telegram

Диплом від канадської міжнародної школи CanSchool

Отримайте міжнародний шкільний атестат OSSD (Ontario Secondary School Diploma), що дає можливість вступити в один із 231 вищих навчальних закладів світу

Отримати консультацію

Пропозиції з дистанційного навчання у 977:

Як це працює?

 • Міжнародний атестат CANADA High School Diploma

  ШКОЛА 977 є партнером міжнародної освітньої платформи CanSchool, яка надає змогу українським учням 8-11 класів за 2-4 роки начання закрити академічну різницю із канадською шкільною програмою та отримати атестат державного зразка Канади.

 • Що таке OSSD?

  OSSD – Ontario Secondary School Diploma – атестат про освіту, який отримують випускники, що проходять навчання дистанційно. Він має таку ж юридичну силу, як і будь-який інший атестат, виданий Міністерством освіти Онтаріо.

 • Можливість отримати стипендію

  З міжнародним атестатом канадського державного зразка у вас не просто є можливість вступити до одного з 231 вузів-партнерів по всьому світу, а й отримати стипендію на навчання.

 • Ідеальний English

  Всі предмети академічної різниці вивчаються англійською мовою, тож на момент закінчення навчання за програмою дитина буде абсолютно вільно спілкуватися, читати і писати англійською мовою.

 • Повністю дистанційне навчання

  Всі уроки проводяться в онлайн-режимі, а всі матеріали, необхідні для навчання, є в наявності та цілодобовому доступі в особистому кабінеті учня.