telegram

Дистанційна школа: чому варто перейти, як записатися

Дізнайтеся, чому діти не хочуть вчитися в звичайній школі. Чого потребує сучасна молодь. Як записатися й перейти на дистанційне навчання в онлайн-школі.

Не любите ходити до школи?

Певно, ви коли-небудь чули й самі говорили: “Не хочу! Не буду! Не можу!” Три стандартні фрази добре знайомі кожному з нас. У чому ж причина, чи дійсно так важко в школі та можна зробити навчання приємним?

Ви дуже здивуєтеся, але насправді на бажання ходити до школи часто впливають не стільки нудні чи важкі уроки, скільки повсякденні дрібниці. Заважає сусід по парті, засліплює сонце під час уроку. Або батьки не дуже уважно слухають про події в школі. Часто в дітей саме це відбиває бажання ходити до школи.

Декого відштовхують марні спроби сподобатись однокласникам та однокласницям, а хтось не терпить критики й кепкувань. Вдалим рішенням може бути перехід на дистанційне навчання.

Що дає навчання в школі?

Незважаючи на цілу низку “не подобається”, школа дає нам те, без чого важко уявити життя сучасної людини. Друзі, знання, можливість показати себе та власні вміння, шанс бути лідером, отримувати похвалу.

Та все це можливо не лише в звичайній школі, а й в дистанційній. А заодно уникнути багатьох негативних явищ.

Комфортні умови, безпека, можливість максимально зручно організувати робочий простір зроблять процес приємнішим. Усе це дає перехід на дистанційній навчання в онлайн-школі.

Перейти на дистанційне навчання в Онлайн Школі 977

Чого потребує сучасна молодь?

Діти покоління Z багато часу проводять з ґаджетами в руках. З раннього дитинства поглинають велику кількість інформації. Вміють критично мислити. Але й сприймають усе поверхнево, довго не затримуючи уваги. Їм потрібно навчитися відсортовувати інформацію. Попри більший доступ до неї та важливі сучасні вміння, ще необхідний життєвий досвід.

Перейти на дистанційне навчання в онлайн-школі – вдале рішення.

У молоді стільки можливостей, що вибір стає складним, вони вагаються. Навчання в школі повинно стимулювати до дій та допомагати досягати мрій, працювати для власного майбутнього.

Підтримуйте дітей, хваліть, нагадуйте про успіх, не критикуйте. Тоді вони повірять у власні сили.

“Я в тебе вірю” “Я постараюсь”

“Тобі вдасться” “Я зможу”

Перейти на дистанційне навчання в Онлайн Школі 977

Записатися та перейти на дистанційне навчання

Навчальна гра, використання сучасних технологій “з розумом”. Новітні тенденцій та досвід роботи дистанційної Онлайн Школи 977 переконують, що сучасна освіта може дивувати.

Записатися та перейти на дистанційне навчання в онлайн-школі можна впродовж усього року.

  • Хочете онлайн-уроків у режимі реального часу?
  • Англійської з тими, для кого вона рідна?
  • Екстерном закінчити дистанційне школу?
  • Заводити нових знайомих та навчатися, не виходячи з дому?

Дистанційна Онлайн Школа 977 дасть можливість різностороннього розвитку. Увага до кожної дитини, персональний контроль, ніякого тиску.

Щоб записатися й перейти на дистанційне навчання в онлайн-школі потрібні лише:

  • Договір.
  • Заява.
  • Копія свідоцтва про народження дитини.
  • Копія паспорта когось із батьків.
  • Медична довідка 086-о (довідка Руф’є) датована поточним роком, але не раніше травня місяця.

Про вступ до школи (для першачків) читайте за посиланням. Заповніть контактну форму, щоб з вами зв’язатися й пояснили усе про дистанційну освіту в Онлайн школі 977. Ознайомтеся з пакетами навчання на сайті. Робіть життя простішим. Переходьте на дистанційне навчання.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 3.5]
Автор: Проект 977
Ми не любимо гучних слів, але з самого початку і до цього дня Школа 977 є першим навчальним закладом в Україні, який проводить онлайн-уроки в режимі реального часу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Читайте також