Думка молоді: чому діти не хочуть ходити до школи

Без категорії
13
19/12/2019
[Total: 0    Average: 0/5]

Причини.

Сучасні діти вже давно не потребують школу, як джерело знань. Там не вчать тому, що насправді знадобиться в століття технологій. “Не хочу ходити до школи” чули кожні батьки. Адже у 2019 році для дітей більш пізнавально подивитися відео на Ютубі, де прикольний чоловік розповість о фізиці чи літературі цікаво та коротко.

Інтернет – справжнє джерело інформації, яку ти підбираєш для себе сам. На жаль, в звичайних школах не вчать користуватися пошуковими системами та фільтрувати інформацію.

В наш час ходити до школи не хоче ніхто. Ніякий дорослий туди б не повернувся, ніякий школяр не отримує від цього задоволення. Таке небажання зароджується з перших днів навчання. Страх осуду, насмішок та боязнь зробити помилку – найближчі друзі школярів, не враховуючи величезні рюкзаки, важкі підручники та нескінченні домашні завдання.

Це проблема всього суспільства і одне з вирішень вже знайдено, альтернативна шкільна освіта – дистанційне навчання. Ну звичайно, є і інші варіанти. У цій статті ми розповімо як і навіщо в Україні можна отримати шкільну освіту онлайн та перейти на дистанційне навчання

Альтернативна освітаЩе нещодавно ніхто не знав про існування онлайн-шкіл, проте тепер цей напрямок активно розвивається. “Школа через інтернет” дійсно спрощує життя не лише дітям, а і їх батькам. Лише уявіть, більше не потрібно по ночам вирішувати тонни домашки, клеїти вироби та вчити вірші Більше вільного часу – більше варіантів для альтернативного розвитку навичок і талантів. Все що потрібно – інтернет, комп’ютер, бажання. Вчитися просто, жодних зайвих вимог, шкільної форми та зайвого офіціозу.

Також вирішується проблема комунікацій з вчителем. Жодних “натягнутих” відносин, кожному учню легше звернутися к вчителю по будь-якому питанню. Адже чати доступні 24/7. Щось не зрозуміло – можеш запитати, потрібна допомога чи порада – не соромся. Довірчі відносини між учителем і учнем – запорука спокійного і якісного навчання. А страх перед вчителем пропаде самостійно, бо всі ми в інтернеті трохи сміливіше, в 21 столітті це звичайна справа.

Якщо ви ще не читали нашу статтю про різницю у вартості навчання у звичайній та онлайн школі – читайте ТУТ. Хочете дізнатися, що таке екстернат і як на нього перейти?Переходьте за посиланням.

Причини. Сучасні діти вже давно не потребують школу, як джерело знань. Там не вчать тому, що насправді знадобиться в століття Подробнее