинг є найпоширенішою у світі самовиховною організацією дітей та молоді, оскільки у скаутингу виховувати означає не навчати, а залучати дитину до того, щоб вона навчалась сама. Що таке скаутінг?

Насправді скаутських організацій багато, розповімо про декілька з них.

Пласт — національна скаутська організація України. Метою Пласту є сприяти всебічному патріотичному вихованню і самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і провідників українського суспільства. Більше інформації про організацію.

Пласт є найбільшою молодіжною організацією України, яка об’єднує 8500 членів різного віку. Сьогодні 137 осередків Пласту діють у всіх областях України. Є осередки в Аргентині, Канаді, Австралії, Словаччині, Польщі, а також в США. Пласт активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями, реалізує різноманітні соціальні та виховні програми.

Інша відома скаутська організація. «Слідопити» (Pathfinders) — цеподібна до Пластунів християнська американська організація, що працює в багатьох містах та селах України років вже понад 20 років . Тут теж вчать навичкам виживання в дикій природі, а також багатьом різним повсякденним вмінням: від сантехнічних задач, як полагодити кран до сурдоперекладу, від катання на велосипеді до шиття чи вивчання англійської мови.

Найвідоміші пластуни сучасності: єпископ Української греко-католицької церкви Борис Гудзяк, руйнівниця медичних міфів в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук, колишній президент України Віктор Ющенко, одна з найвідоміших телеведучих України, ведуча ТСН Юлія Бориско, народні депутати України Віктор Кривенко, Ярослав Маркевич, лідер гурту «Тартак» та «Був’є» Олександр Положинський, який навіть присвятив пісні «Мій лицарський хрест», та «Легіон» та багато інших відомих людей.

Також відомі такі скаутські організації :

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також