telegram

Дистанційне навчання VS Карантин: хто переміг?

Чому дистанційне навчання не постраждало під час карантину? Як школярам, чиї навчальні заклади закриті на карантин, навчатися дистанційно. Які можливості Онлайн Школа 977 дає учням звичайних шкіл та дітям, що оформлені на дистанційне навчання в нас?

Дещо очевидно, а про щось варто розповісти. Далі найцікавіше.

З 12 березня 2020 року українські школи закриті на карантин через коронавірус, але не Онлайн Школа 977. Навчальний рік у звичайних школах завершиться дистанційно. Наші учні працюють у звичайному режимі, бо навчання ніхто не скасовував. Потрібно завершувати навчальний рік і нарешті відпочивати.

Чому ж дистанційне навчання перемогло карантин?

Дистанційне навчання карантин

Карантин є, а ми навчаємося!

Найбільшим ударом для традиційних шкіл стало те, що учні не відвідують навчальні заклади. Головна перевага дистанційного навчання – немає прив’язки до місця. Ми вже не одноразово казали, що навчатись можна й в маленькому селищі, й за кордоном – немає значення. А як це актуально зараз!

Введення карантину стало викликом для звичайних шкіл. Перехід з традиційного на дистанційне навчання – це справжнє випробування. Деякі школи успішно з цим упоралися, інші – ні. На жаль, через непідготовленість до дистанційного навчання, страждають школярі, що не отримують необхідні знання.

Система роботи в Онлайн Школі 977 відпрацьована за роки її існування. Вона максимально легка та комфортна. Для дистанційного навчання або для викладання потрібні лише комп’ютер чи ноутбук, навушники, швидкий інтернет. І, звісно, бажання!

Дитина навчання вдома карантин

Здогадується, в чому проблема дистанційного навчання у звичайних школах? Ні?

В тому, що більшість шкіл лише дає завдання батькам, які повинні навчати власних дітей. Ось тут і проблема. Батьки не завжди в змозі це зробити. Багато хто працює навіть під час карантину, хтось перейшов на віддалену роботу, а хтось має декілька діток і фізично не встигає все зробити. Тоді починають великі труднощі – батьки не мають достатнього навчального матеріалу та часу, а діти сприймають карантин  як канікули та категорично не хочуть навчатися.

Перехід  в онлайн-школу – чудове рішення! Батькам не потрібно витрачати час на пояснення. Ви можете відпочити!

Перевантажені учні звичайних шкіл самостійно опрацювати увесь матеріал не можуть. Вчителі не завжди здатні проконтролювати, чи кожен зрозумів усе. Необхідна чітка система.

Потрібна реальна альтернатива звичайній школі на період карантину. І ми знаємо, що це! Навчання в дистанційній школі.

Хлопчик, дистанційне навчання Онлайн Школа 977

Діти в Онлайн школі 977 систематично отримують необхідні матеріали за кожною темою. Вони можуть працювати на уроках онлайн або дистанційно навчатися в зручний час самостійно.

Сидіти вдома нудно, а онлайн-школа пропонує багато цікавого й окрім уроків. Літні читання, гуртки, дистанційні зарядки – це вже не новина для нас. Діти зараз фактично не бачать однолітків через самоізоляцію, а спілкування з друзями часто обмежується повідомленнями у соцмережах. В дистанційній школі можна бачити й чути вчителів та однокласників, переписуватися у чатах, працювати у групах.

Діти навчають вдома Школа 977

Діти мало рухаються? Думаєте, що тут онлайн-школа не знайде вихід? Помиляєтеся. Спеціальні соціальні проєкти передбачають і це! Наприклад, #Зарядка977 – щоденні руханки, які проводили самі учні. Щойно закінчилися у зв’язку з початком контрольних робіт, але дали багато користі. Діти з радістю регулярно приходили на зарядки. Могли спілкуватися й займатися дистанційно.

Онлайн-навчання для кожного

Карантин чи ні, а ми працюємо для Вас!

Онлайн Школа 977 вже прийняла нових учнів на дистанційне навчання, без оформлення та перенесення документів на час карантину.

Дитина може обрати дистанційне навчатися тільки з одного або декількох предметів з репетитором або самостійно за нашими матеріалами.

Переходьте на сторінку “Корантин” та читайте більше інформації.

Карантин не страшний для учнів, що обрали дистанційне навчання

Навчання вдома Школа 977

Самоізоляція стала неочікуваною для всіх, звичайні школи адаптуються, а дистанційні працюють у звичному режимі. Зараз важливо не втрачати час вдома та продовжувати дистанційно навчання, бо наслідки великої перерви можуть бути негативними.

  • Якщо ваша школа не здатна забезпечити повноцінне дистанційне навчання на час карантину, краще шукати альтернативу – навчатися в дистанційній школі.
  • Якщо хочете зосередитися на важливих для Вас уроках, то онлайн-школа – чудове рішення.
  • Якщо прагнете займатися з окремих предметів, то дистанційне навчання – це прекрасна можливість.
  • Бажаєте працювати з репетиторами індивідуально – не проблема.

Школа 977 стала експертом з онлайн-освіти за 4 роки існування та готова організувати дистанційне навчання для кожного. Звертайтеся!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також